Horoskop od 19. do 25. listopadu 2018

Tento týden bude poněkud odpočinkový. Neznamená to, že bychom přímo relaxovali. Spíše se budeme, co se týče našich názorů a možných předsudků, držet v ústraní. Vnitřně totiž můžeme začít cítit, jak funguje v praxi úsloví: „Svět jen odráží to, co je v nás.“

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Horoskop na tento týden od 19. do 25. listopadu 2018.
Horoskop na tento týden od 19. do 25. listopadu 2018. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá, že prostě cokoliv, co bychom vyřkli hodnotícího, nikoliv tedy jen konstatujícího, by se nám bumerangem vracelo zpátky. Moudrý člověk pochopí, nevyspělý nikoliv, ten bude i nadále z vlastních chyb obviňovat ostatní. Je totiž nesvobodný, protože jej plně ovládá negativismus, tedy závislost na negativitě. Útočí, aniž by tušil, jak funguje karma.

Lidé, kteří to naopak velmi dobře vědí, tak proto se budou držet zpátky. Nikoliv z důvodu, že jim to říká horoskop na tento týden, ale protože sami budou chtít. Z vlastní vůle. Buď již jsou anebo se pomalu stávají pánem či paní své reality. Nikoliv z příčiny, že chtějí, ale protože mohou anebo ještě lépe smí.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Pondělí je znamením zásadního obratu v aktuálním dění. Nebude však příliš šťastný, protože navodí depresi a vnitřní disharmonii. Oporu najdeme jen u podobně smýšlejících přátel, s nimiž nastalou situaci budeme rozebírat a tím si dodávat přesvědčení, že ještě není nic ztraceného.

Úterý

Úterý na tom bude podobně jako pondělí, některé energie se zkrátka táhnou a jen tak rychle nevymizí. Akorát přibude nový prvek – schopnost se rozhodnout, jak budeme k dané situace nadále přistupovat, což nám paradoxně zároveň pomůže ji vyřešit.

Středa

Středa bude přísná. Na všechny, i když to nebude navenek vidět. V lecčems se nám rozsvítí a tím se nám dostane přízně podpory. Pokud se však rozhodneme o tom vykládat někomu, kdo výše zmíněné nechápe, počítejme s tím, že můžeme vypadat jako mimoni.

Čtvrtek

Čtvrtek bude na podobné vlně s tím, že pokud budeme mít stále potřebu sdělovat svému okolí, najdeme pro své myšlenky mnohem příhodnější slova, která sice stále nebudou pochopena, ale zato přitáhnou pozornost. Což je značný posun, jehož výtěžnost z naší strany závisí na tom, zda budeme hodnotit anebo konstatovat anebo mlčet.

shutterstock 745348120zip final 150x150 - Horoskop od 19. do 25. listopadu 2018
Mluviti stříbro, mlčeti…

Pátek

Pátek bude přát zejména těm, kteří se nakonec rozhodli mlčet. Přestože to nebude na povrchu znatelné, vnitřně již budou vědět, že se jejich chvíle seberealizace rychle naplňuje. A brzy to bude mít i reálné výsledky. Začnou mnohem lépe investovat do své budoucnosti, protože si vnitřně uvědomí, že ve skutečnosti investují již do své přítomnosti. Nebudou tipovat či dokonce riskovat, budou vědět. A v tom je kardinální rozdíl.

Sobota

Tento den bude poměrně náročný, protože bude přitahovat naši pozornost v mnoha různých směrech, které se ale vzájemně budou doplňovat. Pokud budeme trpěliví, naplní nás to vnitřní silou, která nás přivede ke svatému grálu našeho jáství, což nám ponoukne skrytá tajemství, jak dosáhnout úspěchu v tomto naprogramovaném světě.

Neděle

Neděle pak bude logickým, tedy nikoliv mystickým, vyústěním naše celotýdenní Práce na sobě. Zvýší se nám úroveň vědomí, což bude mít za následek příznivou změnu v našem životě. Nutno říci, že tento obrat bude mít na nás takřka euforický účinek.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop od 19. do 25. listopadu 2018269b - Horoskop od 19. do 25. listopadu 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop od 19. do 25. listopadu 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop od 19. do 25. listopadu 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*