Energie pro jednotlivá znamení: září 2015

Září se bude pro obyvatele České republiky vyvíjet ve znamení zápasu mezi pozitivně a negativně naladěnými lidmi. Rozpor je zřejmý už z protipólů, ovšem které vždy povedou k nesnesitelnému pnutí. Ovšem příval silných kosmických energií, byť tlumený tisícovkou obřích sfér, rozesetých po celé naší Sluneční soustavě, vykoná své. Zejména zákeřné útoky těch negativních proti pozitivním budou nabývat na intenzitě. Problém je v tom, že útočníci si neuVědomují, že činí příkoří, ba naopak jsou bytostně přesvědčeni, že jsou v právu. Jenže oni ve skutečnosti uvnitř spí a vidí realitu čistě ze svého pohledu, který je zaměřen pouze na vlastní ego. Otázkou je, jak se těmto uzurpátorům a zda-li vůbec bránit. Říkám ano, ale nikoliv z pocitu msty, protože byste jednali stejně jako oni a nechali se vlastně chytit do jejich osidel. Obrana by se měla soustředit na citlivé body útočníků – tedy poukazovat na vypočítavou zištnost jejich jednání. Ale i tak, pokud dojde k satisfakci a vnitřnímu uklidnění, přesto tento pocit nebude zcela uvolněný. Hořké podtóny bezpráví zůstanou. To vyřeší nebojácnost, která v mnoha pozitivně orientovaných lidech bude sílit. Znovu se tak ustálí rovnováha. Ale jen dočasně, dokud nedojde k dalším zkouškám, které nás posílí na nové cestě, kdy si nenecháme jen tak něco líbit, ale zároveň k „soubojům“ přistupujeme s vnitřním pochopením, že tomu jinak ani nemůže být. A nyní co čeká zrozence v jednotlivých znameních.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Akce na 2 x 1 kg CHIA semínek – jen za 419 Kč.

Beran – samé konflikty, které vyvěrají z pocitu, že právo je na naší straně, ale opak je pravdou. Pokud budeme schopni si uvědomit, že nemáme vždy pravdu, přijmeme tak moudrost, čeká nás výborný měsíc. Pokud ne, bude to těžký zápas.

Býk – síla nás provází. Pokud ji spojíme s vnitřní moudrostí, můžeme zažít řadu úspěchů. Ovšem pozor, aby nám nenarostl nos, protože bychom brzy mohli padnout z piedestalu, kam jsme se původně poctivým úsilím vypracovali.

Blíženec – šokující změny čekají v září mnohé blížence. Pokud to přijmeme jako začátek nového, rychle se z nich oklepeme. Pokud však budeme spílat osudu, ten nám ještě více nadělí. Hlavu vzhůru.

Rak – dostane se nám povzbuzení v životě, který už zabředl do stereotypů, hlavně rodinného charakteru. Pokud zvedneme pohozenou rukavici, bude to fajn. Pokud ne, šeď života může být ještě šedší.

Lev – pánové a dámy, měli bychom se především učit a investovat do sebe, do osobního růstu. Pokud možno někde v ústraní, v klidu, kde budeme moci se soustředit na podstatné detaily naší další poutě životem. Pak naše sebevědomí ještě více zdravě naroste.

Panna – září zažíváme ve znamení stability, která dokonce může přerůst v nečekaný obrat. A pokud se náhodou něco zadrhne, půjdeme dál, protože uvidíme to, co jiní nebudou schopni. Náš cíl.

chia 728x90 akce 225 - Energie pro jednotlivá znamení: září 2015

 

 

Váha – bude se nám dařit, protože nebudeme v ničem sami. Máme šanci mnohem více pochopit mystéria života. Jenže pozor, abychom o tom nevykládali každému na potkání. Nemuseli by tomu zcela rozumět. Pokud udržíme nutkání kázat, budeme zažívat vnitřní radost.

Štír – parádní měsíc. Samá vítězství, požehnání na cestě a tím i osobní růst, který může skýtat zářné zítřky. K tomu není co dodat:-)

Střelec – stejně jako býky, síla nás v září provází. Záleží ovšem, jak ji použijeme. Pokud budeme na sebe přísnější a nebudeme střílet hlava nehlava, dostane se nám odměny. Jinak bychom se taky mohli dočkat titulu veřejného blázna:-)

Kozoroh – náhlý pozitivní obrat ve všem, na čem pracujeme. Ale opravdu pořádný. Konečně pocítíme po dlouhé době, jak chutná stabilita. Ovšem má to i své stinné stránky. Povinností rovněž rázem přibude. Jak je zvládnout? Lepší dynamikou, organizací a rázností. Ovšem tu si prosím nesmíme plést se striktními příkazy. To by se nemuselo setkat s pochopením našeho okolí.

Vodnář – kolo osudu se pootočí a náš život přejde do nového cyklu. Bude mnohem jednodušší, ale zároveň jej budeme mít pevně pod kontrolou. Ovšem také za méně peněz, ty přece nejsou všechno, ne?

Ryby – začátek nového školního roku je pro všechny ryby bez rozdílu věku jako živá voda. Je nám srdečně jedno, co si o nás druzí myslí, vnitřně cítíme lásku a ochranu. Navíc máme fantazii a představivost, takže naše plány mohu najít realizace, pokud za nimi vytrvale půjdeme.

Parádní září plné živé energie přeje amber

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*