Jak dostat z těla toxický hliník? Křemíkem

Angličtí vědci z university v Keele v čele s profesorem Christopherem Exleym se dlouhodobě zabývají zkoumáním toxického vlivu hliníku na lidské zdraví. Dnešní dobu označují jako „dobu hliníkovou", jelikož přítomnost toxického hliníku je možno vysledovat téměř ve všem: v pitné vodě, potravinách, kosmetice i lécích, včetně vakcín. Z těla se dá vyloučit za pomoci křemíku.

eshop energie života nabízí


MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč

VOJTĚŠKA 100g

vyladí trávení

239 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

nakopne vaše hormony

393 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Toxický vliv hliníku se dnes bere jako vědecky prokázaný fakt. Na druhou stranu neexistuje žádný důkaz, že lidské tělo potřebovalo byť stopové množství hliníku ke svému fungování. Jeho přítomnost v organismu tak není vůbec žádoucí.

Profesor Exley si na začátku své kariéry všiml, že ryby, které umírají při přidání hliníku do vody, přežijí, pokud jim zároveň do vody přidá i křemík. Na tuto myšlenku ho přivedl fakt, že hliník v půdě se původně chemicky vázal právě na křemík a tudíž se jím živé organismy nemohly biologicky kontaminovat. Exley zároveň popsal mechanismus, jakým křemík v lidském těle váže hliník, který poté tělo vyloučí močí.

Ve dvacátém století bohužel začali lidé hliník těžit, tuto vazbu s křemíkem narušili a tak začal pomalu, ale jistě zvyšovat svou toxickou přítomnost ve všech živých organismech.

KŘEMELINA 100 tob.

Na universitě v Keele měřili obsah hliníku v mozku lidí trpících Alzheimerovou chorobou, roztroušenou sklerózou, a také v mozku autistů. Nedávná studie ukázala, že právě autisté měli v mozku jedny z nejvyšších hodnot hliníku.

Tato studie byla zajímavá nejen překvapivě vysokým obsahem hliníku v mozku autistů, ale také tím, kde se hliník nacházel. Vědci našli hliník v imunitních buňkách mozku, tedy ve stejných imunitních buňkách, u nichž v předešlých studiích pozorovali, jak pohlcují hliníkovou příměs v místě vpichu vakcíny. Tyto imunitní buňky poté transportují naložený hliník mechanismem trojského koně do jiných orgánů v těle, a to včetně mozku.

Angličtí vědci začali provádět studie, v nichž podávali křemík lidem trpícím Alzheimerovou chorobou a roztroušenou sklerózou. Dobrovolníci měli za úkol vypít denně alespoň litr křemičité minerálky, a to po dobu 12 týdnů.

Na konci studie měli dobrovolníci výrazně menší obsah hliníku v těle než na jejím začátku. Křemík tedy nejenže chrání před každodenně přijímaným hliníkem, ale také dokáže z těla eliminovat již naakumulovaný hliník.

Křemelina – unikátní zdroj přírodního dobře vstřebatelného křemíku


ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

REISHI BIO 100 g

prodlouží váš život

349 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*