Rada devíti údajně ovládá celý svět

Podle legendy ze III. století př. n. l. si indický král Ašóka poté, co pozoroval krvavou nelítostnost bitevního pole, uvědomil, že lidstvo je schopné zničit samo sebe, pokud ovládne k tomu potřebné zbraně. A tehdy král nařídil vybrat devět mudrců, aby vytvořili tajnou Radu Devíti, která měla neobvyklý úkol - všemožně bránit technologickému pokroku vedoucímu ke zdokonalování lidské civilizace.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Rada devíti údajně ovládá celý svět.
Rada devíti údajně ovládá celý svět. foto: Shutterstock & kramola.info
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Legenda dále praví, že byli vybráni nejlepší vědci, mágové, astrologové a filosofové, kteří sice měli pokračovat ve svém bádání, ale v žádném případě své objevy nesměli odhalit. Rada Devíti měla jako hlavní úkol bylo zabránit zavedení a dokonce i vytváření vynálezů, znalostí a objevů schopných povznést lidstvo na vyšší úroveň poznání. Pokud by si však navíc taková skupina naverbovala další vědce, politiky i vládce, mohla být upotřebitelná i k posílení možností a vlivu na svět…

Podle legendy jména jejích devíti členů nebyla nikdy zveřejněna. Důsledky jejich neobvyklé činnosti jsou však patrné v celé historii. Významní vědci, kteří byli schopni průlomových objevů, se dočkali místo uznání likvidace. Výsledky jejich výzkumů zmizely.

Rada devíti a únik informací

Louis Jacolliot, francouzský konzul v Kalkatě za Napoleona III., měl přístup k mnoha tajným dokumentům. Postupně tak vytvořil knihovnu vzácných svazků o velkých tajemstvích lidstva. V jedné ze svých prací říká, že tajné spojení “Devíti Neznámých” skutečně existovalo a existuje dosud.

Po dvaadvacet století probíhal tajný výzkum ve všech oblastech znalostí, jehož výsledky pak byly zaznamenávány ve zvláštních knihách. V souvislosti s tím se zmínil i o neobvyklých technologiích, které byly v roce 1860, kdy to napsal, nemyslitelné. Jako například o volné energii či psychologických válkách.

Tato nejcennější sbírka vědeckého myšlení a technologií se prý nachází v oblasti hlavní činnosti Devíti Neznámých… na jihu samarské gubernie a v orenburgských stepích. Není známo, zda je to pravda, nebo ne Ale jak Francouz tvrdí ve své další knize „Požírači ohně“ – byla v Rusku vydána v omezeném nákladu v předvečer revoluce – i kdyby se sbírka v Rusku skutečně nacházela, po zveřejnění informací Louise Jacolliota byla v každém případě ukryta.

Rada devíti a Devět svatých knih (Devět knih poznání)

Legenda také říká, že existuje devět tajných knih, ve kterých se shromažďuje moudrost a poznání lidstva, včetně znalostí, které pocházely od předchozích civilizací. Každá kniha je věnována jednomu oboru vědy. Všech devět knih je skrývá a chrání Rada Devíti.

Široká veřejnost se o existenci tajných knih dozvěděla v roce 1927, když Talbot Mandy, který 25 let sloužil u britské policie v Indii, publikoval jakýsi poloromán – polopátrání. V něm anglický rezident potvrdil informace Louise Jacolliota, že „Devět Neznámých“ skutečně existuje. Navíc dodal, že každý z devíti nejvyšších členů je držitelem jedné Knihy věnované určité vědě. Tyto knihy jsou neustále aktualizovány a jsou ve skutečnosti nejúplnější sbírkou vědeckých děl v dějinách lidstva.

Je takový cíl opravdu ušlechtilý?

Předpokládá se, že Rada Devíti neznámých se podílela na odstraňování poznatků o elektřině ze starověkého Sumeru a Egypta. Vědci vedoucí úspěšný výzkum v oblasti jemné energie a bezdrátového přenosu energie na dálku často mizeli nebo zemřeli a jejich výzkum zmizel s nimi.

Přitom ne všechny ztracené objevy byly vojenského zaměření. Mizely i znalosti, které nebyly spojeny se zbraněmi v žádném případě. A to nejen používání elektřiny ve starověku, ale i výzkum v oblasti telepatie a dalších lidských nadpřirozených schopností. Samozřejmě pokud by byla potřeba, i to vše může být také zneužito jako zbraň. Ale přesto… některé tyto ztracené znalosti by lidstvu přinesly značné výhody. Nicméně jsou nyní nedostupné.

Do značné míry díky právě Radě Devíti byla elektřina veřejně přiznána až v 19. století. Výzkum v oblasti magie a telepatie je neznámý stále, alternativní zdroje energie se nezavádějí a často nejsou ani známy. Stále věříme, že Země je jediná osídlená planeta, že magie a telepatie jsou výmysl, a že benzín a turbínový motor jsou nejúčinnější zdroje energie. Přitom toto zadržování či dokonce degradace nezachránily svět před mnoha válkami a katastrofami, které lidstvu zabránily stát se lepším.

