Pár rad, jak dosáhnout života v hojnosti

Následující tvrzení o hojnosti a prosperitě vám pomohou rozvinout silné vědomí o osobním úspěchu, které je nutné k tomu, aby jich člověk mohl dosáhnout.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na prosperitu a hojnost mají všichni vrozené právo. Většině z nás však v cestě stojí naše vlastní negativní programování. Nevědomky na určité úrovni vědomí začneme nenávidět peníze nebo se jich bát. Chceme-li zplodit hojnost a úspěch, musíme myslet na hojnost a úspěch. Když se soustředíme na to, co nemáme, zaměřujeme se na touhu nebo na nedostatek.

A pokud jsou naše myšlenky zaměřeny na touhu či nedostatek, právě to poté i přitahujeme. Opakováním těchto tvrzení je velmi účinný způsob, jak si mysl naplnit těmi správnými myšlenkami. Zároveň si musíme uvědomit, že hojnost a úspěch neznamená pouze hodně peněz. Ty jsou jen jejich jednou součástí. Mít čas dělat to, co si člověk přeje, mít mnoho opravdových přátel a bližních, abychom nikdy nebyli sami, dopřávat si v životě lásky a radosti, mít duši naplňující práci či podnikání, to vše jsou některé z dalších stránek hojnosti a úspěchu.

Chudoba plodí chudobu.

Vaše podvědomí je třeba zbavit myšlenek na chudobu.

Jedním způsobem jsou právě tato tvrzení.

Mějme na paměti, že dominantní myšlenka v naší mysli je vyzařována do okolního světa a následně pak přitahuje situace, které ji stvrzují. Vzpomeňme si na staré pořekadlo o vránách, které k sobě sedají. Zkombinujme dvě či více tvrzení o úspěchu a hojnosti. Opakujte je alespoň stokrát denně (čím více tím lépe) po dobu 6 měsíců a pozorujte ten rozdíl!

Tvrzení o hojnosti a prosperitě

  • Můj život je plný úspěchu. Mám všeho v hojné míře.
  • V životě se mi dostává dostatku peněz.
  • Moje myšlenky se vždy týkají hojnosti a úspěchu.
  • Všechny mé činy vedou k hojnosti a úspěchu.
  • Soustředím se na ně, a proto je přitahuji k sobě.

Dalším způsobem je poslech hypnotických CD nebo souborů MP3. Jak je známo, hypnóza je účinný způsob, jak ovlivnit podvědomí. Pokud navíc k těmto tvrzením budete i poslouchat hypnotické CD či MP3 jednou ráno a jednou v noci před spaním, dosáhnete bleskového pokroku. Pokud se podíváte na Google, najdete doslova tisíce webů, které tyto nahrávky o všemožných tématech nabízejí.

Bylo zjištěno, že kdykoliv se myslí i tělem cítíme uvolnění, je snadné získat přístup k podvědomí. Nejjednodušším způsobem relaxace je hudba. Ne jen tak ledajaká hudba, ale určitý druh meditativní, relaxační hudby. Pokud budete tvrzení opakovat s touto hudbou v pozadí, mohou začít působit rychleji. Ještě lepší je poslech této hudby se sluchátky a opakování tvrzení se zavřenýma očima. Kvalitní relaxační, meditační hudbu naleznete zde nebo zde. (zdroj: self-help-and-self-development.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Pár rad, jak dosáhnout života v hojnosti 269b - Pár rad, jak dosáhnout života v hojnosti  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Pár rad, jak dosáhnout života v hojnosti  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Pár rad, jak dosáhnout života v hojnosti  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*