Silná imunita neznamená, že nás chřipka obejde

Silná imunita nás neochrání před chřipkou. Ale díky pečlivě budované imunitě neztrácíme peníze na nemocenské. Průběh chřipky je velmi mírný. Jsme schopni normálně fungovat.

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč


Silná imunita znamená, že nás chřipka čí jakýkoliv virus obejde? Omyl!
Silná imunita znamená, že nás chřipka či jakýkoliv virus obejde? Omyl! foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Silná imunita je základem pevného zdraví. Mnoho z nás proto zcela správně vlastní imunitu posiluje. Když nás potká chřipka, neznamená to, že nás obejde obloukem. Virus tak či onak pronikne do našeho těla. Je však rozdíl, jaké škody napáchá v organismu s imunitou silnou a naopak s průměrnou či oslabenou.

Za prvé silná imunita je zdatným protivníkem pro virus. Příznaky zápasu v podobě horečky, kašle, rýmy, slabosti, únavy jsou tak mizivé, že nás neskolí do postele.

Za druhé silná imunita nevyžaduje nutně antibiotika, která nadměrně zatěžují játra. Obzvláště v případě, kdy nás v důsledku oslabené imunity virus napadá znovu a jsme nuceni antibiotika užívat opakovaně.

Silná imunita má základ v přírodě. Kdyby tomu tak nebylo, pravděpodobně jako lidstvo bychom dávno vymřeli. Přírodní prostředky tady byly odjakživa, zatímco moderní „léky“ jsou tady jen chvíli.

REKLAMA
sangre unc - Silná imunita neznamená, že nás chřipka obejde

Stavebním kamenem je přírodní vitamin C. Ideálně z čerstvého ovoce a zeleniny, což hlavně v zimě je ale problém. Náhradou se zdá být kyselé zelí, ale zkuste jej jíst každý den.

Proto sami upřednostňujeme přírodní vitamin C v podobě brazilského ovoce Camu Camu. Už jen čtyři kapsle denně nám dodají 100 mg vitaminu C, což je 1,6x více než je doporučená denní dávka.

Silná imunita je také spojená s užíváním Sangre de Drago, což v překladu znamená Dračí krev. S pravidelným užíváním Sangre de drago dochází ke zlepšení stavu žaludeční sliznice, což posiluje imunitu, jelikož nežádoucí organismy včetně virů chřipky tak snadno nemohou proniknout do vašeho těla přes trávicí systém.

A samozřejmě na závěr doporučujeme Grepové jádro. Posiluje imunitu, jelikož funguje jako naprosto přirozené, tělo nezatěžující přírodní antibiotikum.

REKLAMA

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*