Horoskop od 3. do 9. prosince 2018

Stopka. Mrtvo. Absolutní bezvětří. Tak by se dal charakterizovat horoskop na tento týden. Veškeré dění jakoby umře, uvnitř nás něco definitivně skončí. Pokud se to budeme snažit jakýmkoliv způsobem oživit, nebude nám to nic platné. Jediné, co nám zbude, bude vzájemné přátelské popichování, že vždy nějak bylo, je a bude. Takže trpělivost bude velmi potřebná.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Horoskop na tento týden od 3. do 9. prosince 2018: Život se zastaví.
Horoskop na tento týden od 3. do 9. prosince 2018: Život se zastaví. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud se hned zkraje týdne obrníme svatou trpělivostí, čeká nás návrat do přízně Štěstěny. Povzbudí nás tak vědomí, že i v časech, jaké jsou tyto, má smysl věřit ve své schopnosti, že my jsme ti, co určují osud svého života. Odvaha, pevnost a skálopevnost, nikoliv tvrdohlavost, jsou vlastnosti, které budeme tento týden pilovat a které nám doporučuje horoskop na tento týden.

Tento týden bude od nás také vyžadovat, abychom se drželi zdravé stravy. Jinak se nám povede přesně tak, jak říká horoskop na tento týden – těžkopádně.

To také může zároveň vyvolat partnerské problémy, protože ženy mají mnohem větší tendenci se o své zdraví starat, což se ale nedá říci tolik o mužích. A tento rozpor může být příčinou sváru. Ženy mají o své drahé polovičky starost, ale muži na to kašlou až do té doby, dokud je nemoc nevystraší.

Marnost vysvětlování ze stran žen se jim může projevit na vnitřních rozmnožovacích orgánech, proto doporučujeme mírnost v apelování mužům, co se týče jejich zdraví.

Protože čím větší lamentování bude, tím se muži mohou více přiklánět k alkoholu, zejména na předvánočních večírcích, aby otupili své vnímání nepříjemných věcí. Takže játra mohou notně dostat zabrat.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Přísnost, trpělivost a důslednost, co se týče péče o zdraví, by měla započít hned v pondělí. Pokud to zvládneme, čeká nás zajímavý den, prosvětlený pozitivními vjemy, které nás povzbudí na Cestě.

Úterý

Ve stejném duchu se bude projevovat rovněž úterý. Navíc k tomu ale přibude uvědomění skrytých zákonitostí fungování tohoto světa, ale jen v případě, že se budeme držet rad pro pondělí. Večer se tak může překlopit do radostné euforie. Pozor na alkohol.

Středa

Ti, co si nedají říct, co se týče alkoholu, čeká pořádná kocovina, která jim připomene, že je nutno stále být vědomými a nečinit „lákavosti“ jen pro dočasnou chvíli veselí. Ostatní se mohu těšit z běžného dne, kdy se jim dostane několika důležitých rad, které jim pomohou.

Čtvrtek

Tento den pojede na vlně lásky a příznivých zpráv. Ne všechny nám ovšem mohou paradoxně udělat radost, protože zároveň s sebou mohou přinést nové povinnosti, které až tak příjemné zase nebudou. Bude proto dobré si některé záležitosti prodiskutovat se svými přáteli, kteří nám pomohou najít naše vlastní zrcadlo.

Pátek

Pátek se nám opět připomene potřeba trpělivosti, protože se může během dne přerodit v nádhernou vnitřní radost. Bude ideálním podhoubím pro důležité rady, kterých se nám může dostat a které nám pomohou.

Sobota

Sobota bude náročná, protože ono zastavení vnitřního života, typické pro tento týden, se může nejvíce projevit právě v tento den. Paradoxně navenek možná nebudeme vědět, co dřív. Pokud si toho nabereme na svá bedra hodně, bude to náročné, ale přesto se to dá zvládnout. Útěchou nám pak bude sobotní večer, kdy se budeme moci uklidit do ústraní a oprostit se od předvánočního shonu.

Neděle

Neděle může být o pocitu bezstarostnosti, která nám sice může připadat, že je pouhým plýtváním energie, ale všeho do času. V realitě se může projevit příznivou energií, která nás povzbudí. A to velmi příjemně.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 3. do 9. prosince 2018 269b - Horoskop od 3. do 9. prosince 2018  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 3. do 9. prosince 2018  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 3. do 9. prosince 2018  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*