Opalování. jak na něj, aby bylo zdravé?

Blíží se období léta, vysokých teplot, dovolených a s tím spojené tolik oblíbené opalování. Již teď je nejvhodnější doba připravit naši pokožku na nápor slunečních paprsků.Obzvlášť pokud máte namířeno na dovolenou do jižních zemí, kde je slunce mnohem ostřejší a naše pokožka na takový příval slunečních paprsků není zvyklá. Abyste se vyhnuli přílišnému vysušení kůže, která pak mnohem rychleji stárne, poradíme Vám, čím můžete svou pokožku posílit.

eshop energie života nabízí


DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

doplní nutné živiny

139 Kč

REISHI FORTE

prodlouží váš věk

799 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

nakopne vaše hormony

699 Kč


Čím posílit pokožku pro zdravé opalování.
Čím posílit pokožku pro zdravé opalování.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Za opálenou pokožku vděčíme pigmentu, zvanému melanin, který je mimo jiné také zodpovědný za barvu vlasů a očí. Při opalování pokožka díky ultrafialovému záření ztmavne.

Je to přirozený proces, kterým si pokožka vytváří ochranu proti paprskům slunce. Samotné opálení naší pokožce neškodí, naopak ji chrání před spálením.

Čím posílit pokožku pro zdravé opalování?

Abyste vaši pokožku připravili pro teplou náruč slunečních paprsků, začněte tělu dodávat beta karoten. Z něj si tělo vytvoří potřebnou hladinu vitamínu A, důležitého pro naši kůži.

ACAI BERRY 100 tob.

To pro vás znamená zařadit do pravidelného jídelníčku. Například mrkev, dýni, meruňky, broskve, špenát, zelený hrášek, sladkou bramboru a brokolici.

Doplňte vaše tělo také nezbytnými živinami pomocí antioxidantů, jako je zinek a vitamín A, C a E. Ty dodáním nezbytných živin vaši pokožku chrání a vážou na sebe přebytečné volné radikály v organismu.

Mezi významný přírodní potravinový antioxidant se řadí Spirulina, sladkovodní sinice. Je bohatým zdrojem vitamínu E, beta karotenu a dalších antioxidantů, především fotocyaninu, důležitého pro své antioxidační účinky.

Dalším skvělým potravinovým doplňkem je nepochybně Chlorella, jednobuněčná řasa. Je plná základních vitamínů A, B1, C, E a K, minerálů, antioxidantů a také beta karotenu.

Přím na kůži se po opalování velmi hodí kokosový olej. Je skvělým pomocníkem při boji se suchou kůží, vyrážkami, ekzémem či zvýšenou citlivostí.


8091f96decc85f54d3dc00f9a7d2c71e 0 - Opalování. jak na něj, aby bylo zdravé?

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

doplní nutné živiny

139 Kč

ebdcbb4ccd05a8b264be4a7c45e3d628 0 - Opalování. jak na něj, aby bylo zdravé?

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

193dcc6c48a2308a00e9aaa24d2f9518 0 - Opalování. jak na něj, aby bylo zdravé?

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

df4f722647ff5f9e400f6dee445ef8de 0 - Opalování. jak na něj, aby bylo zdravé?

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč


V tomhle směru je kokosový olej skvělou naturální náhražkou jinak zbytečně drahých chemických krémů. Jeho efekt na pleť, kterou omlazuje, ocení všechny dámy.

A co opalování a vlasy?

Před sluněním nezapomeňte na vaše vlasy. Pod náporem slunce také trpí, stávají se křehčími, slabšími, suššími a ztrácí lesk. I naše vlasy potřebují péči a správnou výživu.

Pozitivní vliv na vlasy mají draslík, železo, vápník a fosfor, vysoký obsah těchto minerálních látek obsahuje Vojtěška setá, luštěnina, která je navíc skvělým antioxidantem.

Pořádně se na léto připravte, ať se nemusíte před sluncem schovávat, ale naopak plně se oddat jeho teplým paprskům a užít si krásně opálenou barvu kůže.

Markéta


KRATOM 5 g

odstraní depresi

99 Kč

MODRÝ LEKNÍN

prohloubí meditaci

349 Kč

PSYLLIUM 250g

doplní vlákninu

129 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*