Horoskop od 12. do 18. listopadu 2018

Tento týden bude poměrně bláznivý. Zejména co se týče vzájemné komunikace, která poběží ve stylu jeden o koze a druhý o voze. Prostě si nebudeme příliš rozumět. O to více budeme vyhledávat společnost podobně smýšlejících osob. To nám na jednu stranu může pomoci v sebejistotě, že situace není až tak tragická, ale návrat zpět do našeho „běžného“ prostředí může být pak ještě o to více bolestnější. Jak se s tím vyrovnat?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 12. do 18. listopadu 2018.
Horoskop na týden od 12. do 18. listopadu 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Compression Event Horizon 2 1 - Horoskop od 12. do 18. listopadu 2018Horoskop na tento týden nám bude příznivěji přát, pokud zjednodušíme svůj pohled na realitu. Přestaneme vymýšlet anebo sledovat neskutečně krkolomné teorie o zákulisí fungování tohoto světa a pohlédneme do svého nitra.

Stačí si jen představit střed své bytosti, z něhož vyvěrají energetické proudy, které nás vytvářejí jako na vedlejším obrázku. A zároveň si budeme vědomě vizualizovat, že to, co do jednoho víru vložíme, zároveň na druhé straně vyjde a tak nás v jednom okamžiku vytváří. Můžeme si pomoci mantrou: „Vytvářej to, co se právě vytvořilo.“ A zároveň si budeme posílat sami sobě vlastní vědomé programy, které nám pomohou být tím, kým chceme být. Zkrátka to, co do sebe vložíme, ať je to cokoliv, bude určovat náš další osud.

Pokud se budeme výše uvedeného návodu držet, čekají nás radostné okamžiky plné euforie. Štěstí se stane naším věrným společníkem. Stvoříme v sobě svůj vnitřní ráj, přičemž v něm nebudeme pouhou loutkou, ale jelikož budeme vědomě chápat jeho podstatu, staneme se jeho vládcem.

Čeká nás nová etapa v našem životě.

A nyní k jednotlivým dnům.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Změna, kterou avizuje horoskop na tento týden, začne již v pondělí. Najednou se nám mohou vyjevit doposud skryté zákonitosti života. Vnitřně nás to naplní láskou. Nejen k lidem a ke zvířatům, ale obecně ke všemu, co nás obklopuje. Veškeré destruktivní sklony, pokud jsme vůbec nějaké kdy měli, se rozplynou do prázdnoty. Naše srdce rozkvete.

Úterý

Další den v rámci zkoušky dopadneme tvrdě do reality. Oproti pondělku se úterý může jevit jako den zcela zmatený, bláznivý. Dokonce i přelomový v tom, že staré zvyky se definitivně rozpadnou, protože již nemají sílu držet pohromadě. Ale i to je součástí Cesty.

Středa

Středa bude pokračovat v podobném duchu jako úterý. Pocit marnosti, že žádné úsilí nikam nevede, může sílit. Stejně tak vzájemné nedorozumění bude vrcholit. Pozor na možné deprese, pamatujte na náš horoskop na tento týden, vše je pouze dočasné.

Čtvrtek

Zatímco během dne bude nervózně dojíždět negativní působení předchozích dvou dnů, odpoledne by se nám již mohlo ulevit. Dusivé energie pominou a nám se opět začně dýchat lépe. Navíc ucítíme vzájemnou podporu blízkých, milovaných osob.

Pátek

I když nám pracovní týden kromě pondělí nedal příliš příležitostí k radosti, ale spíše k pochybnostem, zda-li jdeme správnou cestou, vězme, že to nás pouze vlastní vyšší já zkouší. Pokud si to uvědomíme, rozhostí se v našem nitru absolutní klid, který jsme možná ještě nezažili. Ať se děje, co se děje, bude nám to jedno. Nikoliv ve smyslu lhostejnosti, ale oddanosti a spojení se vším.

Sobota

Sobota bude dnem transformace. Ti z nás, kterým stále bude celý týden připadat jako naprosto katastrofální, mohou lehce cítit vnitřní disharmonii. Ale všeho dočasu, v sobotu se štěstí opět přikloní na naší stranu, abychom pochopili další detaily svého životního poslání.

Neděle

Neděle proto bude oním radostným vykročením do nové etapy života. Budou nás čekat nová dobro-družství, která prověří naši důslednost a trpělivost. Odměnou bude příval pozitivní energie, která nás naplní vnitřním světlem. Ukáže nám směr naší Cesty.

Předpověď na tento týden s objednávkou

Předpověď na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 12. do 18. listopadu 2018269b - Horoskop od 12. do 18. listopadu 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 12. do 18. listopadu 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 12. do 18. listopadu 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*