Horoskop od 11. do 17. února 2019

Tento týden se dočkají velké pozornosti lidé, kteří jsou úspěšní nikoliv díky skutečnosti, že něco dostali darem, ale protože na sobě usilovně pracují. Jelikož ego těchto jedinců a jedinkyň nemá nakročeno na cestě k nabubřelosti, budou se zákonitě ptát, proč tomu tak je. Proč najednou takový zájem. Doporučujeme jediné - zcela bezmyšlenkovitě pokračujte dál ve vaší Práci na sobě. Jejím vedlejším produktem bude vnitřní naplnění spojené s odměnou za vaše úsilí.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

399 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Horoskop od 11. do 17. února 2019.
Horoskop od 11. do 17. února 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop říká, že pokud vás to zcela neuklidní a budete přesto pátrat po zdroji pozornosti, přivede vás to k novým myšlenkovým pochodům. Je však nutno mít na paměti, že všechno má své pro a proti. Jakékoliv asociace jsou nikoliv prostorového, ale lineárního charakteru, takže mohou paradoxně zavádět ke konstrukcím, které nemusí mít zcela pevný základ. Naštěstí přátelé vás na to velmi rychle upozorní.

Pokud si ale budete dopředu velmi dobře vědomi, že všechno má svou cenu, tak vámi vytvořený plán může být životaschopný, což poznáte na velmi zásadním obratu vzápětí poté, co ideu uvedete do praxe. Je dost možné, že vás něco osvítí – rada, článek, kniha, film, seriál či zdánlivě banální příhoda. A proto mějte oči otevřené, uši nastražené, protože znamení bývají velmi nenápadná.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Pondělí

Pondělí bude dnem relativního klidu. Nemělo by se odehrávat žádné drama, vše by mělo běžet bez potíží. Jste naplno oddáni svému vnitřnímu klidu.

Úterý

I když se v úterý můžete cítit poněkud nedokonale, jakoby vás uvnitř něco tížilo, v realitě budete zažívat přesný opak. Budete vnímat silný pocit, že jste se svými blízkými na jedné lodi, která pluje vstříc světlým zítřkům. A úspěchům, nebojte se jich.

Středa

Ve středu budete možná muset něco zásadního rozetnout. Ať se rozhodnete jakkoliv, povede to k většímu respektu vašeho okolí a následně nádhernému pocitu vnitřního naplnění. Završíte jednu z důležitých etap vlastního života.

Čtvrtek

Čtvrtek se bude odehrávat ve stejném módu jako středa. Jelikož to bude již druhý den, co tato energetická situace přetrvává, začnete si na ni zvykat a pocítíte vnitřní stabilitu.

Pátek

Pátek zase bude téměř nebo možná úplně stejně jako pondělí. Zkrátka příjemný konec pracovního týdne.

Sobota

I když možná budete cítit v sobotu vnitřní prázdnotu, nezoufejte, je to znamením, že se něco láme. Indicií bude večerní duchovní spojení, ať už s Vašimi milovanými, přáteli či kolegy.

Neděle

Neděle bude zpočátku podobná jako sobota. S tím rozdílem, že večer přijde kýžený obrat. A to velmi zásadní.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

Monoatomické zlato rozvíjí intuici

Ormus269b - Horoskop od 11. do 17. února 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 11. do 17. února 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 11. do 17. února 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*