Horoskop od 11. do 17. února 2019

Tento týden se dočkají velké pozornosti lidé, kteří jsou úspěšní nikoliv díky skutečnosti, že něco dostali darem, ale protože na sobě usilovně pracují. Jelikož ego těchto jedinců a jedinkyň nemá nakročeno na cestě k nabubřelosti, budou se zákonitě ptát, proč tomu tak je. Proč najednou takový zájem. Doporučujeme jediné - zcela bezmyšlenkovitě pokračujte dál ve vaší Práci na sobě. Jejím vedlejším produktem bude vnitřní naplnění spojené s odměnou za vaše úsilí.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

449 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč


Horoskop od 11. do 17. února 2019.
Horoskop od 11. do 17. února 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop říká, že pokud vás to zcela neuklidní a budete přesto pátrat po zdroji pozornosti, přivede vás to k novým myšlenkovým pochodům. Je však nutno mít na paměti, že všechno má své pro a proti. Jakékoliv asociace jsou nikoliv prostorového, ale lineárního charakteru, takže mohou paradoxně zavádět ke konstrukcím, které nemusí mít zcela pevný základ. Naštěstí přátelé vás na to velmi rychle upozorní.

Pokud si ale budete dopředu velmi dobře vědomi, že všechno má svou cenu, tak vámi vytvořený plán může být životaschopný, což poznáte na velmi zásadním obratu vzápětí poté, co ideu uvedete do praxe. Je dost možné, že vás něco osvítí – rada, článek, kniha, film, seriál či zdánlivě banální příhoda. A proto mějte oči otevřené, uši nastražené, protože znamení bývají velmi nenápadná.

Pondělí

Pondělí bude dnem relativního klidu. Nemělo by se odehrávat žádné drama, vše by mělo běžet bez potíží. Jste naplno oddáni svému vnitřnímu klidu.

Úterý

I když se v úterý můžete cítit poněkud nedokonale, jakoby vás uvnitř něco tížilo, v realitě budete zažívat přesný opak. Budete vnímat silný pocit, že jste se svými blízkými na jedné lodi, která pluje vstříc světlým zítřkům. A úspěchům, nebojte se jich.

Středa

Ve středu budete možná muset něco zásadního rozetnout. Ať se rozhodnete jakkoliv, povede to k většímu respektu vašeho okolí a následně nádhernému pocitu vnitřního naplnění. Završíte jednu z důležitých etap vlastního života.

Čtvrtek

Čtvrtek se bude odehrávat ve stejném módu jako středa. Jelikož to bude již druhý den, co tato energetická situace přetrvává, začnete si na ni zvykat a pocítíte vnitřní stabilitu.

Pátek

Pátek zase bude téměř nebo možná úplně stejně jako pondělí. Zkrátka příjemný konec pracovního týdne.

Sobota

I když možná budete cítit v sobotu vnitřní prázdnotu, nezoufejte, je to znamením, že se něco láme. Indicií bude večerní duchovní spojení, ať už s Vašimi milovanými, přáteli či kolegy.

Neděle

Neděle bude zpočátku podobná jako sobota. S tím rozdílem, že večer přijde kýžený obrat. A to velmi zásadní.

Horoskop s objednávkou

Horoskop pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 11. do 17. února 2019269b - Horoskop od 11. do 17. února 2019 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 11. do 17. února 2019 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 11. do 17. února 2019 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*