Energie pro jednotlivá znamení: 29. 7. 2015

Dnešní den se zpočátku ponese ve znamení železného zvyku. Prostě veškerá činnost sice bude mít nějaký smysl, ale žádná sláva to nebude. V průběhu dne však začnou energie měnit a začnou přicházet lepší výsledky, byť to bude stát vaše úsilí. To se však na konci dne změní v pronikavou energie, která vás nabije do dalšího dne.

eshop energie života nabízí


KOTVIČNÍK plody 250 g

nakopne vaše hormony

699 Kč

SLZOVKA 250 g

detoxikuje tělo

119 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Beran – pomáháte ostatním, přestože se budete muset hodně přemáhat, což vás večer může uvést do pochybností, proč to vůbec děláte. Jak z toho ven? Zaměřte se sami na sebe a zkuste se ponořit do snění, po čem toužíte.

Býk – pískáte si, všechno, co se děje kolem, vás moc nezajímá. Prostě myslíte jen na to, co děláte, protože jen tak to můžete konat co nejlépe. Pozor večer na silnou únavu. Jak ji překonat? V nejlepším přestat 🙂

Blíženec – dnes milujete, jak to nejvíce jde. Pokud se tak necítíte, stačí se podívat dovnitř. Uvidíte, co se pak začne dít. Lidé k vám budou chodit se žádostmi o pomoc a vy se takových úkolů zhostíte s radostí. Večer si pak možná řeknete, že takový den by mohl stát za to opakovat častěji. Je to na vás.

Rak – pokud vás dnes trápí náznaky lehkých depresí, je třeba se nad ně povznést, protože jste přece silní uvnitř a nic vás nerozhází. Vaše sebemistrovství bude po zásluze odměno. Dostane se vám povzbuzení.

Lev – jelikož jste dnes ve spojení se vnitřní moudrostí, uvidíte věci kolem mnohem jasněji než ostatní. Pokud se zároveň se svými vizemi svému okolí pochlubíte, můžete zažít úspěch, který ale na sebe váže rovněž odvrácenou tvář – lidé se vás pak začnou ptát i ve dnech, kdy vaše vnímání již nebude tak ostré. Tudíž všeho s mírou:-)

Panna – dnes všechny a všechno řídíte:-) a máte se svou rozhodností a vůdcovstvím úspěchy. Je zapotřebí se ovšem k večeru obrnit trpělivostí, protože tento dar vám byl propůjčen pouze na tento den, tudíž význam dnešních energií spočívá v učení se, jak vést, aniž byste se propírali nepodstatnými detaily. I když, co není podstatné, že? 🙂

Váha – váhy to mají opravdu dnes těžké. Únava, nic se vám zřejmě nechce. A k tomu deprese. Všechno to lze překonat jedině silnou vůlí. Kde ji najít? Vize cíle vás povede.

Štír – je vám dnes úplně jedno, co si o vás druzí myslí. Ne že by tomu bylo někdy moc jinak, ale dnes je vám to všechno dvojnásob. Blázen, říkají si o vás možná lidé kolem vás, a vám to ještě možná lichotí:-) večer pozor na alkohol, sice možná způsobí bujaré veselí, ale ráno se musí opět do práce:-)


d001ace275d4a10cd8b769b4e675ce20 0 - Energie pro jednotlivá znamení: 29. 7. 2015

KRATOM 50 g

nahradí antidepresivum

599 Kč

50beba168cb157886d6b276fe344bca5 0 - Energie pro jednotlivá znamení: 29. 7. 2015

ZLATÉ KAPKY 50 ml

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

c3880006b5e1e95dda1f4e8f937c9287 0 - Energie pro jednotlivá znamení: 29. 7. 2015

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

31f1c71853d95f41ea683578da02c15c 0 - Energie pro jednotlivá znamení: 29. 7. 2015

SCHIZANDRA 100 g

posílí imunitu

249 Kč


Střelec – se střelci si dnes někdo tam nahoře pořádně vtipkuje. Nejdříve se jim dostane zprávy, že na cestě je pozitivní zpráva (třeba peníze), ale během dne bude všechno jinak. To může způsobit výbuch hněvu. Jak to překonat? Podělte se o tom s nějakou ochotnou a schopnou vrbou, která pomůže negativní energie odvést ven. Jen pozor na výběr, abyste si nevybrali místo vrby studnu, kam svou frustraci jen přenesete.

Kozoroh – dneska byste si zdánlivě velmi rozuměli s býky a štíry. Spojuje vás stejná bezstarostnost. Jenže opravdu zdánlivě. Ve skutečnosti hledáte nové cesty, jak chápat život a jak jím dále procházet. K večeru se vám dostane znamení, že jste se rozhodli jít správnou cestou, ale pozor, vše má i svou cenu, kterou budete muset zaplatit. Rada? Pokud vás bude v něčem lákat pouze materiální zisk, je zapotřebí takovou cestu velmi pečlivě zvážit.

Vodnář – investujte do všeho, co vám dnes přijde do cesty. Vyplatí se vám to. Není to tak myšleno finančně, jako spíše do do vašeho vzdělávání, které vám může přinést úspěchy v pracovním životě. Pozor ale na první vyhrání, protože k cíli vede ještě dlouhá a trpělivá cesta.

Ryby – den začne vnitřní nepohodou. Citlivé ryby budou ještě více citlivější. Během dne se však energie zcela obrátí a vy se začnete koupat ve světle požehnání ve všem, na co sáhnete. Strážný anděl vás zkrátka nenechá na holičkách. Ale to všechny znamení:-)

Parádní den plný živé energie přeje amber


ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

uklidní a povzbudí

399 Kč

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*