Lékař věří více bylinkám a jehličkám než chemii

Marcel Paszanda se od většiny klasicky vystudovaných lékařů liší. Nepoužívá totiž chemické léky, ale spíše sází na šetrnější léčbu v podobě bylinek, homeopatik a rovněž akupunktury.

eshop energie života nabízí


L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč

TŘTINOVÝ CUKR 500 g

nahradí bílý cukr

45 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Akupunktura podle něj slouží k nabuzení energie a navození rovnováhy v energetickém systému organismu. "Orgány se dorozumívají mezi sebou. Bez toho orgány nemohou vzájemně komunikovat a fungovat. Komunikují pomocí energetických drah," vysvětluje Paszanda.

Říká to navzdory lékařům, kteří veřejně vystupují v rámci klubu skeptiků Sisyfos. Těm jsou Paszanda a jemu podobní lékaři trnem v oku. Skeptici totiž tvrdí, že žádné dráhy v těle neexistují.

"Místopředseda klubu profesor Jiří Heřt prohlásil, že rozpitval tisíce mrtvých těl a nenašel ani jednu akupunkturní dráhu. Jenže v mrtvém těle nenajdete žádnou energetickou dráhu. Když vyhasne život, vyhasne i veškerá energetika člověka," pronáší Paszanda. "Stejně jako bych chtěl natočit EKG nebo EEG u mrtvého. To vám taky nenatočí," podotýká.

Když energie přestanou v těle proudit, znamená to podle Paszandy, že se člověk má v sobě energetické blokády. Vznikají různě. Hlavně stresem, špatnou psychikou. Doba se navíc podle Paszandy hodně urychlila, moderní technika rovněž nese svůj díl viny. "Elektronický smog je všude kolem nás. Dále dýcháme znečištěný vzduch, pijeme znečištěnou vodu, jíme znečištěné potraviny," vyjmenovává lékař, podle něhož je žádoucí organismus neustále čistit. Třeba pomocí bylinek.

Paszanda doporučuje zejména byliny peruánské. "Na svých pacientech vidím, že se jim osvědčily a osvědčují. Skutečně působí tak, jak se píše, že působit mají. Ať je to čištění organismu, pomoc při problémech s močovým ústrojím či při zlepšení imunitního systému," říká lékař, který se nevyhýbá ani českým bylinkám. Ordinuje například lichořeřišnici, která působí proti kokům, streptokokům a stafylokokům. "Nemusíme je léčit jako všechny bakteriální infekce antibiotiky," komentuje Paszanda.

K dalším jeho léčebným metodám patří používání homeopatik. A tady opět naráží na nepochopení svých kolegů. Mnozí z nich tvrdí, že homeopatické léky nemůžou fungovat, protože neobsahují žádnou účinnou látku.

"To mají pravdu. Ale zároveň zapomínají na jednu věc. Neléčí jen účinná látka, ale léčí i náš organismus, který se skládá z organické hmoty. Ale tu organickou hmotu musí také něco jakoby řídit. A řídí ji energie. A máme léky, které jsou založené právě na principu energetickém. To znamená, že upravují pochody v energetickém organismu. A toto vědci již dokázali," míní Paszanda.

Jenže podle něj řada lékařů stejně nevěří, tělem nějaké energie proudí. "I kdybyste mu předložil jakékoliv důkazy, tak stejně věřit nebude. Je to všechno o uvědomění lékaře. Že tělo se prostě neskládá jen z hmoty, ale tu hmotu něco oživuje. Takže organismus vlastně tvoří hmota, energie a duše. A duševní pochody právě rozhodují o tom, jak organismus funguje," uzavírá Paszanda.


e8c733bcd50b96b52624aa988d084686 0 - Lékař věří více bylinkám a jehličkám než chemii

MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

85be084f21a69f57593f15e2cee6a4ca 0 - Lékař věří více bylinkám a jehličkám než chemii

REISHI FORTE

prodlouží váš věk

799 Kč

9c028f662cbe688f0722fdf4c364b99b 0 - Lékař věří více bylinkám a jehličkám než chemii

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

ed9cbd1876f63a571e7efc673219e148 0 - Lékař věří více bylinkám a jehličkám než chemii

ERYTHRITOL 400 g

nahradí bílý cukr

119 KčGOJI 500g

zrychlí metabolismus

189 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

nakopne hormony

199 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

GUARANA 100 kapslí

dodá energii

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*