Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky

Co na kašel anebo chrapot hlasivek? Slovy klasika jedině mišpulníkový sirup. Účinný a zároveň velmi šetrný, protože je naprosto přírodní. Žádná chemie.

REKLAMA

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč


Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky.
Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Trápí vás suchý, či vlhký kašel, anebo máte nemocné hlasivky? V tomto případě sáhněte po účinném řešení, které nabízí tradiční čínská lidové medicína. Jde o mišpulníkový sirup určený nejen pro dospělé, díky své příjemné chuti je vhodný také pro děti od 3 let. Čím je mišpulníkový sirup výjimečný? Jde o čistě přírodní produkt složený z více druhů léčivých rostlin, díky čemuž pomáhá zvláště při léčbě kašle různého původu.

Složení mišpulníkového sirupu: Čistě přírodní přísady

Hlavní složkou mišpulníkového sirupu jsou listy mišpulníku japonského. Jde o strom rostoucí v Asii, který se na tomto kontinentu pěstuje zejména díky svým sladkým plodům podobným hrušce. Za oblibou plodů mišpulníku, z nichž se vyrábějí proslulé džemy, nezůstávají ani jeho listy. Právě ony tvoří převážnou část mišpulníkového sirupu, který patří v Asii k nejznámějším přírodním prostředkům proti kašli.

REKLAMA
mispulnik new - Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky

Mišpulníkový sirup obsahuje i další čistě přírodní přísady. A to z toho důvodu, že se v čínské medicíně málokdy v léčebných přípravcích používá pouze jedna léčivá složka. V mišpulníkovém sirupu je zvláště důležitá především fritálie neboli řebčík Thunbergův. Z této rostliny tvoří podstatnou část sirupu její cibule, která obsahuje významné množství cenných látek v boji proti kašli.

Mišpulníkový sirup dále obsahuje:

  • semeno meruňky
  • platykodon velkokvětý
  • nať máty jednokališné (mentol)
  • sacharózu

Víte, že? Originální čínský název mišpulníkového sirupu Chuan Bei Pi Pa Lu v sobě obsahuje označení pro fritálii (Chuan Bei) a mišpulník (Pi Pa).

Proč je mišpulníkový sirup tak účinný?

Všechny přírodní složky, které tvoří součást mišpulníkového sirupu, mají vliv na to, že tento sirup léčebně působí proti kašli různého původu. Pomáhá tedy jak při suchém neproduktivním kašli, tak při vlhkém kašli s obtížným vykašláváním hustých hlenů.  Mišpulníkový sirup je tedy vhodný k odhlenění, neboť rozpouští hlen v plicích a usnadňuje jeho vykašlávání. Tento léčebný doplněk přírodního původu dále snižuje kašlací a popřípadě dávivý reflex.

Mišpulníkový sirup rovněž léčí nemocné hlasivky a zklidňuje hrdlo a hltan. Proto vám jeho léčebné účinky přijdou vhod při chrapotu nebo při pobolívání hlasivek po náročném mluvení nebo zpěvu. Kromě toho má protizánětlivý efekt a regeneruje a zvlhčuje dýchací cesty. Velkým zdravotním benefitem mišpulníkového sirupu je fakt, že díky svému čistě přírodnímu složení jakýmkoliv způsobem nezatěžuje játra.

Tip: Pokud mišpulníkový sirup užíváte při léčbě kašle a zahlenění, měli byste ze své stravy vyřadit všechny mléčné výrobky a sladkosti všeho druhu. Aby na vaše tělo blahodárně působil, jak má, uchovávejte jej po otevření v chladu.

Užívání mišpulníkového sirupu: Jak postupovat?

Coby dospělí lidé byste měli užívat 3 až 4 polévkové lžíce mišpulníkového sirupu denně. Důležité je, abyste si poslední lžíci dali těsně před spaním. Tuto dávku můžete snižovat, nebo popřípadě mírně zvyšovat s ohledem na svůj zdravotní stav. Pro děti ve věku 3 až 12 let jsou vhodné 3 až 4 kávové lžičky denně. Mišpulníkový sirup přitom nekonzumujte samotný. Vždy jej zřeďte teplou vodou, promíchejte a až potom vypijte.

I mišpulníkový sirup má svá omezení. Jeho konzumace není vhodná pro děti do tří let a pro těhotné či kojící ženy.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

399 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

449 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

149 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*