Horoskop od 26. 11. do 2. 12. 2018

Sebedůvěra. Ano, horoskop na tento týden bude o pocitu vnitřní sebejistoty, vítězství nad nesnázemi a nepřízní osudu. Počítejme ovšem s tím, že naše nově nabytá sebejistota může vyvolat hněv lidí, kteří si zjednodušeně odvodí, že naopak oni jsou ti poražení. Nenechme se tím odradit ani nakazit. Obrňme se proto trpělivostí, která nám pomůže osvětlovat, proč se nám daří a jak by toho mohli dosáhnout také ostatní na sobě Pracující.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Horoskop na tento týden od 26. listopadu do 2. prosince 2018
Horoskop na tento týden od 26. listopadu do 2. prosince 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud tak nebudeme činit, může se nám stát, že nám útoky nepřejícných mohou odčerpat energii, pokud se budeme snažit s nimi bojovat. Nemá to žádný smysl, boj nikdy nic nevyřešil, jedině zničil. Opět připomínáme již výše zmíněnou trpělivost, jak nám říká horoskop na tento týden.

Sebeovládání je na místě. Díky němu si možná zjednodušíme mnohé zdánlivé složitosti vlastního života a náš osud, který již máme pevně v rukou, se bude ubírat novými, pro nás doposud nepoznanými směry. A všechno, co je nové, je skvělé, není-liž tak?

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

V pondělí se nám bude dařit, jelikož Štěstěna k nám bude více než příznivá. Velmi bohatě, byť to může být hodně náročné. Možná budeme čekat více, ale buďme trpělivě skromní za všechny dary, kterých se nám dostane. Můžeme se také těšit na zcela nečekanou pozitivní zprávu, která nám udělá radost.

Úterý

Pokora vůči štěstěně bude právě v úterý hodně na místě, protože co nám pondělí dalo, to nám úterý může zase částečně vzít zpátky. Takže je dobré se připravit, že platí otřepané úsloví – každý den není posvícení.

Středa

Tento týden to bude vypadat jako na houpačce, protože ve středu se opět dostaneme do příznivého světla. Vše se opět obrátí v náš prospěch. Mnozí z nás pochopí, jak se věci v tomto světě mají. Ale právě ve středu je nutno si začít dávat pozor na hněv některých jedinců, kterým bychom se mohli nakazit.

Růst a sebedůvěra.

Čtvrtek

I když nám čtvrteční ráno může připadat podobné jako úterý, nevěšme hlavu, během dne bude vše opět zase všechno velmi dobré. Užijme si tuto radostnou vlnu, protože odpoledne se vše opět zasekne.

Pátek

Pátek může být velmi harmonickým završením pracovního týdne. Ale jedině v případě, že se jsme se nenechali nakazit výše zmíněným hněvem. Pokud jej budeme jen pozorovat, pochopíme jeho podstatu, což nás povzbudí na další cestě životem.

Sobota

Sobota bude o přátelství a sdílení se stejně smýšlejícími lidmi. Zároveň se může odehrát konec něčeho, co stejně nemělo žádné pokračování. Je třeba si z toho vzít ponaučení, že oddanost vlastním, nikoliv cizím ideálům je vždy na prvním místě.

Neděle

Pokud sobotní uvědomění dobře strávíme, čeká nás euforická neděle, plná lásky, porozumění a harmonie. Posílí nás to zejména vnitřně, že jít si za svým snem, ba co lépe, žít jej tak, že je to skutečnost, to je pravým svatým grálem života v tomto světě.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop od 26. 11. do 2. 12. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 26. 11. do 2. 12. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 26. 11. do 2. 12. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

HERCAMPURI

vyčistí játra

399 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*