Horoskop od 5. do 11. listopadu 2018

Týden od 5. do 11. listopadu se bude odehrávat ve znamení rozvoje osobního růstu. Souvislosti, které nám předtím nedávaly smysl, se najednou začnou spojovat dohromady. Je možné, že obdržíme příznivou zprávu. Mnoho z nás díky těmto pozitivním aspektům najde odvahu učinit zásadní životní změny.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Předpověď na tento týden od 5. do 11. listopadu 2018.
Předpověď na tento týden od 5. do 11. listopadu 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že se staneme rozhodnějšími a stejně tak šlechetnějšími. Zároveň tento statečný krok zlepší naše materiální zabezpečení, což ještě více posílí naši sebedůvěru. Přestože sebejistota bude sílit postupně a neobejde se bez průběžných pochybností, zda-li jdeme správnou cestou, buďme sebevědomí. Cesta vnitřní odvahy je vždy správná.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Těm, kteří odvážní byli vždy, ale přesto jim štěstí nepřálo, mohu jen sdělit, že i tyto nesnáze byly jejich zkouškou, zda-li jsou vnitřně pevní a odhodlaní se nevzdat. Pokud máte v sobě lásku, tedy spojení s ostatními, vězte, že teď přichází vaše chvíle. Prozření a předvídání Vaší budoucnosti se stane mnohem více samozřejmější.

A také najednou budete mnohem častěji poznávat, co je to skutečný vnitřní klid a mír, ať se děje, co se děje.

Úterý

I když to tak nebude zpočátku možná vypadat, jelikož se úterý může jevit jako poněkud zmatený den, dočkáme se mírného povzbuzení na cestě za našimi cíli. Může se to projevit ve formě uznání či pochvaly od nějaké autority či osoby, jejíchž názorů si velmi vážíme. Tato příjemná zpráva nás příjemně oblaží na Cestě.

Středa

Středa bude skvělým dnem, jelikož téměř na všechno, na co sáhneme, se nám bude dařit. A tyto úspěchy budeme sdílet navzájem se svými kolegy či přáteli a především pak životními partnery. I když se nám negativní lidé budou snažit házet klacky po nohy, protože je pohání žárlivost a závist, nenechme si prosím zkalit náš úspěch. A těmto lidem raději ze srdce poděkujme, jelikož kdyby nebyli, nebyli bychom tak úspěšní. Což je možná ještě více naštve, ale to je jejich problém, nikoliv náš.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se nám dostane cenných rad, jak dále postupovat životem. Nemusí být přímo řečeny, ale díky našemu zlepšenému vnitřnímu pochopení souvislostí nám prostě něco konečně „docvakne“ a budeme tak moci zvolat ono pověstné: „Heuréka.“ A začneme okamžitě plánovat. Jen pozor, abychom si toho nevzali na svá bedra příliš, mohlo by nás to zahltit. A stejně tak pozor na chuť naše pozitivní posuny případně oslavit alkoholem. I když si říká, že čtvrtek je malý pátek, na druhý den bychom se mohli hodně trápit.

Pátek

Pátek se pro mnohé z nás stane dnem zmoudření. Odhalíme něco podstatného z našeho životního poslání. Vyjeví se nám nějaká souvislost, doposud zastřená závojem nevědomí. Některým z nás ovšem tento nový vjem nemusí udělat zcela dobře. Nezoufejme, ono to přejde. Pocit vítězného zadostiučinění bude na dosah.

Sobota

Sobota se nám bude houpat na vlně lásky, což nás mile překvapí a posílí na naší Cestě. Najdeme mnohem více pochopení u našich přátel nebo i rodiny. Zároveň to ale může znamenat konec něčeho, co stejně už dál nešlo zachránit. Nemá smysl chytat padající cihly. Pokud se má něco zbourat, aby to uvolnilo místo novému, bylo by plýtváním energie se snažit nevyhnutelné demolici zabránit. Ať už v podobě vyhaslých vztahů či mrtvých projektů.

Neděle

Sedmý den v týdnu se bude odvíjet stejně jako sobota. Jen s tím rozdílem, že konec nefungujícího může na nás dolehnout mnohem tíživějším dojmem, jako selhání či porážka. Není tomu tak – zdání klame. Je to pouze a jen test, zda-li jsme vnitřně dostatečně silní, což je také zásadním tématem celého horoskopu na týden od 5. do 11. listopadu.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 5. do 11. listopadu 2018269b - Horoskop od 5. do 11. listopadu 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 5. do 11. listopadu 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 5. do 11. listopadu 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*