Dračí krev v sobě ukrývá přírodní léčivou sílu

S trávicími a zažívacími potížemi se potýkají mnozí z nás. Těžký žaludek, aniž byste snědli něco extrémně tučného. Nadýmání a průjmy bez znatelné příčiny v jídelníčku. To vše může pomoci vyřešit neobyčejný přírodní superlék, který si získává čím dál více popularitu nejen v Česku, ale i v celém světě. Má jméno Sangre de Drago.

eshop energie života nabízí


GUARANA 100 kapslí

dodá energii

299 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

139 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč

ŠKORNICE FORTE

nahradí viagru

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V překladu do češtiny znamená Dračí krev, jelikož hustá míza ze stromu Croton lechleri krev velmi silně připomíná. Dračí, protože semena stromu se nápadně podobají tomuto mytologickému tvoru.

Jeho síla se rovněž symbolicky přenesla do účinků mízy. Velmi zdatně si totiž dokáže poradit s nejrůznějšími viry, nežádoucími bakteriemi, záněty. Dokonce pomáhá i při nádorových onemocněních.

SANGRE DE DRAGO 30ml

S pravidelným užíváním Sangre de drago dochází ke zlepšení stavu žaludeční sliznice, což posiluje imunitu, jelikož nežádoucí organismy tak snadno nemohou proniknout do vašeho těla přes trávicí systém.

Díky 15 kapkám denně Sangre pomáhá při vředech žaludku a dvanácterníku, a stejně tak při zánětech tenkého a tlustého střeva, při cukrovce. Ulevuje od nadýmání a průjmů.

Zabírá rovněž v případě virových zánětů nejen jater, ale i dýchacích cest, hrtanu, mandlí a dutiny ústní, kde brání rozšiřování paradentózy a ubývání dásní.

Tady se už dostáváme k nejčastějšímu důvodu používání Sangre de Drago. A sice na angíny, chřipky, nachlazení. Mnozí lidé proto užívají Sangre i preventivně, aby je nemoc vůbec nesklátila.

Tolik stručně k vnitřním účinkům. Na Sangre se ovšem dá rovněž spolehnout, když jej používáte zevně. Stačí kápnout na rány, odřeniny, bércové vředy, kožní plísně, popáleniny či kousnutí hmyzem a vše hojí mnohem rychleji. Je tedy ideálním doplňkem v každé domácí lékárničce. (amb)

Dračí krev můžete zakoupit v eshopu Energie života.


KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zkrásní pokožku

149 Kč

REISHI BIO 100 g

prodlouží váš život

349 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*