Úbytek energie vyřešíte bylinkami

Řešíte nedostatek energie? Vaše tělo může být unavené a vyčerpané hned z několika příčin. Máme pro vás tipy na bylinky, které vašemu tělu dodají energii a vitalitu a které podpoří také váš duševní stav. Které bylinky vám pomohou především?

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Úbytek energie vyřešíte bylinkami.
Úbytek energie vyřešíte bylinkami.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Za úbytkem energie se může skrývat řada nevyřešených problémů a návyků. Za to, že je vaše tělo stále unavené a vyčerpané, může například krátký a nekvalitní spánek, nedostatečný pitný režim, špatná výživa, užívání některých léků, nedostatek pohybu nebo zdravotní problémy. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven?

REKLAMA
cordyceps forte new - Úbytek energie vyřešíte bylinkami

Úbytek energie v prvé řadě řešte změnou životního stylu

Jestliže trpíte nedostatkem energie, začněte v prvé řadě řešit svůj životní styl. Důležité je, abyste jedli zdravě a pravidelně, vypili v průběhu dne alespoň 1,5 litru čisté neperlivé vody a dostatečně se hýbali. Také každý den spěte 6 až 8 hodin, vyhýbejte se dlouhému sezení u počítače nebo před televizí a rovněž ze svého života odstraňte cigarety a alkohol.

Úbytek energie vyřešíte také správným odpočinkem a relaxací. Meditujte, pište, kreslete, navštivte saunu nebo se na chvíli ponořte do horké koupele. Vaše tělo vám poděkuje také za aktivní odpočinek – choďte pravidelně na procházky do přírody a také se věnujte sportu, který vás baví a naplňuje.

Bylinky na nedostatek energie

Nejen změna životního stylu. Ztracenou energii navrátíte svému tělu i díky bylinkám. Pomohou vám zejména následující posilující byliny, které obnovují a zvyšují hladinu energie v celém organismu.

Rozchodnice růžová vlije do těla energii i lepší náladu

Další bylinkou, kterou vyřešíte úbytek energie, je rozchodnice růžová. Je vědecky podloženo, že se jedná o energetický stimulant, který účinně bojuje proti fyzické a duševní únavě a který také podporuje lepší soustředění. Rozchodnice růžová představuje rovněž skvělou přírodní volbu, jak kromě energie vlít do těla také lepší náladu a podpořit svou fyzickou výkonnost.

Ztracenou energii probudí cordyceps

Pokud u sebe pozorujete úbytek energie, únavu a vyčerpání, ztracenou energii vám navrátí také cordyceps neboli housenice čínská. Výtažek z této cizopasné houby je nedílnou součástí čínské a tibetské medicíny již po staletí. Podle starodávných legend zaznamenali povzbuzující účinky cordycepsu u svých zvířat pastevci. Jejich zvířata, která kromě trávy konzumovala i cordyceps, byla následně živější, ale také zdravější a plodnější.

Jakým způsobem vám cordyceps konkrétně pomůžete? Obnoví u vás ztracenou energii, která se vyčerpala fyzickou námahou nebo stresem. Cordyceps rovněž podporuje harmonizaci organismu, napomáhá zdravému spánku, snižuje únavu a rovněž podporuje sexuální aktivitu.

Úbytek energie? Dobijte se macou peruánskou

Jestliže chcete svému tělu dodat energii a povzbudit jak svou fyzickou, tak psychickou stránku, vyzkoušet rovněž můžete macu peruánskou. Tato jihoamerická bylinka funguje jako komplexní stimulant, jehož pravidelné užívání umí odbourat chronickou únavu. Maca peruánská dokáže vzpružit tělo i mysl, zlepšuje paměť a soustředění a pomůže vám také tehdy, když jste psychicky vyčerpaní.

Pokud užíváte některé léky na předpis, mějte se však na pozoru. Bylo například zjištěno, že není vhodné užívat macu peruánskou s léky na štítnou žlázu, neboť maca brání jejich vstřebávání. Jestliže některé z těchto léků užíváte, poraďte se ohledně užívání macy peruánské se svým lékařem.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*