Vilcacora – jak nám kromě očisty těla může pomoci

Vilcacora je liánovitá bylina z pralesa, o jejíchž přínosech mluví mnoho indiánských legend. Především nám navrací ztracenou sílu. Moderní život plný stresu a starostí nám hodně síly ubírá. A proto není divu, že je dnes vilcacora jednou z velmi vyhledávaných bylin.

eshop energie života nabízí


DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

doplní nutné živiny

139 Kč

KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč


Vilcacora - jak nám kromě očisty těla může pomoci.
Vilcacora - jak nám kromě očisty těla může pomoci.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vilcacora se ve světě cení pro mnoho svých léčivých vlastností jako je například:

  • posílení imunity
  • antibakteriální a antivirové účinky
  • protizánětlivé účinky
  • antioxidační vlastnosti

Díky těmto všem vlastnostem lze říci, že vilcacora obnovuje v člověku jeho sílu. Na mnoha úrovních totiž dokáže tělo posílit. Její velká síla spočívá hlavně v tom, že odstraňuje z těla to, co tam nepatří. Můžeme říci, že tedy zásadně posiluje imunitní systém.

VILCACORA 100 g

Kvalitní obrana je základ

Posílený a plně fungující imunitní systém znamená na jiné než fyzické rovině, že se umíme bránit. Naše obranné reakce jsou přirozené a přiměřené dané situaci. S přehnanou obranou jinak totiž přichází alergie.

Naše dostatečná obrana nevpouští do těla něco, co tam nemá být. Ať už se jedná o viry či bakterie. Dokážeme si hájit své zájmy a nezapomínáme na respekt k okolí.

Náš imunitní systém by neměl spát a neměl by se bát reakce. Není tedy divu, že se vilcacora využívá při léčbě nádorů a některých druhů rakoviny. Vilcacora totiž dokáže probudit oslabený organismus k akci.

Správná aktivita a jednání pak člověka chrání. Správné jednání podpoří i vhodná strava. Pokud však ve stravě pokulháváme, tak i v tomto směru nám může být vilcacora velice nápomocná.

Vilcacora navrací ztracenou sílu

Vilcacora je popínavá rostlina z Amazonie, která má trny ve tvaru drápů. Už tímto svým vzhledem vyjadřuje, že je vhodná pro člověka, který ztrácí oporu sám v sobě a který nemá dostatečný obranný mechanismus.

Z vilcacory se využívá vnitřní kůra, protože právě ona má léčivé účinky. Konkrétně pomáhá posílit se vůči tomu, co nám neslouží. Člověk pak vyhledává to, co mu přináší radost a co ho charakterizuje. Dělá to, co ukazuje, kým je.

Člověk s oslabenou vnitřní sílou si totiž jinak lehce vytvoří autoimunitní onemocnění, záněty, nádory a další nepříjemnosti.

Vybírejte si druh Tomentosa

Můžete se setkat s mnoha druhy této zázračné rostliny. Ale pouze druh vilcacory Uncaria Tomentosa je léčivá. Dejte si pozor, aby se opět jednalo opravdu o vnitřní kůru.

Z této kůry se pak připravuje odvar, který se během dne v určitých intervalech popíjí. Existují však i kapsle či tinktury, které jsou svou účinností srovnatelné. Ušetříte si tak čas, který byste jinak věnovali přípravě odvaru.

Za odhalení cenných vlastností druhu Tomentosa vděčníme velkému fytoterapeutovi, panu Edmundovi Szeligovi. Bez něho bychom asi tento amazonský poklad nedokázali dostatečně ocenit. (zdroj: herbarperuanskychbylin.cz)

Darina


SPIRULINA BIO 200 tbl.

vyčistí krev

180 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

GARCINIA 100 kapslí

sníží hmotnost

299 Kč

GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*