Proteinový nápoj. Ano, ale který? (4)

Pátrání po tom nejlepším rostlinném proteinu nemusí znamenat, že se musíte držet stále jen jednoho zdroje. Směsi veganských proteinových prášků jsou čím dál populárnější a snoubí se v nich síla kombinace mnoha rostlinných zdrojů. To vše dohromady v jednom balení a navíc bez lepku, laktózy a také bez sóji.

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Takový výrobek jako doplněk stravy směle konkuruje produktům postavených na živočišné bázi. Konzumenti se v žádném případě nemusí obávat toho, že by v jejich výživě chyběly důležité nutriční složky nebo že by mohli mít zažívací potíže.

Ačkoliv některé rostlinné směsi mohou být dražší než běžný syrovátkový produkt, jsou na druhou stranu skvělým řešením pro vegetariány či vegany. Anebo prostě pro všechny, kteří chtějí přejít z živočišné na rostlinnou potravu a kterým by některé důležité nutriční složky v jejich potravě jinak mohly chybět.

Když se tak nad tím zamyslíme, nakupující skutečně mají širokou nabídku doplňků stravy se širokým rozptylem cen. Váš konečný výběr proteinového prášku se odrazí i na výběru vaší stravy či změně stravovacích návyků.

A samozřejmě, pokud hltáte proteinový koktejl každý den, musí u vás projít testem chutě. Možná je nabíledni vyzkoušet malý vzorek před tím, než zakoupíte třeba kilové balení. Ovšem pokud jej váš prodejce nabízí, aby jste nebyli zklamaní chutí.

Není větší zklamání než utratit nemalé peníze za něco, co vám nakonec nebude chutnat a bude vám doma ležet. A pokud stále ještě nejste rozhodnuti, který protein si vybrat, promluvte si s vaším osobním trenérem, který zná vaši fyzickou zátěž a vaše cíle, kam chcete ve cvičení dojít. Pomůže vám tak vybrat si takový produkt, který je pro vás jak ušitý na míru. (len)

Konec.

Rostlinnou směs proteinů můžete zakoupit v eshopu Energie života.

zdroj: http://dailyburn.com/life/health/best-protein-powder-whey-casein-vegan/

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*