Těžké kovy v těle jsou jako naše okovy

Mnoho lidí trpící alergiemi, ADHD, autismem a bipolární poruchou pomáhá detoxikace z otravy těžkými kovy. Otravu těžkými kovy, toxické prvky a alergie na jídlo je možné zjistit analýzou vlasů nebo krevními testy a odebrání krve z prstu zase může pomoci zjistit otravu olovem.

eshop energie života nabízí


GOJI 500g

zrychlí metabolismus

189 Kč

CORDYCEPS 100 g

posílí zevnitř

299 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

186 Kč

REISHI BIO 100 g

prodlouží váš život

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mnoho z těchto výzev spolu souvisí. Lékařka Doris Rapp spojuje alergie s hyperaktivitou, poruchami chování a určení. Další lékařka Natasha Campbell-McBride, která se zaměřuje na neurologii a výživu, spojuje tyto choroby se střevní dysbiózou. Doktor Kenneth Bock poukazuje na propojení těchto chorob s jejich příčinami. Lékaři se v tomto ohledu začínají čím dál více shodovat, ale osobně si myslím, že největší dopad mají matky těchto dětí.

Běžná hladina otravy olovem spadá mezi 9 μg/dl (mikrogramů na decilitr).  Jedna matka nechala otestovat svého syna a zjistilo se, že má 4 μg/dl, načež řekla: „Řekla jsme o výsledcích svému lékaři a ten mi navrhl, abych synovi každý den dávala 2 tisíce mg vitaminu C, což má tělu pomoci olovo z těla vyloučit“. (Merlin, 2006, s. 57)

Mezi běžné metody detoxikace otravy těžkými kovy patří dimerkaptojantarová kyselina (DMSA), kterou je možné použít na olovo, arsen, rtuť a kyselinu lipoovou. V extrémních případech je nitrožilně podáván edetan disodný, ale ten bývá spojován se selháním ledvin. Dimerkaprol se podává při otravě arsenem. Problémem těchto drog je to, že se jedná o drogy. Drogy mají vedlejší účinky.

CHLORELLA BIO 200 tablet

Natasha Campbell-McBride říká: „U řady autistických dětí dochází při podání chelatačních drog ke zlepšení, po vysazení ale dochází k okamžité regresi.“ Příčina tohoto chování je stále neznámá, ale odhaduje se, že děti absorbují kovy ze svého prostředí, ale jejich tělo je nevylučuje, jak by mělo. Campebell-McBride říká, že úspěch cheletace „je stále neznámý.“

Dále také tvrdí, že těla pacientů trpící autismem, bipolární poruchou, depresí a schizofrenií se sama nedokáží dostatečně detoxikovat. Jejich těla jsou předávkovaná a „ukládají si různé toxické látky v různých tkáních, aby se s nimi tělo vypořádalo později.“ Jednou z klíčovou oblastí, kde se tyto látky ukládají, jsou tukové buňky po celém těle. Mozek je z velké části tvořen tuky, které také zadržují kovy. Říká: „Tkáň v lidském mozku a zbytku nervové soustavy obsahuje vysoké množství tuků a v těch se pak ukládají tyto toxiny.“ Campbell-McBride popisuje tyto pacienty jako „velmi toxické“, jelikož si nesou obrovské toxické břímě.

Bock zdůrazňuje důležitost energizace mozku pomocí L-carnitinu, Koenzym Q10. „Doplnění stravy přípravkem DMAE pomáhá zlepšovat mentální energii, soustředění a pozornost.“

Detoxikaci je možné provádět i bez drog

Vysoké dávky vitaminu C, spiruliny a chlorelly jsou známými chelatačními činidly. Elizabeth Walling, autorka „Natural News“, říká: „Odpovědí na přirozenou léčbu otravy těžkými kovy je prostý jednobuněčný organismu. Spirulina a chlorella jsou dvě různé mikro řasy, které se na Zemi vyskytují už dlouhou dobu. Obě byly v mnoha tradičních společnostech uctívány jako výživné superpotraviny. Dále říká: „Obzvláště chlorella velmi dobře navazuje toxické kovy.“

Velkou součástí chlorelly i spiruliny je chlorofyl, a právě je tomu jsou připisovány kladné účinky při léčbě otravy těžkými kovy. (zdroj: nourishingplot.com)


adcdffece8bf3832c4d67f6b2e6e3b3f 0 - Těžké kovy v těle jsou jako naše okovy

ŠKORNICE FORTE

nahradí viagru

799 Kč

692d6448a6724dd52c2810e72b5d7733 0 - Těžké kovy v těle jsou jako naše okovy

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

06dcc63d1babcf9e5f20ff456a918f13 0 - Těžké kovy v těle jsou jako naše okovy

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

eaa6f969c7bea1c03e173c4addbbcb41 0 - Těžké kovy v těle jsou jako naše okovy

CORDYCEPS BIO 100 g

posílí zevnitř

399 KčKONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

posílí zevnitř

399 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*