Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023

I když nám může připadat život v něčem neútěšný, stále se můžeme spolehnout na podporu i v těch nejtěžších chvílích. Naše nejvyspělejší já nám bude dobře radit zejména v situacích, kdy naše upozorňování nebude padat na úrodnou půdu. I přesto naděje, kterou v sobě nosíme, může na konci týdne zhasnout.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023.
Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžeme se tak ocitnout ve ztrátě, která je pouze dočasná. Když si odhodlaně a nekompromisně půjdeme za tím, co je skutečně naše, dočkáme se velkého úspěchu. Zároveň budeme přemýšlet, jaký bude mít pro nás význam.

Může pozvednout naše ambice. Může ještě více posílit naší pospolitost s lidmi na stejné lodi. Může nás ještě více naladit na společnou řeč. Takže díky těmto mnohým změnám nastolíme v našem nitru nádhernou harmonii, která bude zářit i ven.

Zároveň bude zapotřebí z naší strany větší dávka trpělivosti. Pokud to zvládneme, dostane se nám výše zmiňované podpory, která nás ale rovněž postaví před důležité rozhodnutí, jak se zachovat v určité záležitosti, která bude vyžadovat z naší strany velkou dávku prozíravosti a moudrosti.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Díky naší vnitřní bezstarostnosti snadněji překonáme určité nepříjemnosti, kterými můžeme procházet. Můžeme počítat s podporou, která nám pomůže pozvednout naši odvahu a rozhodnost.

Úterý

V úterý můžeme znervóznět. Když se spojíme s naším nejvyspělejším já, zjeví se nám jistá naděje. Zároveň se můžeme cítit osamoceni.

Středa

Ve středu se uvolníme, opět se nám začne dařit. Uvědomíme si něco zásadního, pomohou nám zkušenosti, až už naše vlastní nebo cizí.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se nám hodně zvedne sebevědomí. Tento den bude hodně o našem zmoudření. Zároveň počítejme, že můžeme mít práce až na hlavu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek začneme velmi euforicky, ale pak se radostná nálada vytratí do prázdna. Opět nám hrozí samota, některé zkušenosti či rady nás mohou dráždit.

Sobota

Pokračující samota se změní v lehce rozmrzelou náladu, která v ojedinělých situacích může přerůst ve hněv. Podívejme se pod povrch věcí, abychom našli příčinu.

Neděle

Neděle může začít nejistě, ale pak se díky soudržnosti naše rozhodnost a smělost vzkřísí. Bez trpělivosti se ale neobejdeme.


Pokud máte zájem o ryze osobní výklad na vaše 4 postupné otázky, napište na vyklad@energiezivota.com první otázku, datum narození a celé jméno společně s potvrzením platby 1 000 korun na číslo účtu 369369967/5500. Po přijetí platby budu na vaše dotazy postupně odpovídat. Mír v duši přeje georg


Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023269b - Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 30. října do 5. listopadu 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*