Tajný starověký text s naukou superschopností

Výzkumníci objevili skutečně záhadnou knihu, která pochází ze třináctého století, ačkoliv některé její části vznikly už ve dvanáctém století. Tato slavná kniha nese název „Lesser Key of Solomon“ (Malý Šalamounův klíč) a obsahuje starověký text zvaný „Ars Notoria“ nebo „Šalamounovo umění magie“.

REKLAMA

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

399 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ačkoliv se v minulosti objevilo mnoho starověkých textů slibujících tajuplnou moc, tento je jiný, neboť je zvláště zaměřen na modlitby, meditace a další slovní cvičení, zatímco ostatní texty se soustředí výhradně na zaklínadla, elixíry a rituály.

Nejstarší zápisy v takzvaném Malém Šalamounově klíči nabízejí zasvěcenému čtenáři neobvyklé rétorické schopnosti, dokonalou paměť a nepředstavitelnou moudrost.

Původní texty vznikly ve třech různých jazycích: v hebrejštině, řečtině a v latině. Říká se, že sám král Šalamoun (podle alternativních zdrojů nesmrtelný Nefilim, stojící na straně Zla) využíval původní zápisy spisu Ars Notoria, aby se stal moudrým, soucitným a talentovaným vládcem Země.

Text obsahuje komunikační kouzla, které by mnoho čtenářů považovalo za více než fascinující. V takzvaném „magnetickém experimentu“ detailně popisuje, jak správně využít magnetit a střelku ke komunikaci na velké vzdálenosti. Pokud se údajně dvě střelky třou o stejný magnetit, dojde k jejich vzájemnému „propojení“ v prostoru. V důsledku toho se při pohybu jedné střelky hýbe i druhá.

Pokud se navíc střelky umístily do kruhu písmen a obrázků, mohou spolu dva lidé komunikovat hláskováním slov na velké vzdálenosti.

Starověký text obsahuje spoustu nápadů a názorů, které významně předstihly svou dobu.

V minulosti bylo napsáno mnoho knih, které slibují tajuplnou moc těm, již přijmou jejich vědění. Lidé dříve pevně věřili, že starověké rukopisy nabízejí magické schopnosti a způsoby, jak pozměnit vědomí svých čtenářů.

Věda se vyhýbá fenoménům, které neumí pochopit nebo vysvětlit. Je možné, že jde o jeden z nich?

V dávné minulosti mnoho lidí neumělo číst nebo si vyložit (posvátné) starověké texty a tak mohli některé z nich považovat za mocné a mysteriózní.

Dnes lidé zpochybní vše, co věda nemůže dokázat. Ačkoliv dokonce někteří z největších vědců jako Nikola Tesla a Albert Einstein věděli, že existuje něco více, než pozorovatelná a uchopitelná realita.

Možná že se mezi včerejší neznalostí a dnešní rigiditou ukrývá zcela nový a zvláštní svět. (zdroj: www.educateinspirechange.org)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

79 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*