Jak se rychle zbavit chřipky přírodně, bez léků

Když nás bez milosti přepadne chřipka tak, že nemůžete vstát z postele, mnoho z nás si vezme antibiotika, předepsaná od lékaře. Jenže antibiotika extrémně zatěžují játra. Jak se rychle zbavit chřipky bez léků a zároveň nepoškodit vlastní tělo? Poradíme vám přírodní prostředky, které zabírají opravdu velmi rychle.

eshop energie života nabízí


HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

silná imunita

349 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

vyčistí játra

249 Kč

ŠKORNICE FORTE

přírodní viagra

799 Kč


Jak se rychle zbavit chřipky přírodně, bez léků.
Jak se rychle zbavit chřipky přírodně, bez léků. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Účinných způsobů, jak se rychle zbavit chřipky a nachlazení, je celá řada. My vám nabízíme zaručené tipy, které máme vyzkoušené a víme tedy, že opravdu fungují a rychle zabírají.

Jak se rychle zbavit chřipky bez negativních následků?

V první radě na tělesnou slabost způsobenou chřipkovým virem osobně doporučujeme bylinkový „coldrex“ jménem Samahan, který zabírá stejně rychle jako jeho chemický soudruh. Ale na rozdíl od něj nezatěžuje játra.

Jedná se o čistý přírodní prostředek při nachlazení, chřipce a jiných virových onemocněních. Je vyrobený na bázi směsi ayurvédských bylin. Účinně pomáhá a přitom nezanáší tělo žádnými nežádoucími látkami. Nepotlačuje příznaky nemoci. Naopak podporuje tělo v boji s chorobou. Je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.

Dále silně doporučujeme nejen během léčby chřipky, ale i v rámci posilování imunity, užívat 3 x denně čtvrt kávové lžičky grepového jádra, rozmíchaného v 0,04 rakytníkové šťávy.

Grepové jádro je tak velmi účinným přírodním prostředkem, jak se rychle zbavit chřipky. Navíc pomáhá:

  • velmi rychle s infekcí dýchacích cest – s rýmou, hleny a celkově při infekcích nosohltanu, průdušek i uší
  • při žaludečních a střevních potížích (jako jeden z mála přírodních produktů likviduje helycobacter pylori, který způsobuje onemocnění trávící soustavy)
  • posílit imunitu, jelikož funguje jako přírodní antibiotikum
  • urychlit léčbu během nachlazení a chřipky
  • nastolit mikrobiální rovnováhu
  • zbavit se zánětů dásní
  • proti bolesti kloubů
  • pomáhá všem alergikům i astmatikům

Dále k tomu důrazně doporučujeme dračí krev – Sangre de Drago.  S pravidelným užíváním Sangre de drago dochází ke zlepšení stavu žaludeční sliznice, což posiluje imunitu, jelikož nežádoucí organismy včetně virů chřipky tak snadno nemohou proniknout do vašeho těla přes trávicí systém.

Imunitu posílíte díky Camu Camu

A nakonec z řady námi prověřených přírodních prostředků, jak se rychle zbavit chřipky, samozřejmě upozorňujeme na prášek z ovoce Camu Camu. Má totiž nejvyšší obsah přírodního vitaminu C na světě.

Camu Camu obsahuje také vápník, draslík, železo, riboflavin (vitamin B 2), niacin (vitamin B 3), fosfor, bílkoviny, aminokyseliny a flavonoidy, které značně usnadňují vstřebávání vitamínu C organismem.

Díky těmto složkám působí plody Camu Camu antimutagenně, protivirově, protizánětlivě (je jedním z nejlepších protizánětlivých přírodních prostředků), antioxidačně a antiskleroticky.

Camu camu jsou tak jedním z nejsilnějších generátorů imunitního systému v přírodě.

Pokud naše tipy zkombinujete, chřipky se zbavíte velmi rychle a bez následků.

georg


HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

silná imunita

349 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

vyčistí játra

249 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

349 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*