Jak zlepšit trávení při sedavém zaměstnání

Správnou činnost trávicího systému a střevní peristatiky stimuluje pohyb. Jen obyčejná procházka má na trávení obrovský vliv. Pokud máte sedavé zaměstnání a váš organismus vám již začíná vysílat varovné signály v podobě nadýmání, pálení žáhy, zácpy či průjmu, je nejvyšší čas začít s bylinnou terapií.

REKLAMA

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vědci tvrdí, že typickým životním stylem dnešních lidí je celodenní sezení, přes den v kanceláři, večer doma u televize a již delší dobu upozorňují na to, že tento sedavý životní styl ohrožuje zdraví. Některé lékařské studie dokonce přišly s tím, že dlouhodobá sedavá práce je nebezpečnější než kouření.

REKLAMA
kurkumin forte new - Jak zlepšit trávení při sedavém zaměstnání

Sedavým způsobem života jsme ohroženi nejen tloustnutím, ale zatěžujeme záda, oči a kardiovaskulární systém. Nedostatkem fyzické aktivity se zpomalí náš metabolismus. Tělo se tak hůře zbavuje nahromaděných toxických látek. Dochází k překyselení organismu, ke zhoršení činnosti trávicího systému, k únavě a k poškození zdraví.

Jak metabolismus znovu rozhýbat a nepříjemné potíže s trávením odstranit? Pomohou vám bylinky.

Kurkuma uleví špatnému trávení

Studie z roku 1989 zjistila, že doplňky stravy z kurkumy dokázaly potlačit pálení žáhy a zažívací potíže účinněji než placebo. Pravděpodobně proto, že má protizánětlivé účinky, jak uvádí společnost Everyday Health.

Manayupa pročistí organismus od toxických látek

Tato peruánská bylina má vysoké přirozené močopudné vlastnosti, což usnadňuje a urychluje odstranění toxických látek z organismu. Manayupa je jednou z nejúčinnějších rostlin s očistnými účinky, její působení pomáhá odstranit zdravotní potíže s překyselením žaludku, zánětem žlučníku, bolestmi břicha, nevolnostmi a zácpou. Manayupa se může také užívat při bolestech páteře.

Vilcacora si s trávením hravě poradí

Peruánská bylina Vilcacora obsahuje bohaté množství alkaloidů, díky nimž má protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Při každodenním užívání má Vilcacora skvělé výsledky s trávením, dokáže tělu účinně pomoci při zánětu tlustého střeva, Crohnově chorobě, zácpách, žaludečních vředech, změnách bakteriální střevní flóry, a také při zánětu žlučníku a virovém zánětu jater. Vilcacora velmi účinně působí na pohybové ústrojí při problémech s artrózou, zánětech kloubů, svalových bolestech a revmatismu.

Jalovec pročistí trávení

Vysoce účinný bylinný výtažek, vyrobený z pupenů Jalovce podporuje hladinu cukru v krvi, trávení, funkci ledvin, pročišťuje organismus a napomáhá metabolismu tuků a cukrů.

Rakytník zregeneruje žaludek

Bylinný výtažek z pupenů Rakytníku podporuje trávení, působí blahodárně na žaludek a jako přírodní antioxidant.

Ořešák posílí funkci střevního traktu

Výtažek z pupenů Ořešáku královského posílí funkci střevního a trávicího traktu a přispěje k funkčnímu metabolismu.

Byliny pomůžou vašemu tělu zbavit se nahromaděných toxinů, posílí funkci trávicího systému a sníží nebo úplně odstraní nepříjemné příznaky špatného trávení. Vy se tak nebudete cítit unaveni, naopak budete plni zdravé energie a chuti využít jakoukoli příležitost k pohybu, který Vás přivede ke zdravějšímu životnímu stylu.

Markéta

REKLAMA

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*