Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní

Zlato bylo v historii lidstva vždy v hledáčku alchymistů, kteří výrobu monoatomického zlata často považovali za alfu a omegu svého poslání. Mnohdy se snažili jen vyrobit samotné zlato transmutací z jiných kovů. Mnozí alchymisté často ani neměli potuchy, jaké může mít zlato účinky na lidské tělo, pokud se užívá vnitřně.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní.
Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V zásadě existují dva druhy zlata, které jsou výsledkem redukce do molekulárního stavu – koloidní zlato a monoatomické zlato. I když názvy znějí podobně, tyto dva druhy se vyrábějí naprosto odlišnou cestou. A proto mají rovněž zcela rozdílné účinky nejen na zdraví, ale také na duchovní vývoj. Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem je tak zcela zásadní, ne-li takřka propastný.

Koloidní zlato versus monatomické zlato

Koloidní zlato se vyrábí tak, že se redukuje na molekulární strukturu ve formě nanočástic. Tyto se pak suspendují v tekutině, obvykle ve vodě, a konzumují se formě vodného roztoku.

Často se považuje za doplněk stravy, kterému se připisují často všemocné účinky, ale skutečnost je zcela odlišná.

Problém spočívá v tom, že koloidní zlato při výrobě neprochází dostatečnou redukcí. Tudíž nanočástice jsou stále příliš velké, aby je lidské tělo mohlo využít na buněčné úrovni.

Pro dosažení různých druhů zdravotních a duchovních přínosů je nutné molekulární strukturu zlata rozložit ještě dále. Jenže proces výroby koloidního zlata toho není schopen. Jediným způsobem, jak toho lze dosáhnout, je proces, kterým se vyrábí monoatomické zlato. Prostřednictvím velmi jemných nuancí alchymistické vědy je možné zlato redukovat až do monoatomického stavu.

Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem je propastný

Částice, které tvoří monoatomické zlato, jsou tak malé, že jsou téměř beztížné. V tomto stavu by bylo téměř nemožné jej konzumovat, aby tělo pocítilo jeho účinky.

Ale když jej vložíme do plniva, které je chemicky inertní, lidské tělo může tento monoatomický prvek zpracovat na buněčné úrovni. Má se za to, že když zlato vstoupí do buňky, tak přináší mnoho benefitů, které koloidní zlato ze své podstaty nemůže nikdy poskytnout.

Výzkum ukázal, že monoatomické zlato se v tělesných buňkách přeměňuje na vodič energie. Zlepšuje tok energie v celém těle. Účinně ho mění na supravodič, který posiluje vaši auru a vyvažuje vaše čakry.

Je známo, že toto posilování aury pomáhá vyrovnávat vaši životní energii čchi a vaše torzní pole. Bohužel částice koloidního zlata jsou příliš velké na to, aby měly tento účinek. Pro ty, kteří chtějí zintenzivnit svůj duchovní vývoj, je to však naprosto zásadní.

Zlato může jedině pomoci, uškodit nemůže

Zlato samo o sobě je netoxická látka, takže byste jej mohli dokonce požít velké množství bez zdravotního rizika. Nicméně vaše tělo nedokáže zpracovat toto ohromné ​​množství elementu, nemluvě o vysokých finanční nákladech.

Monoatomické zlato je tak svou podstatou dostupnější pro mnohé duchovní adepty a poutníky. Pevně věříme, že rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem pocítíte sami na sobě.

Monoatomické zlato můžete zakoupit v eshopu Energie života.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní269b - Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rozdíl mezi koloidním a monoatomickým zlatem? Zásadní monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*