Hněv extrémně zatěžuje naše játra

Hněv je odjakživa zhoubou míru. Stejně tak i hněv spravedlivých vede k agresi. Paradoxně nejvíce násilí pácháme na našem vlastním těle. I když se můžeme hněvat na někoho, ve skutečnosti pícháme nožem do vlastních jater.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč


Hněv extrémně zatěžuje naše játra.
Hněv extrémně zatěžuje naše játra. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Hněv je extrémním projevem nesouladu našich představ s realitou, která nás obklopuje. Čím více trváme na našich pravidlech, tím více se můžeme dostávat do konfliktu s pravidly jiných. Jinak řečeno, každý hájíme své zájmy, takže je logické, že může docházet k jejich střetům.

Když pak dojde k naší ostré reakci, hněv v našem těle uvolní mnoho látek, především pak stresového hormonu adrenalinu a kortizolu.

Když projevujeme hněv, dochází ke stagnaci energie, která proudí do jater. Tento životně důležitý orgán pak přestává správně pracovat. Tím spíše, když jej zatěžujeme konzumací alkoholu, smažených jídel, ale také léků, včetně antibiotik.

Proto je tak důležité naše játra čistit a regenerovat.

V tomto směru velmi zásadně doporučujeme peruánskou bylinu Hercampuri. Při vší úctě k ostropestřcovému oleji, ten má co se týče očisty jater pouze podpůrnou funkci.

Na Hercampuri zkrátka nemá, ani mít nemůže. Hořčiny, v ní obsažené, jsou natolik účinné, že dokáží vydatně pomoci například s tak závažnou chorobou, jak je cirhóza. Působení byliny Hercampuri dokáže jaterní buňky znovu oživit, což ocení zejména lidé, kterým játra opravdu již neslouží.

Z vlastní praxe známe dokonce případ, kdy jedna naše zákaznice měla jít na transplantaci jater, ale po půlroční kúře nakonec jít nemusela. Ošetřující lékař neměl slov. V jejím případě bylo zřejmě, že hněv spíše potlačuje než projevuje, aby neubližovala ostatním.

Hercampuri má dvě jediné nevýhody. Zdravotní – nemohou jej užívat lidé se žaludečními vředy, záněty žlučníku, s neprůchodností žlučovodu, při vysokém krevním tlaku a po měsíčním užívání by měla proběhnout 14-ti denní pauza.

Druhé minus je chuťového charakteru – tato peruánská bylina je extrémně hořká. Teplý odvar pijte více než vychlazený. Nicméně co by člověk pro svá játra neudělal, že? Pokud to nezvládnete, zkuste Hercampuri kapsle.

Odvážní mohou zkusit Hercampuri čaj ➡ http://bit.ly/hercampuri

Pokud vás ovládá hněv často, očista jater by pro vás měla být naprostou pravidelnou samozřejmostí.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


4 Comments

  1. Dobrý den a co když někdo bere antidepresiva i přesto je ovšem nahněvaný… Co, prosím, stím? Také používat Hercampuri na játra?

    Chodí k psychiatrovi, již léta… Prý, marně, moc to nepomáhá…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*