Respirační onemocnění: příčiny a přírodní léčba

Trápí vás těžké dýchání, dušnost, bolest na hrudi nebo nepříjemný kašel? Respirační onemocnění jsou častá a k jejich léčbě můžete přistoupit ihned, a to s pomocí několika přírodních pomocníků. Při pravidelném užívání můžete snížit riziko možnosti vzniku nových zánětů, zlepšit svůj dosavadní zdravotní stav a posílit imunitu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Respirační onemocnění: příčiny a přírodní léčba.
Respirační onemocnění: příčiny a přírodní léčba. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přítomnost virů v našem okolí je téměř neustálá. Tělo se jim účinně brání do chvíle, než je oslabeno a jeho imunitní systém není schopný dál odolávat. Stává se tak například v období na podzim, v zimě, ale i na jaře. Právě v této chvíli jsou v ohrožení dýchací cesty, kdy při kontaktu s  virem může hrozit infekce a zánět. Ty jsou pak důvodem těžkého dýchání, dušnosti a kašle. Respirační onemocnění se může opakovat a trápit vaše dýchací cesty dlouhodobě, pokud nezačnete řešit svůj zdravotní stav.

Tělo lze posílit přírodním způsobem, aby dokázalo s viry rychle zatočit a udržet vás dlouhodobě zdravé a v plné síle. Příčinou respiračních onemocnění jsou hlavně plísně, respirační bakterie, kvasinky nebo dlouhodobé vystavování těla dráždivým látkám a plynům. Tělo dokáže těmto nezvaným návštěvníkům odolávat jen v případě, že má silnou imunitu. V opačném případě s bakteriemi dlouze bojuje.

Angiosmin pro silné a zdravé plíce

Angiosmin je doplněk stravy, který obsahuje několik účinných látek, jenž pečují o dýchací cesty a řeší respirační onemocnění. Při poznávání tohoto doplňku stravy je nutné znát pojem „flavonoid“.

Flavonoidy se nacházejí v rostlinách nebo například citrusových plodech a v těle člověka působí jako antioxidanty, podporují imunitní systém, regenerují buňky a pečují a zdravé dýchací cesty a krevní oběh. Angiosmin obsahuje dva flavonoidy, a to Diosmin a Hesperidin.

Kromě těchto účinných látek se v doplňku stravy nachází také výtažek z kaštanu koňského. Vaše plíce tak dostanou potřebnou výživu, posílí se a zabráníte vzniku infekcí.

Vsaďte na bylinné čaje a léčivé rostliny

Příroda nabízí spoustu rostlin, které léčí respirační onemocnění a jsou ukryté mezi stovkami dalšími na louce. Mezi nimi je například jitrocel, prvosenka, sedmikráska nebo fenykl.

Bylinné čaje připravené z těchto rostlin vás pohladí na duši a navíc zlepší vaše fyzické zdraví. Zmíněné byliny pečují o dýchací cesty, pročišťují tělo, zbavují ho zánětu a infekcí a předcházejí tvorbě nových.

Čaj si můžete vychutnávat klidně každý den a sbohem tak dáte sezónním problémům s dýcháním, kašli a těžkosti na hrudi. Jedná se o chutný doplněk stravy, který můžete zařadit do svého běžného jídelníčku a zpříjemnit si s s ním každé ráno.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*