Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022

I když budeme plní síly, budeme se cítit osamocení. Nic nebude dávat smysl až do závěru týdne, kdy přijde náhlé osvícení, které nás naplní vědomím, že naopak vše svůj smysl má. Jen si ho nemusíme vždy uvědomovat.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022.
Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Toto pochopení nám více otevře oči a uvolní naše napětí. Seberealizace je to nejdůležitější v životě, co potřebujeme. A čím více lidí na stejné vlně potkáme a budeme moci s nimi své nadšení sdílet, tím šťastnější budeme.

Láskyplná harmonie je bytostný klid, po kterém toužíme, ale můžeme jej dosáhnout jen úsilím až do okamžiku, když už žádné úsilí nebude potřeba, protože vše již půjde samo z energie, kterou jsme do naší snahy vložili. Tato energie se nikdy nevyčerpá a neztratí, jen byla dobře uložená. Vykvasila, tudíž se nesčetněkrát znásobila. Jakmile si tento fakt uvědomíme, zažijeme obrovskou transformaci vědomí, která nás zcela změní.

Už si nebudeme stěžovat na vnější příčiny, protože si budeme plně uvědomovat, že svět jen odráží to, co je v nás, přesněji řečeno to, co si sami neuvědomujeme.

A stejně tak my můžeme být domnělým odrazem nitra těch druhých, ale jen pokud jim to dovolíme. Pokud ne, nejsme za jejich osud nijak zodpovědní.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí si něco zásadního uvědomíme, pochopíme více smysl fungování tohoto světa. Budeme přísní, ale nikoliv nekompromisní, protože v tomto systému nikdy nemůžeme vědět, odkud se nám to nesmyslně vrátí, protože karma je pouze nedokonale napsaný algoritmus, který si neuvědomujeme, protože tento kód prostupuje skrze nás všechny. A je tedy logické, že jakákoliv zmínka o tomto skrytém „mystériu“ láká velkou pozornost.

Úterý

V úterý můžeme čekat velký nápor na naše nitro, takže můžeme být velmi nervózní. Pak to ale přestane a v nás se rozhostí nádherná harmonie, která nás povzbudí do dalšího života.

Středa

Ve středu budeme stále láskyplní a harmoničtí, i když zároveň velmi pozorní, pečliví a hloubaví.

Čtvrtek

Ve čtvrtek můžeme čekat velký nápor, spojený s pádem. Když budeme dostatečně trpěliví, zjeví se nám okno do budoucnosti, které nám ukáže cestu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se bezstarostně vydáme nový směrem. Pak ale přijde zpráva, která naši další pouť poněkud zamlží.

Sobota

V sobotu bude vše nejasné vykoupeno obrovským úspěchem, která nás ještě více ponoří do naší oblíbené činnosti a přinese další a další vítězství po dlouhém chudém období. Vykročíme s lehkostí novým směrem.

Neděle

Díky sobotnímu povzbuzení přijdeme na to, jak dělat určité věci lépe. Přijde tak zákonitý obrat, který změní naši mysl. Můžeme tak vyjít směrem, kterým jsme předtím nemohli, protože jsme si tam sami postavili zeď. Zbouráme ji?

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022 269b - Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 19. do 25. září 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*