Nevěřte lékařům, věřte jen sami sobě

Pokud chcete být zdraví, nevěřte doktorům a jejich výtvorům, odmítejte je a chraňte se před naším zdravotnictvím.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Nevěřte lékařům, věřte jen sami sobě.
Nevěřte lékařům, věřte jen sami sobě. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Závažné nemoci dvacátého století už nejsou nebezpečím a jediné zdravotní problémy současné doby jsou ty vytvořené doktory a jejich činností. Statisticky, čím více kdo užívá léků a lékařské péče, tím je více nemocný.

Nemoci, které sužovaly lidstvo v minulých staletích a proti kterým jsme stále zbytečně očkováni, už byly jednoduše překonány hygienickými návyky, kvalitou života, různorodostí potravy, zdravějším životním stylem. Nyní jsou největší hrozbou zdraví doktoři a současná západní medicína.

Tito lidé tolik milují svou práci, že vymýšlí nové a nové nemoci. Chtějí lidi nemocné a zbožňují, když se čekárny plní a lidé je potřebují. Je to skvělý byznys.

Epidemie za poslední půlstoletí neměly nic společného s přírodou, nýbrž pouze s laboratorními výzkumy vynalézavých zdravotnických společností.

Nejhorší současné nemoci jsou ty, které vyrobil člověk. Protože staré nemoci z přírody už nezabírají, vytváří se nové.

Přestože vydáváme na zdravotnictví stále více a více peněz, nemocných přibývá. Mělo by to být naopak, kdyby vše bylo v pořádku, ale není.

Nejlepší způsob, jak zůstat zdravý, je vyhýbat se doktorům a nemocnicím a držet si je daleko od těla.

Jakmile se člověk jednou dostane do jejich rukou, je chycen v pasti a těžko se dostává ven. Vedlejší účinky jedněch léků vytváří podhoubí pro potřebu dalších.

Vedlejší účinky očkování jsou horší než nemoci samy. Problémem není příroda, která by se proti nám spikla, ale lidé, kteří se staví proti přírodě a vytváří nepřirozené a zhoubné věci.

Zdravějším se člověk zajisté nestane užíváním více léků, nýbrž abstrahováním od nich.

Musíme si uvědomit tuto změnu, která nastala během posledních desetiletí – věci už nejsou jako bývaly – a reagovat na novou situaci, pokud chceme ve zdraví přežít.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


3 Comments

  1. tak na tohle jsem už přišla, a pokud bych brala léky, které mi po ifarktu lékaři předepisovali, nutili, s velkou bych pravděpodobností opravdu zemřela, jak mi pokaždé nezapoměl můj lékař připomenout, že infarkt dostanu znovu.
    tohle mu věří, protože moje sestra po operaci srdce brala léky pravidelně až ten druhý infarkt opeavdu dostala, následovaly tři mozkové mrtvice. zůstala nepohyblivá na vozíčku, ažtu poslední už nepřežila. tak věřila doktorům. druhá moje sestra dopadla podobně a bratr zemřel při pravidelném braní léků na další infarkt ve svých 38 letech.
    aˇje to jak chce, pokud mám zemřít, pak bez těchto léků, které mají tak nebezpečné vedlejší účinky.

  2. Souhlasím zcela také se snažím vyhýbat lékům a postupně je vysazuji, ale je to dost dřina, stáváte se na nich závislí a musíte postupně a pomalu.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*