Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém

Touto dobou (a obzvláště letos) lidé často hledají doplňky stravy, kterými by posílili svou imunitu. Aby tělu pomohly zvládnout nachlazení a chřipkovou sezónu, musí tyto doplňky podat tělu pomocnou ruku na té nejzákladnější úrovni.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém.
Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Potřebnou oporu nám mohou dodat monoatomické prvky. Fungují tak, že posilují buňky a stimulují jejich tvorbu, aby naše tělo dokázalo odolávat různým patogenům.

Jakým způsobem monoatomické prvky posilují váš imunitní systém?

Imunitní systém tvoří řada specializovaných orgánů a buněk, které odrážejí patogeny. Vzhledem k tomu, že imunitní systém sestává z mnoha částí, funguje nejlépe tehdy, když celé tělo spolupracuje na vlastní podpoře.

Tělo potřebuje využívat živiny ze stravy, vytvářet silný systém podpory buňkám bojujícím proti virům a fungovat celostně, aby podpořilo průtok energie každou částí našeho systému. Tato zlepšení začínají na nejnižší úrovni: u DNA v našich buňkách.

Pokud je DNA poškozena, imunitní systém poškození rozpozná a zareaguje jako při virové infekci. Není těžké uvěřit výzkumu, který dokazuje důležitost řetězců DNA pro imunitu. Takže když dojde k poškození a buňky správně nespolupracují, obranný mechanismus našeho těla trpí.

Monoatomické prvky jako zlato umí proniknout do buněk a obalit DNA tak, že je promění v “supravodiče”. Toto pokovení zvyšuje schopnost buněk spolupracovat a šířit energii celým tělem. Když náš imunitní systém získá potřebnou energii a regeneraci k tvorbě červených a bílých krvinek, jsme schopni lépe vzdorovat bakteriálním a virovým infekcím.

Stříbro je známé svými antibakteriálními účinky a to z dobrého důvodu! Tento prvek prokázal schopnost zastavit enzymy, které jednobuněčné patogeny potřebují k životu. Jakákoliv bakterie, virus nebo plíseň, která se k tomuto prvku přiblíží, se udusí a umírá ještě dřív, než nám stihne uškodit.

Stříbro na rozdíl od antibiotik zároveň nepoškozuje prospěšné enzymy. Ze stejného důvodu je monoatomické stříbro známé svou schopností posílit imunitní systém v boji proti infekcím zapříčiněným cizími patogeny.

Proto naše nabídka monoatomických prvků obsahuje také monoatomické stříbro. Společně se zlatem, platinou a indiem vytváří správnou kombinaci monoatomických prvků, která vaše tělo udrží v prvotřídním stavu. Spojuje se v ní imunita posílená monoatomickým stříbrem, podpora produkce kostní dřeně, červených krvinek a spermatu z monoatomického zlata a posílení využití živin z monoatomického India.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém269b - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*