Když tlak vyletí nahoru, pomohou bylinky

Poté, co Vám lékař naměří vysoký tlak, obvykle následuje předepsání léků. V lepším případě dobře míněná rada, ať změníte životní styl, protože ten stojí za hypertenzí. Jenže co když žijeme poměrně zdravě a přesto nám tlak skáče, jak se mu zlíbí? Nemusíme hned sáhnout po syntetických lécích, na snížení tlaku existují spolehlivé přírodní prostředky.

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Z českých luhů a hájů se doporučuje na hypertenzi hloh. Je proslulý pozitivním vlivem na zdravé fungování srdce a oběh krve. A především zvyšuje hladinu dostupného kyslíku v těle, což má kladný vliv na mozek. Hloh patří k uklidňujícím bylinkám, jeho užívání proto doporučujeme při nervovém napětí a stresu.

Hloh můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Pokud jste relativně v klidu a přesto Vám tlak velmi kolísá, zkuste pro změnu peruánskou Vilcacoru. Tato královna Amazonie má celou řadu léčebných účinků na lidské tělo. Říká se o ní, že dostane z těla vše, co do něj nepatří.

Vilcacoru můžete rovněž zakoupit v eshopu Energie života.

Ze stejné oblasti pochází Caigua, známá jako ačokča nebo paprikookurka. Mimo snížení tlaku posiluje srdeční činnost, redukuje cholesterol a především čistí cévy od usazenin, což často bývá hlavní příčinou hypertenze, tedy ucpané cévy. Jako bonus pak Caigua přidává snížení hmotnosti, což ocení nejen ženy, ale i muži.

Caiguu můžete zakoupít v Energii života.

Z opačné strany zeměkoule než je Vilcacora se k nám dostala bajkalská bylinka šišák. Má rovněž celou řadu účinků stejně jako Vilcacora včetně snížení tlaku, navíc uvolňuje od stresu. Vědecké výzkumy ukázaly, že tři hlavní složky rostliny – Wogonin, Baicalein a Baicalin – nejen zastavují růst nádorů, ale zároveň jsou pro ně silně toxické, zatímco zdravých buněk si vůbec nevšímají.

Bylinku šišák bajkalský můžete zakoupit v eshopu Energie života.

A nakonec nemohu nezmínit chia semínka, která také snižují tlak. Navíc slouží jako přírodní ředič krve, což je zároveň upozorněním pro ty, kteří berou Warfarin. Nelze kombinovat, protože existuje riziko, že by krev mohla zřídnou až příliš, což zvyšuje riziko velkého krvácení při sebemenším říznutí.

Chia semínka prémiové kvality s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin zakoupíte v eshopu Energie života.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mne obrátit.

Parádní den plný živé energie přeje Jiří, Energie života

REKLAMA

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*