Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa

Biorytmus ženských pohlavních orgánů velmi často netiká tak, jak by měl. Důsledky mohou zahrnovat jak nepravidelnou, tak i bolestivou menstruaci, extrémní výkyvy nálad, ba dokonce i neplodnost. Aby ženský cyklus fungoval správně, je zapotřebí dosáhnout hormonální rovnováhy. Pokud možno přírodní cestou.

eshop energie života nabízí


ŠKORNICE 10:1 20g

nahradí viagru

399 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

doplní nutné živiny

139 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Základ tkví ve stravě. Ovesné vločky se obecně považují za potravinu, která má na ženské orgány příznivý vliv. Ulevuje menstruačním křečím. Navíc se považuje za afrodiziakum tím, že zvětšuje průtok krve v pánevní oblasti, stimuluje centrální nervový systém a podporuje emocionální touhu po sexu.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů

Pokud vločky nepomáhají, může je směle doplnit peruánský ženšen Maca. Je unikátní tím, že umí dostat do rovnováhy steroidní hormony jako je testosteron, progesteron a estrogen.

Proto se v tradiční jihoamerické medicíně běžně používá jako vynikající prostředek k léčbě poruch menstruace, ženských hormonálních poruch a při menopauze. Více informací o Mace najdete zde.

Velmi populární postavení v čínské a indické medicíně má kotvičník neboli Tribulus terrestris. Především jako povzbuzovač sexuální touhy, což může stimulovat androgenní receptory v mozku a povzbudit tak tělo k optimálnější hormonální produkci. Ženy, které kotvičník používají, často zaznamenávají zvýšené libido, lepší sexuální výkonnost a zdravější reprodukční systém.

Muži tuto rostlinu ocení nejen díky větší chuti na sex, ale rovněž jako přirozené anabolikum. Svalová hmota doznává lepší pevnosti právě díky zvýšené produkci testosteronu. Dokonce i ve vyšším věku, kdy jinak jeho hladina klesá.

Podobným způsobem jako kotvičník působí škornice šípolistá, často přezdívaná „přírodní“ Viagra či „bylina prostopášného kozla“. Jak u žen, tak u mužů povzbuzuje tok krve v pánevní oblasti, tudíž sexuální styk je tak mnohem smyslnější díky lepší vzrušivosti u žen a kvalitnější erekci u mužů. Alkaloidy a rostlinné steroly, zejména icariin, působí podobně jako testosteron, ale bez vedlejších účinků.

Velkou překážkou ke kvalitnímu sexuálnímu životu je stres a nervozita. Tento problém umí vyřešit další cizokrajná bylina Muira Puama neboli „potentní dřevo“. Uklidňuje, zmírňuje úzkost a opět jako předešlé byliny zvyšují průtok krve do pánevní oblasti. Ženy, užívající Muiru Puamu, zažívají větší sexuální touhu, daleko větší uspokojení z pohlavního styku a co více – intenzivnější orgasmy.

Abychom nevynechali bylinky z českých luhů a hájů, je záhodno zmínit unikátní mix šestice léčivek, a sice heřmánku, meduňky, pampelišky, řebříčku, třezalky a puškvorce v podobě koncentrátu Femigard. Pomáhá k udržení dobrého biorytmu ženských a zároveň normální funkci mužských pohlavních orgánů.


b72b1ec22896f0131aa2520f737c02ab 0 - Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa

GOTU KOLA 10:1 20g

sladí hemisféry

199 Kč

d043ce49dad4b450917905784f8e41c5 0 - Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa

CAIGUA 100 g

vyčistí cévy

199 Kč

8913b3e4fc51d1ccad9953794fc555cf 0 - Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zkrásní pokožku

299 Kč

1eee1681c43018f81cc26cfdd9df2306 0 - Když hormony zlobí, pomohou bylinky ze světa

ŠKORNICE 10:1 20g

nahradí viagru

399 Kč


MACA kapsle 100 tob.

Samozřejmě bylin k lepší funkci pohlavních orgánů je mnohem více. Každá z nich má rovněž individuální účinky – někomu vyhovuje lépe ta, někomu jinému zase jiná. Důležité je ovšem zkoušet a hledat.

Macu, kotvičník, škornici, muiru puamu a Femigard můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Parádní sexuální život plný živé energie přeje amber

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*