Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023

I kdyby všechno krachovalo a my se cítili poražení a zranění, vnitřně budeme absolutně klidní, protože víme, že nejsme součástí dramatu, který se týká výhradně nevědomých.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023.
Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nepodléhejme žádnému rozčarování, ať je sebevětší. Nenechme se ničím otrávit, i kdyby to znamenalo konec všemu, čemu jsme věřili.

Pamatujme na to, že neustále máme podporu našeho nejvyspělejšího já, které velmi dobře ví, co dělá.

Směřuje nás k jasnému vítězství, které nám opět otevře oči směrem k větší prozíravosti a pečlivosti tak, abychom mohli svobodně kráčet za svými vysněnými cíli.

A pokud se nám něco nevydaří, opět se nám nabídne pomoc.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí uvážlivě změníme svůj postoj k mnoha věcem. I když se budeme muset prodírat nepříjemnostmi či zmatky, naše oddanost jít si za svým nás bude posilovat.

Úterý

Úterý začne hloubavě, aby se transformovalo do harmonie za plné podpory našich nejvyšších sil. Povinností ale můžeme mít nad hlavu.

Středa

Středa začne podobně jako úterý, ale místo následné harmonie nás bude čekat nedorozumění. To se postupně rozplyne, naše síly se obnoví, protože máme podporu.

Čtvrtek

Čtvrtek také začne hlubokým ponořením pod povrch reality. Budeme trpěliví, i když můžeme přijít o energii, finance, či obojí. Uvnitř ale chápeme, že je to předzvěstí obratu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se nám zjeví naděje. Nedorozumění může narůstat, pozor na hněv. Pozornost okolí bude velká.

Sobota

V sobotu budeme potřebovat velkou dávku trpělivosti a koncentrace, protože hrozí konflikt, která nás může vykolejit.

Neděle

Neděle bude příjemnou odměnou za všechny nesnáze. Budeme se cítit svěží, noví, nabití energií. Opět změníme pohled na svět směrem k hlubší harmonii, a to díky pochopení, proč se nám život děje tímto způsobem.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023269b - Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 6. do 12. listopadu 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*