Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém

Touto dobou (a obzvláště letos) lidé často hledají doplňky stravy, kterými by posílili svou imunitu. Aby tělu pomohly zvládnout nachlazení a chřipkovou sezónu, musí tyto doplňky podat tělu pomocnou ruku na té nejzákladnější úrovni.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém.
Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Potřebnou oporu nám mohou dodat monoatomické prvky. Fungují tak, že posilují buňky a stimulují jejich tvorbu, aby naše tělo dokázalo odolávat různým patogenům.

Jakým způsobem monoatomické prvky posilují váš imunitní systém?

Imunitní systém tvoří řada specializovaných orgánů a buněk, které odrážejí patogeny. Vzhledem k tomu, že imunitní systém sestává z mnoha částí, funguje nejlépe tehdy, když celé tělo spolupracuje na vlastní podpoře.

Tělo potřebuje využívat živiny ze stravy, vytvářet silný systém podpory buňkám bojujícím proti virům a fungovat celostně, aby podpořilo průtok energie každou částí našeho systému. Tato zlepšení začínají na nejnižší úrovni: u DNA v našich buňkách.

Pokud je DNA poškozena, imunitní systém poškození rozpozná a zareaguje jako při virové infekci. Není těžké uvěřit výzkumu, který dokazuje důležitost řetězců DNA pro imunitu. Takže když dojde k poškození a buňky správně nespolupracují, obranný mechanismus našeho těla trpí.

Monoatomické prvky jako zlato umí proniknout do buněk a obalit DNA tak, že je promění v “supravodiče”. Toto pokovení zvyšuje schopnost buněk spolupracovat a šířit energii celým tělem. Když náš imunitní systém získá potřebnou energii a regeneraci k tvorbě červených a bílých krvinek, jsme schopni lépe vzdorovat bakteriálním a virovým infekcím.

Stříbro je známé svými antibakteriálními účinky a to z dobrého důvodu! Tento prvek prokázal schopnost zastavit enzymy, které jednobuněčné patogeny potřebují k životu. Jakákoliv bakterie, virus nebo plíseň, která se k tomuto prvku přiblíží, se udusí a umírá ještě dřív, než nám stihne uškodit.

Stříbro na rozdíl od antibiotik zároveň nepoškozuje prospěšné enzymy. Ze stejného důvodu je monoatomické stříbro známé svou schopností posílit imunitní systém v boji proti infekcím zapříčiněným cizími patogeny.

Proto naše nabídka monoatomických prvků obsahuje také monoatomické stříbro. Společně se zlatem, platinou a indiem vytváří správnou kombinaci monoatomických prvků, která vaše tělo udrží v prvotřídním stavu. Spojuje se v ní imunita posílená monoatomickým stříbrem, podpora produkce kostní dřeně, červených krvinek a spermatu z monoatomického zlata a posílení využití živin z monoatomického India.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém269b - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomické prvky posilují náš imunitní systém monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*