Parfémy bez chemie nepoškozují zdraví

Máte rádi přírodní vůně? V tom případě jsou pro vás tím pravým přírodní parfémy bez chemie. Jelikož nejsou chemicky upravované a obsahují pouze kvalitní a silné rostlinné esence, nepoškozují zdraví.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Parfémy bez chemie nepoškozují zdraví.
Parfémy bez chemie nepoškozují zdraví. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Parfémy bez chemie mají na rozdíl od syntetických parfémů řadu předností. Jednotlivé složky přírodních parfémů pocházejí z 99 procent z ekologického zemědělství. Tyto parfémy jsou navíc bez chemických látek, díky čemuž tak vzniká velmi čistá a moderní vůně z bezpečných surovin. Tuto skutečnost ocení nejen vaše čichové buňky, ale zvláště vaše celkové zdraví.

Parfémy bez chemie vs. syntetické parfémy

Většina syntetických parfémů, které produkuje vonný průmysl, zahrnuje až 3 100 chemických složek nebo jsou dokonce odvozeny z ropy. Jelikož naše kůže dokáže absorbovat skoro 60 procent toho, čím ji natřeme nebo postříkáme, jsou skryté chemikálie v syntetických parfémech hrozbou pro naše zdraví. 

Zdravější alternativu proto představují přírodní parfémy bez chemie. Vyrábějí se totiž bez syntetických chemických látek. Obsahují naopak esence rostlin a nosné oleje, které jsou přírodního původu a které pocházejí převážně z ekologického zemědělství.

U syntetických parfémů se přesné složení nedočtete

Zákon říká, že výrobci nejsou povinni ve složení parfémů vypisovat všechny vonné složky. V případě syntetických parfémů tak nikdy nevíte, jaká sporná látka se v nich ukrývá. V syntetických parfémech a parfémovaných výrobcích mohou být pod slovem “perfume” uvedeném ve složení na štítku obsaženy více než dvě desítky alergenních látek.

Jde například o Amyl cinnamal, Anisyl alcohol, Benzyl cinnamate, Farnesol, Hexyl cinnamal, Lilial, Uegenol Linallol nebo Isoeugenol. Jelikož syntetické parfémy jsou v zásadě bezoplachovým kosmetickým výrobkem, může jejich složení ohrozit zdraví.

Parfémy bez chemie: Z čeho se skládají?

Parfémy bez chemie, mezi něž se řadí zejména Andělské parfémy, se skládají ze dvou základních složek. A to z přírodních esenciálních olejů a nosného rostlinného oleje, kterým je v případě Andělských parfémů jojobový olej. Přírodní parfémy tedy pocházejí z obnovitelných, čistě přírodních zdrojů. 

Jelikož v přírodních parfémech najdete esenciální oleje, které určují konkrétní vůni, tento typ parfémů má prokazatelně léčivý vliv na člověka. Kromě toho, že parfémy bez chemie krásně voní, fungují tedy na bázi aromaterapie.

Každý esenciální olej má jiné působení a každá kombinace esenciálních olejů má jiné schopnosti. Právě proto si můžete pořídit Andělské parfémy, které obsahují unikátní energetický olej, v mnoha verzích. Vyzkoušejte například parfém Anděl univerzální lásky, který navozuje stav vnitřního sjednocení a tím umožňuje vědomě otevřít naše srdce proudění univerzální lásky,  parfém Cameal, který pracuje s tématy přijetí, odvaha, životní úkol, strach a smíření, nebo parfém Brána srdce, který je určený k harmonizaci čtvrté čakry.

Andělské parfémy: Bez chemie a ve verzi roll-on

Jakým způsobem můžete přírodní parfémy používat? Některé typy parfémů bez chemie jsou opatřeny lahvičkou se sprejem. Tyto přírodní parfémy si tedy můžete nastříkat na kůži. Další typy přírodních parfémů, k nimž se řadí také Andělské parfémy, mají roll-on. Tyto parfémy obsahující energetický olej si tedy můžete přímo natřít na kůži, a to ideálně na vnitřní zápěstí nebo do klíční jamky.

Andělské parfémy si ovšem na kůži neaplikujte ihned. Tyto parfémy bez chemie si zkuste nejprve dva až tři dny jen tak ovonět. Až poté je naneste na tělo. Kromě zápěstí a klíční jamky si andělskými parfémy můžete potřít podbřišek nebo intuitivně jinou část těla. Abyste dosáhli dokonalé harmonie, tyto přírodní parfémy si zkuste dát také do koupele, difuzéru nebo aromalampy.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*