Žaludeční potíže odstraní bylinné přípravky

Mnoho z nás má potíže se žaludkem. Po téměř jakémkoliv jídle se cítíme velmi těžce, máme nafouklé břicho, nejsme vůbec v pohodě. A když žaludek občas zabolí, nemůžeme se pak soustředit vůbec na nic. Pokud Vás trápí výše uvedené, máme pro Vás tipy, jak dosáhnout úlevy za pomoci přírodních prostředků.

eshop energie života nabízí


JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

KRATOM 50 g

nahradí antidepresivum

599 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Velmi rychlou pomoc umí zařídit pryskyřice Dračí krev, tedy Sangre de drago. S pravidelným užíváním dochází ke zlepšení stavu žaludeční sliznice, což zároveň posiluje imunitu, jelikož nežádoucí organismy tak snadno nemohou proniknout do vašeho těla přes trávicí systém.

Díky 15 kapkám denně Sangre pomáhá při vředech žaludku a dvanácterníku, a stejně tak při zánětech tenkého a tlustého střeva, pomáhá od nadýmání a průjmů.

SANGRE DE DRAGO 30ml

Z jižní Ameriky pochází extrémně silná peruánská „máta“ zvaná Muňa Muňa. Používá se pro podporu trávení, chronických zánětech a bakteriálních infekcích trávicího traktu. Stejně tak proti průjmům, v případě kolik a nadýmání.

Další velmi účinnou bylinkou je oregano, které se odedávna tradičně používalo pro usnadnění trávení. Při dlouhodobějších potížích doporučujeme spíše oregánový olej, jelikož se pyšní velmi vysokým obsahem silic, které přinášejí daleko rychlejší uvolnění než samotná bylinka.

Z českých luhů a hájů je možné využít například brusnici, borůvku, rdesno ptačí, kontryhel žlutozelený, kopr vonný, bez černý a smetánku lékařskou. Vše v jednom balení obsahuje unikátní český produkt Gastro. Jeho výhodou je skutečnost, že bylinky nemusíte každý den vařit, což znamená značnou úsporu času.

Z dalších tinktur vyniká Dobré trávení, která podporuje činnost trávicího traktu, především žluče, žlučových cest a játry. Nejvhodnější užívání je právě po jídle, při těžkém trávení.

Napomůže urychlovat trávicí proces. A je vhodná rovněž pro diabetiky.

Pro ty, kteří mají problémy se žaludkem spíše z nervových důvodů, doporučujeme tinkturu Žaludeční.


5841025d1e2b1f4eb98dd1fb894d92df 0 - Žaludeční potíže odstraní bylinné přípravky

MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč

c4b753abc28a075599047865f24ff080 0 - Žaludeční potíže odstraní bylinné přípravky

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

vybudí imunitu

299 Kč

ffcebc7ae56c7cb95aed93b0512a177c 0 - Žaludeční potíže odstraní bylinné přípravky

KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč

ec1c99fb377bb87ec0b78b9521192571 0 - Žaludeční potíže odstraní bylinné přípravky

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč


Obsahuje v silné koncentraci tymián, který se od pradávna v lidovém léčitelství užívá na nervový systém trávicího traktu. Napomáhá i při jeho překyselení, křečích, zánětech a špatném trávení.

A zreguluje tvorbu žaludečních šťáv.

Na závěr přidáváme osvědčené švédské kapky od Dr. Theisse. Obsahují směs 13 léčivých bylin a kafru. Kapky harmonizují činnost trávicího traktu, zvyšují vylučování žaludečních šťáv a žluči. Rovněž pomáhají udržovat správnou činnost střev. Tak se zlepšuje proces trávení a doplňuje se hladina enzymů.

V případě jakýchkoliv dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat.

Parádní den plný energie života přeje

Jiří Tomíček, Energie života

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*