Náhrada antidepresiv funguje šetrně a spolehlivě

Dnešní uspěchaná doba nás rafinovaně chytá do osidel stresu. Abychom se přestali topit v oceánu nepříjemných duševních stavů, chytneme se prvního lana, které se nabízí - chemická antidepresiva. Bohužel tohle lano vede nakonec do jiné pasti, a sice závislosti. Jak z toho ven?

REKLAMA

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč


Náhrada antidepresiv funguje šetrně a spolehlivě.
Náhrada antidepresiv funguje šetrně a spolehlivě. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Příroda již po tisíce let nabízí unikátní bylinky, které dnes velmi dobře slouží jako náhrada antidepresiv. Většina z nich pochází z Asie.

Ašvaganda povzbudí a uklidní zároveň

Ašvaganda účinkuje jako náhrada antidepresiv, protože dokáže nejen povzbudit, ale zároveň vás neutlumí. Drtivá většina bylin umí bohužel buď jedno nebo druhé, což hlavně ve stresové práci, vyžadující značnou koncentraci a pečlivou pozornost, není vůbec žádoucí.

Díky účinným látkám má velmi pozitivní vliv na mozkovou činnost – zlepší se vám paměť, lépe se budete soustředit, učit a nebudete unavení.

Kava Kava jako náhrada antidepresiv

Když v Polynésii umře někomu manžel či manželka, aby příliš netruchlili, začnou brát Kava Kavu. Obsahuje totiž silné substance, které výborně fungují jako náhrada antidepresiv.

Takzvané kavalaktony zmírňuji napětí svalů, snižují bolesti. Mysl se uklidní, takže i v noci budete dobře spát.

Uklidňující účinky kava kava nejsou ale to jediné, co Kava Kava umí nabídnout. Dokáže totiž také vyladit hormonální rovnováhu, pomáhat s hubnutím, zabránit předčasnému stárnutí, zmírnit příznaky menopauzy, ochránit ledviny a také pomáhá od závislostí, zejména přestat s kouřením.

L-tryptofan na zdravé nervy

L- tryptofan je aminokyselinou, kterou si lidské tělo bohužel nedokáže vyrobit. Musíme ji proto přijímat z potravy. Bohužel dnešní strava tuto aminokyselinu, důležitou pro zdravou nervovou soustavu, neobsahuje. Proto je přítomnost L-tryptofanu v těle důležitou podmínkou, aby fungoval jako náhrada antidepresiv.

Pokud trpíte nedostatkem L-tryptofanu v těle, je zákonité, že budete mít málo také serotoninu nazývaného též jako hormon štěstí. L-tryptofan je totiž jediná látka, z níž se v mozku serotonin za pomoci vitamínu B6 vytváří.

Serotonin je přitom důležitý v produkci melatoninu. Uvolňuje se během v noci během spánku chemickou reakcí ze serotoninu. Když máme v těle málo serotoninu, máme také sníženou hladinu melatoninu. A v důsledku toho se nám pak zhoršuje kvalita spánku a dostatečně se neregenerujeme.

Jak je vidět, náhrada antidepresiv opravdu neexistuje. Stačí se přesvědčit v eshopu Energie života.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*