Chronické bolesti zad způsobují tablety

Bolest zad je nejčastější příčinou špatného zdravotního stavu. Vypovídá o tom studie, která analyzovala zdraví ve 188 zemích celého světa. Bolesti zad, zejména spodní a krční části, způsobují mnohem více nemocí než jakékoliv jiné, včetně srdečních chorob a malárie.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč


Chronické bolesti zad způsobují tablety.
Chronické bolesti zad způsobují tablety.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Chronické bolesti zad způsobuje současný styl života. Tvrdí fyzioterapeut Steve Tolan. „Lidské tělo je navrženo tak, aby člověk žil aktivně a v pohybu,“ říká Tolan.

REKLAMA
muay active cream - Chronické bolesti zad způsobují tablety

Díky pohybu se totiž již od dětství můžou kosti správně vyvíjet. Díky pohybu můžeme předejít i řadě jiným problémům s pohybovým aparátem než je jen chronická bolest zad.

Místo pohybu však trávíme většinu času na židlích či pohovkách, shrbení nad mobilními telefony a tablety. Takhle to začíná a postupuje nenápadně dál. Až nás před třicítkou začnou záda pobolívat.

Chronické bolesti zad se objeví nenápadně

Bolesti zad se objeví zvláště při větší fyzické námaze, ale pak zase odezní. Nevěnujeme jim proto přílišnou pozornost. Dříve nebo později se ale postižená oblast zad může hlásit čím dál častěji a posléze i trvale.

Příkladem budiž devětadvacetiletý muž, kterého po větším zápřahu bolí záda v oblasti bederní páteře. Nějakou dobu má od bolesti pokoj. Takže měl za to, že je to v pořádku a že se pouze přemohl. Jenže při skenu za pomocí termoregulačního testu postižená oblast okamžitě svítila červeně.

Zvýšené hodnoty termoregulace poukazují na skutečnost, že v budoucnu by se z občasného pobolívání mohl stát vážný problém v podobně chronické bolesti zad.

Řešení je jednoduché, ale málo populární

Řešení pro chronické bolesti zad je sice krajně nepopulární, ale zato velmi účinné – cvičení. Ani ne tak v posilovně, což naopak může při nesprávném a přetěžujícím tréninku způsobit ještě větší problémy.

Spíše se jedná o cvičení ve formě jógy, tai-chi a dalších východních cvičení. Ale můžete vyzkoušet i jiná cvičení, nejlépe v doprovodu nějakého fyzioterapeuta či funkčního trenéra. Důležitá je především pravidelnost. Jednou denně patnáct minut věnovaných našim zádům v pozdějším věku ušetří mnohá trápení a ochrání od chronické bolesti zad.

Thajský krém jako pomoc při bolestech

REKLAMA
muay active cream - Chronické bolesti zad způsobují tablety
Od chronické bolesti zad nám rovněž můžou dočasně ulevit i vnější preparáty. Jedním z nich je regenerační thajský krém, který je oblíbený zejména mezi sportovci. Thajský krém pomáhá mírnit potíže vzniklé v souvislosti s pohybovým aparátem. Dokáže uvolnit bolesti svalů i kloubů a rovněž pomáhá při revmatických potížích.

Thajský krém umí dokonale prokrvit svalstvo a pokožku. Využít ho lze tedy i při masáži, kdy navozuje příjemný pocit tepla. Než ho ale začnete používat, tak jej nejdříve vyzkoušejte na malé ploše své pokožky. Objeví-li se podráždění, tak si dané místo okamžitě omyjte čistou vodou a již nepokračujte v užívání. Pokud nenastane žádná reakce, tak ho můžete dále používat. Po každém použití si nezapomeňte umýt ruce, aby se krém nedostal do kontaktu se sliznicemi.

Parádní život bez chronické bolesti zad přeje amber

zdroj:
http://www.dailymail.co.uk/health/article-3114763/Back-pain-biggest-cause-ill-health-world-Issues-cause-years-lived-disability-condition.html

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*