Rada devíti má knihy údajně z Atlantidy

Je nutné ničit vědu tak horlivě, aby se zabránilo Armagedonu? Sotva. I když samozřejmě existují znalosti, které mohou lidstvo poškodit nebo dokonce i vyhubit. Je tu však řada ztracených neobvyklých znalostí, které by naopak lidstvu přinesly mnoho dobrého. Některé, ale opravdu jen nemnohé, objevy jsou z nějakého důvodu lidstvu k dispozici již dnes. Rozhodně to však neplatí o těch znalostech, jejichž cílem je pozvednout lidstvo na novou, vyšší úroveň – což jasně vypovídá o skutečném cíli, který má Rada Devíti.

Legenda říká, že Rada devíti měla původně v držení tajné knihy z Atlantidy. Bylo to devět knih. Každá obsahovala znalosti z jednoho konkrétního vědního oboru, znalosti, které jsou na mnohem vyšší úrovni, než ty, které máme my dnes. Legenda také říká, že každému z Devíti byla dána jedna z těchto knih, aby ji chránil, doplňoval a především zabránil úniku znalostí z ní. Rovněž se tvrdilo, že Rada devíti sama znalosti z těchto knih používala a díky těmto dílčím znalostem dosáhla obrovského vlivu a možností.

První kniha Devíti neznámých

hovoří o psychologii davu a působení na masy. Někdy se tvrdí, že tato „První kniha“ je jednou z nejnebezpečnějších, protože umožňuje ovládat celý svět.

Druhá kniha Devíti neznámých

je věnována nervovému systému. Obsahuje informace o různých způsobech, jak zabít. Podrobně popisuje, jak kontrolovat tok nervových proudů v těle, jak nejen zabíjet, ale i oživovat člověka jediným dotekem. Únikem informací z této knihy se někdy vysvětluje vznik bojových umění, protože „jednou se jistý tibetský mnich vrátil z dlouhé cesty a naučil své spolubojovníky prvních patnáct způsobů“.

Třetí kniha Devíti neznámých

obsahuje informace o mikro- a makrobiologii.

Čtvrtá kniha Devíti neznámých

obsahuje znalosti chemie a popisy vzájemné transformace a transmutace kovů.

Pátá kniha Devíti neznámých

popisuje pozemské a mimozemské komunikační metody.

Šestá kniha Devíti neznámých

je o gravitaci. Před lety byly v Tibetu (Lhasa) objeveny staré sanskrtské dokumenty a následně byly poslány k překladu na univerzitu Čandrigarh. Dr. Ruf Reina z této univerzity nedávno řekla, že tyto neobyčejné dokumenty obsahují pokyny pro stavbu mezihvězdných kosmických lodí! Také se tu popisuje možný let na Měsíc.

Tyto lodě se nazývají vimány. Jejich způsob pohybu, jak řekla, byl „antigravitací“ a byl založen na systému podobném systému používanému v „laghime“, neznámé síle „já“ existující v mentální struktuře člověka, „odstředivé síle dostačující k překonání všech gravitačních přitažlivostí“. Podle učení indických jogínů tato tajemná „laghima“ umožňuje člověku levitovat.

Možná, že nalezené sanskrtské dokumenty byla jedna z těchto posvátných knih a majitelům se ztratila, i když je těžké uvěřit, že by tak vlivná Rada Devíti zveřejnění těchto informací umožnila. Spíš to tedy je jen text napsaný některým ze zasvěcených a později ztracený.

Sedmá kniha Devíti neznámých

hovoří o světle, světle jako jevu – slunečním, elektrickém, atd.

Osmá kniha Devíti neznámých

obsahuje informace o kosmogonii a zákonech vývoje vesmíru.

Devátá kniha Devíti neznámých

je věnována sociologii a hovoří o zákonech evoluce společností. Tato kniha umožňuje předvídat jejich vznik, fáze vývoje a zánik.

Není pochyb o tom, že společnost, která měla takové tajné znalosti, mohla dosáhnout neuvěřitelného vlivu a nebývalých úspěchů.

PS: Král Ašóka se proslavil tím, že to byl on, kdo úspěšně šířil buddhismus v celé Asii – od Afghánistánu a Indie, Číny a Mongolska, po celé jihovýchodní Asii a dokonce i Indonésie. Že by mu pomohly ony tajné znalosti?

Podle kramola.info přeložil Vlabi

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Rada devíti údajně ovládá celý svět269b - Rada devíti údajně ovládá celý svět MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rada devíti údajně ovládá celý svět OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rada devíti údajně ovládá celý svět monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*