Horoskop od 20. do 26. 8. 2018

Horoskop na týden od 20. do 26. srpna nám přinese značné psychické napětí do sféry našich vztahů. V pozitivním slova smyslu to pomůže v psychologické obrodě obou partnerů, avšak v negativním případě může dojít k psychickému vydírání.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Horoskop na tento týden od 20. do 26. 8. 2018.
Horoskop na tento týden od 20. do 26. 8. 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden od 20. do 26. srpna nám také přinese přechod SLUNCE do znamení PANNY. Tím silně aktivuji a posílí náš zájem o detaily a praktickou realitu. Po celý týden bude také aktivní velký trigon, který nám pomůže v jakýchkoliv osobních ambicích či kolektivní spolupráci.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Začátkem týdne vznikne harmonická spolupráce mezi mateřskou a otcovskou energií. Velice toho můžeme využít pro zlepšení výchovy našich dětí nebo naopak pro požádání rady od našich rodičů.

Avšak mnohem těžší už bude využití představivosti a s tím související tvorba umění, provádění meditací nebo umění se uvolnit a rozplynout.

Úterý

Úterní přechod LUNY do znamení KOZOROHA otevře téma emocionální potřeby po zajištění, konzervativnosti, stabilitě, řádu a režimu. Díky konjunkci se SATURNEM se toto téma ještě více posílí.

Každopádně je to skvělý den pro vykonání dalšího kroku do naší světlé budoucnosti. Snáze se nám bude dařit na poli osobních, ale i kolektivních úspěchů. Využijme toho!

Středa

Během středy se zvýrazní jakékoliv napětí a problémy ve vztazích. V některých lidech vznikne emocionální potřeba po hloubce a intenzitě. Někteří, aby uviděli živost vztahu, půjdou skutečně do hloubky a budou bodat.

To nám poskytuje příležitost uvědomit si, o čem vlastně naše vztahy jsou ve svém jádru. Díky takto nabytým vědomostem můžeme náš vztah posunout dále.

Čtvrtek

Čtvrteční přechod LUNY do VODNÁŘE způsobí aktivaci témat idealisticky zaměřených. V podvědomí řady lidí budou více vznikat originální nápady a řada lidí bude tíhnout ke kolektivní spolupráci.

Pátek

Pátek přinese komplikace při jakékoliv domluvě. Během tohoto dne můžeme narážet na nepřesné či nepravdivé informace. Velice doporučuji nenechat se jen tak o něčem přesvědčit a vždy si informace pro jistotu ověřovat.

Sobota

Kromě přetrvávajících komplikací v komunikaci přibydou komplikace v rovině rozvoje a expanze. Zkrátka a jednoduše bude těžší rozvíjet vnitřní moudrost a rozšiřovat svůj obzor.

I pokud někdo z nás bude mít pravdu, tak málokoho přesvědčí o pravdivosti daných vědomostí, jelikož rozvíjet sebe nebo druhé bude složité.

Neděle

Nedělní přechod LUNY do znamení RYB otevře téma romantiky, spirituality, charity, obětování se i drog.

Horoskop na tento týden nám ve svém závěru poskytne pomoc při práci na společných projektech, ať už se jedná o cokoliv. Komplikace však mohou vzniknout na poli osobního projevu a prezentace.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život.

Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*