Harmonii v duši navodí pohyb, který vyplaví endorfiny

Pohyb je důležitou součástí lidského zdraví, duševní svěžesti a životní vitality. Pokud nejsme fyzicky aktivní, ztrácíme sílu a vitalitu, dostavují se nemoci. Vytrácí se duševní svěžest. Lidské tělo je k pohybu uzpůsobené a jestliže tuto aktivitu zanedbáváme, svaly ochabují a nahrazuje je tuk.

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Harmonii v duši navodí pohyb, který vyplaví endorfinyS určitostí se tak stane, pokud je energetický příjem vyšší než jeho výdej.

Zvyšuje se nám tělesná hmotnost, ohlašují se problémy s páteří, klouby a se srdcem. Krevní tlak a cholesterol stoupají, cukrovka může být dalším problémem.

Každý, kdo pravidelně běhá a cvičí, potvrdí, jak skvěle se po cítí po sportování. Jak se jim okysličila hlava a jak vyplavené hormony štěstí zvané endorfiny způsobily nával dobrého pocitu a nálady.

Endorfin je hormon produkovaný mozkem, který působí v těle na jedné straně jako tlumič bolesti. Endorfiny však mají vliv na naši náladu a mohou přinést pocity euforie.

Sport, pohybová aktivita zejména aerobní sporty vám zaručeně vyplaví do krve spoustu endorfinů. Návštěva sauny je dalším zaručeným receptem.

Při ohřátí organizmu a potom jeho prudkém ochlazení v bazénku vám celé tělo zaplaví příjemný blažený pocit, který se pojí opět s endorfiny.

REKLAMA

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*