Gotu Kola pomáhá chránit náš mozek

Dnešní doba plná technologií klade čím dál tím větší důraz na mentální schopnosti člověka, které jsou tak často vystavovány větší zátěži a náporu. Jak vlastně moderní doba ovlivňuje náš organismus a jak nám Gotu Kola pomáhá?

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Gotu Kola pomáhá chránit náš mozek.
Gotu Kola pomáhá chránit náš mozek.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ještě než vám popíšu, co všechno umí bylina dlouhověkosti Gotu Kola, dovolte mi krátký exkurs. Vždy, když hovořím s lidmi starší generace, tak mi tvrdí, jak je dnešní doba urychlená, všechno je uspěchané, lidé nemají vůbec klid a jen se ženou za penězi. Bohužel je to smutná pravda. To vše je daň, kterou jsme se jako lidé rozhodli zaplatit za pokrok.

Nejvíce na tom všem strádá náš duch, ale i naše tělesné zdraví. Množí se případy mentálního vyčerpání. Lidé zkrátka chtějí vědět všechno, být in a nezaostávat.

Nejvíce ze všech orgánů je moderní informační dobu zasažen náš mozek, který musí jet na plný výkon. Neustálá komunikace, zvedání telefonů, poslouchání rádia, zprávy, internet, nedostatek spánku náš mozek vyčerpává a žene na hranici jeho vlastních limitů.

Jestliže tedy nechceme v pozdějším věku trpět řadou mentálních onemocnění, tak je třeba si pomoct změnou životního stylu a stravy.

Gotu Kola nám pomůže proměnit se

Podstatným krokem k účinné obraně proti těmto negativním vlivům moderní doby je změna celkového životního stylu a stravy. Bohužel pouze změna stravy nestačí, jelikož většina potravin v hypermarketech již neobsahuje takovou výši živin a prospěšných látek jako kdysi.

A proto jsem rád za všechny své kolegy přede mnou, kteří nám pomohli zprostředkovat a vybojovat cesty zdravého životního stylu.

Zprostředkovali nám informace a díky tomu dnes již víme, že silným spojencem v boji proti nemocem a vyčerpání organismu jsou nám tzv. superpotraviny (superfoods).

A také bylinky, které obsahují ohromné množství účinných a jiných prospěšných látek vhodné pro náš organismus. Pravdou však nadále zůstává, že nic se nemá přehánět.

Jednou z těchto bylinek je Gotu Kola, která má obzvlášť velké využití v moderní době, jelikož má mírné sedativní účinky, funguje jako tonický adaptogen pro náš mozek i naší nervovou soustavu.

Díky ní jsme lépe schopni se koncentrovat, zpracovávat větší množství informací a přitom snižovat nápor na naší nervovou soustavu.

Gotu Kola – původ, účinky a způsob užívání

Bylinka Gotu Kola je původem z bažinatých oblastí Indie, Číny a Srí Lanky. Postupem času se rozšířila do zbylých částí Asie. Ve Vietnamu ji lidé používají při léčbě epilepsie, senility a hepatitidy.

Gotu Kola dále obsahuje velké množství vitamínu C a B. Velké množství karoteniodů a flavonoidů způsobuje, že Gotu Kola má vysoké antioxidaní účinky a pomáhá chránit naše buňky proti poškození volnými radikály.

Celkově má Gotu Kola řadu benefitů pro náš organismus. Pojďme se tedy podívat na jejich souhrn.

Gotu Kola – souhrn účinků

 • pomáhá zklidňovat naší nervovou soustavu
 • posiluje schopnost nervové soustavy přizpůsobit se těžším podmínkám a zátěži
 • posiluje paměť, zlepšuje koncentraci
 • zlepšuje periferní krevní oběh, zamezuje tvorbě křečových žil
 • pomáhá tělu lépe se vypořádat s lupénkou a ekzémy
 • zlepšuje řadu mentálních funkcí našeho mozku
 • zpomaluje degenerativní procesy v mozku
 • snižuje únavu organismu
 • zmírňuje bolesti hlavy
 • pomáhá při poruchách spánku
 • pomáhá proti depresi
 • obsah antioxidantů zpomaluje proces stárnutí

Gotu Kola – způsob užívání

Gotu Kolu je možné užívat ve formě gotu kola tablet, tobolek, prášku, sušiny na čaj gotu kola či ve formě tinktury.

Nejvíce a nejsilněji působí na lidi konstituce Váta, kteří jsou znatelní svou hubenou postavou, lehkostí a komunikativností. Lidé konstituce Váta jsou velice mentálně zdatní a rychlí a proto je Gotu Kola pro ně to pravé.

Závěr

Celkově lze doporučit bylinku Gotu Kola všem lidem, kteří využívají svou mentální kapacitu, pracují v administrativě, jako obchodníci nebo jako programátoři. Účinky Gotu Kola byliny vám pomohou hlavně s koncentrací a každodenním stresem v práci. Účinky gotu cola jsou dobrým důvodem, proč tuto bylinu vyzkoušet.

Bylinku Gotu Kola můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Jakub

REKLAMA

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*