Energie pro jednotlivá znamení: 29. 7. 2015

Dnešní den se zpočátku ponese ve znamení železného zvyku. Prostě veškerá činnost sice bude mít nějaký smysl, ale žádná sláva to nebude. V průběhu dne však začnou energie měnit a začnou přicházet lepší výsledky, byť to bude stát vaše úsilí. To se však na konci dne změní v pronikavou energie, která vás nabije do dalšího dne.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Beran – pomáháte ostatním, přestože se budete muset hodně přemáhat, což vás večer může uvést do pochybností, proč to vůbec děláte. Jak z toho ven? Zaměřte se sami na sebe a zkuste se ponořit do snění, po čem toužíte.

Býk – pískáte si, všechno, co se děje kolem, vás moc nezajímá. Prostě myslíte jen na to, co děláte, protože jen tak to můžete konat co nejlépe. Pozor večer na silnou únavu. Jak ji překonat? V nejlepším přestat 🙂

Blíženec – dnes milujete, jak to nejvíce jde. Pokud se tak necítíte, stačí se podívat dovnitř. Uvidíte, co se pak začne dít. Lidé k vám budou chodit se žádostmi o pomoc a vy se takových úkolů zhostíte s radostí. Večer si pak možná řeknete, že takový den by mohl stát za to opakovat častěji. Je to na vás.

Rak – pokud vás dnes trápí náznaky lehkých depresí, je třeba se nad ně povznést, protože jste přece silní uvnitř a nic vás nerozhází. Vaše sebemistrovství bude po zásluze odměno. Dostane se vám povzbuzení.

Lev – jelikož jste dnes ve spojení se vnitřní moudrostí, uvidíte věci kolem mnohem jasněji než ostatní. Pokud se zároveň se svými vizemi svému okolí pochlubíte, můžete zažít úspěch, který ale na sebe váže rovněž odvrácenou tvář – lidé se vás pak začnou ptát i ve dnech, kdy vaše vnímání již nebude tak ostré. Tudíž všeho s mírou:-)

Panna – dnes všechny a všechno řídíte:-) a máte se svou rozhodností a vůdcovstvím úspěchy. Je zapotřebí se ovšem k večeru obrnit trpělivostí, protože tento dar vám byl propůjčen pouze na tento den, tudíž význam dnešních energií spočívá v učení se, jak vést, aniž byste se propírali nepodstatnými detaily. I když, co není podstatné, že? 🙂

Váha – váhy to mají opravdu dnes těžké. Únava, nic se vám zřejmě nechce. A k tomu deprese. Všechno to lze překonat jedině silnou vůlí. Kde ji najít? Vize cíle vás povede.

Štír – je vám dnes úplně jedno, co si o vás druzí myslí. Ne že by tomu bylo někdy moc jinak, ale dnes je vám to všechno dvojnásob. Blázen, říkají si o vás možná lidé kolem vás, a vám to ještě možná lichotí:-) večer pozor na alkohol, sice možná způsobí bujaré veselí, ale ráno se musí opět do práce:-)

Střelec – se střelci si dnes někdo tam nahoře pořádně vtipkuje. Nejdříve se jim dostane zprávy, že na cestě je pozitivní zpráva (třeba peníze), ale během dne bude všechno jinak. To může způsobit výbuch hněvu. Jak to překonat? Podělte se o tom s nějakou ochotnou a schopnou vrbou, která pomůže negativní energie odvést ven. Jen pozor na výběr, abyste si nevybrali místo vrby studnu, kam svou frustraci jen přenesete.

Kozoroh – dneska byste si zdánlivě velmi rozuměli s býky a štíry. Spojuje vás stejná bezstarostnost. Jenže opravdu zdánlivě. Ve skutečnosti hledáte nové cesty, jak chápat život a jak jím dále procházet. K večeru se vám dostane znamení, že jste se rozhodli jít správnou cestou, ale pozor, vše má i svou cenu, kterou budete muset zaplatit. Rada? Pokud vás bude v něčem lákat pouze materiální zisk, je zapotřebí takovou cestu velmi pečlivě zvážit.

Vodnář – investujte do všeho, co vám dnes přijde do cesty. Vyplatí se vám to. Není to tak myšleno finančně, jako spíše do do vašeho vzdělávání, které vám může přinést úspěchy v pracovním životě. Pozor ale na první vyhrání, protože k cíli vede ještě dlouhá a trpělivá cesta.

Ryby – den začne vnitřní nepohodou. Citlivé ryby budou ještě více citlivější. Během dne se však energie zcela obrátí a vy se začnete koupat ve světle požehnání ve všem, na co sáhnete. Strážný anděl vás zkrátka nenechá na holičkách. Ale to všechny znamení:-)

Parádní den plný živé energie přeje amber

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*