Vilcacora – královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitování

Žádné farmaceutické firmě na světě se zatím nepodařilo to, na co přišli peruánští indiáni již před staletími, když objevili popínavou rostlinu zvanou Vilcacora (Uňa de Gato – Kočičí dráp). Zjistili, že umí léčit snad všechny nemoci, které je trápily. Navíc vůbec netušili, že svým objevem pomohou lidem z budoucnosti, které postihnou choroby horší, než si tehdy dokázali vůbec představit.

eshop energie života nabízí


MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

399 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

CORDYCEPS 100 g

posílí zevnitř

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ne nadarmo Vilcacoru začali považovat za svatou, jelikož jim přišla jako dar z nebes. Uměla účinně léčit artritidu, žaludeční vředy, úplavici, zápaly a horečky. V našem moderním věku ale vědci zjistili, že její účinky jsou daleko širší. V první řadě neobyčejně silně stimuluje imunitu a brzdí růst nádorů, takže ji hojně využívají onkologičtí pacienti.

Díky bohatému obsahu alkaloidů má protizánětlivé, antivirové, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Výčet nemocí, s nimiž dokáže účinně tělu pomoci, je velmi překvapivý.

VILCACORA 100 g

Z vlastních zkušeností můžeme říci, že po třech měsících nepřetržitého každodenního užívání nám s partnerkou vymizely dlouhodobé problémy s kosterním aparátem – u mne s kolenem, u ní s křížovými obratli a oběma s lokty. O trávení a parazitech ani nemluvě. Takže jedničku, čtyřku a šestku z následujícího seznamu můžeme jednoznačně potvrdit:

1) trávení – zánět tlustého střeva, Crohnova choroba, žaludeční vředy, změny bakteriální střevní flóry, zácpy

2) vnitřní orgány – zánět žlučníku, cirhóza a virový zánět jater

3) oběhový systém – pomáhá při léčbě chorob oběhového systému, vysokém tlaku, snižuje riziko infarktů a zabraňuje tvorbě krevních sraženin

4) pohybové ústrojí – artróza, záněty kloubů, svalové bolesti, revmatismus

5) dýchácí potíže – astma, záněty dutin, infekce horních cest dýchacích

6) cizopasníci, alergie, lymská borelióza, mykózy a plísně

7) nemoci centrálního nervového systému

Vilcacoru jako čaj i v tabletách s extraktem 7:1 můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Vzhledem k tomu, že Vilcacora silně zvyšuje imunitu, se ale nedoporučuje všem. Určitě by se jí měli vyhnout lidé hemofilici, osoby s poruchou krvetvorby, před a po transplantaci orgánů, zvláště pokud užívají imunosupresiva.

Dále stejné upozornění platí pro kojící a těhotné ženy, stejně tak pro ženy, které teprve chtějí otěhotnět. A v neposlední řadě by s jejím užíváním měli být opatrní lidé s nižším tlakem, jelikož Vilcacora má tendenci jej snižovat.

Buď uberou dávkování anebo mohou využít jiné peruánské kůry Tahuari Lapacho. Spektrum účinků je podobné, ale tlak jako Kočičí dráp nesnižuje.

Parádní využití blahodárných účinků Vilcacory přeje amber


SAMOLEPKA 1 ks

ochrání vaši duši

89 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zkrásní pokožku

199 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč


1 Comment

  1. Veľmi rada budem dostávať e-mailom Vaše príspevky ohľadom zvýšenia imunity a preventívnej starostlivosti o svoje telo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*