Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky

Co na kašel anebo chrapot hlasivek? Slovy klasika jedině mišpulníkový sirup. Účinný a zároveň velmi šetrný, protože je naprosto přírodní. Žádná chemie.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky.
Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Trápí vás suchý, či vlhký kašel, anebo máte nemocné hlasivky? V tomto případě sáhněte po účinném řešení, které nabízí tradiční čínská lidové medicína. Jde o mišpulníkový sirup určený nejen pro dospělé, díky své příjemné chuti je vhodný také pro děti od 3 let. Čím je mišpulníkový sirup výjimečný? Jde o čistě přírodní produkt složený z více druhů léčivých rostlin, díky čemuž pomáhá zvláště při léčbě kašle různého původu.

Složení mišpulníkového sirupu: Čistě přírodní přísady

Hlavní složkou mišpulníkového sirupu jsou listy mišpulníku japonského. Jde o strom rostoucí v Asii, který se na tomto kontinentu pěstuje zejména díky svým sladkým plodům podobným hrušce. Za oblibou plodů mišpulníku, z nichž se vyrábějí proslulé džemy, nezůstávají ani jeho listy. Právě ony tvoří převážnou část mišpulníkového sirupu, který patří v Asii k nejznámějším přírodním prostředkům proti kašli.

REKLAMA
mispulnik new - Mišpulníkový sirup vyléčí kašel i nemocné hlasivky

Mišpulníkový sirup obsahuje i další čistě přírodní přísady. A to z toho důvodu, že se v čínské medicíně málokdy v léčebných přípravcích používá pouze jedna léčivá složka. V mišpulníkovém sirupu je zvláště důležitá především fritálie neboli řebčík Thunbergův. Z této rostliny tvoří podstatnou část sirupu její cibule, která obsahuje významné množství cenných látek v boji proti kašli.

Mišpulníkový sirup dále obsahuje:

  • Stemonu hlíznatou, kořen
  • Smldník sbíhavý, kořen
  • Platykodon velkokvětý, kořen
  • Morušovník bílý, kůra kořene
  • Mátu jednokališnou, nať
  • třtinový cukr
  • mandlovou esenci

Víte, že? Originální čínský název mišpulníkového sirupu Chuan Bei Pi Pa Lu v sobě obsahuje označení pro fritálii (Chuan Bei) a mišpulník (Pi Pa).

Proč je mišpulníkový sirup tak účinný?

Všechny přírodní složky, které tvoří součást mišpulníkového sirupu, mají vliv na to, že tento sirup léčebně působí proti kašli různého původu. Pomáhá tedy jak při suchém neproduktivním kašli, tak při vlhkém kašli s obtížným vykašláváním hustých hlenů.  Mišpulníkový sirup je tedy vhodný k odhlenění, neboť rozpouští hlen v plicích a usnadňuje jeho vykašlávání. Tento léčebný doplněk přírodního původu dále snižuje kašlací a popřípadě dávivý reflex.

Mišpulníkový sirup rovněž léčí nemocné hlasivky a zklidňuje hrdlo a hltan. Proto vám jeho léčebné účinky přijdou vhod při chrapotu nebo při pobolívání hlasivek po náročném mluvení nebo zpěvu. Kromě toho má protizánětlivý efekt a regeneruje a zvlhčuje dýchací cesty. Velkým zdravotním benefitem mišpulníkového sirupu je fakt, že díky svému čistě přírodnímu složení jakýmkoliv způsobem nezatěžuje játra.

Tip: Pokud mišpulníkový sirup užíváte při léčbě kašle a zahlenění, měli byste ze své stravy vyřadit všechny mléčné výrobky a sladkosti všeho druhu. Aby na vaše tělo blahodárně působil, jak má, uchovávejte jej po otevření v chladu.

Užívání mišpulníkového sirupu: Jak postupovat?

Coby dospělí lidé byste měli užívat 3 až 4 polévkové lžíce mišpulníkového sirupu denně. Důležité je, abyste si poslední lžíci dali těsně před spaním. Tuto dávku můžete snižovat, nebo popřípadě mírně zvyšovat s ohledem na svůj zdravotní stav. Pro děti ve věku 3 až 12 let jsou vhodné 3 až 4 kávové lžičky denně. Mišpulníkový sirup přitom nekonzumujte samotný. Vždy jej zřeďte teplou vodou, promíchejte a až potom vypijte.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*