Viděl Jupiter zblízka dřív než kosmická sonda (3)

Shodou okolností měla zrovna provést průlet kolem planety sonda agentury NASA Pioneer 10. Před průletem byl Ingo schopný pozorovat zvláštní prstenec kolem Jupiteru, a to ještě před tím, než NASA pořídila jeho obrázky. Swann měl pravdu. Jak prohlásil, úspěšně vzdáleně pozoroval prstenec kolem Jupiteru. Tento výsledek byl publikován Stanfordskou univerzitou ještě před objevem prstenců. Také mnoho dalších jupiterových anomálií bylo popsáno ještě před jejich vědeckým doložením.

eshop energie života nabízí


GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

399 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

REISHI prášek 100 g

silná imunita

249 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Viděl Jupiter zblízka dřív než kosmická sonda (3)Experiment s Jupiterem podle samotného Swanna nepatřil mezi oficiální, což znamená, že pod rouškou velmi přísných bezpečnostních protokolů. Nicméně přijatá data vzdáleného pozorování se prostě musela nějakým způsobem zaznamenat, tudíž mohlo být stanoveno, že existovala již předtím, než se sondy NASA dostaly k planetě. „Tato data oběhla mnoho míst. Mnohým respektovaným vědcům ze Sillicon Valley (včetně Laboratoří tryskového pohonu) se dostalo nabídky k jejich prostudování. Oslovení odborníci této příležitosti samozřejmě využili,“ prohlásil Ingo Swann.

Tajné služby si podle jeho slov dávají záležet, aby se potenciál „paranormálna a nadpřirozena“ důkladně prošetřil. Tedy aby se tomuto fenoménu dostalo podrobnějšího zkoumání než může standardní parapsychologie nabídnout.

„Vzhledem k těmto neobvyklým okolnostem jsem byl vtažen do sféry často idiotského utajování, nekonečných a až paranoidních bezpečnostních kontrol, do všemožných druhů sci-fi snových vizí, do intrik tajných služeb, jejichž různé formáty někdy připomínaly odpadní stoku a do poměrně napjatých vojenských a politických důsledků,“ postěžoval si Ingo Swann

Vzali jej do záhadných podzemních míst, přičemž jej agenti přemisťovali se zavázanýma očima. Potkal několik velmi podivných pracovníků tajných služeb a setkal se s krutým zacházením a zastrašováním vůči své osobě. Byl zkoumán, testován a také využit v experimentu vzdáleného pozorování Měsíce. Po vší jeho práci pro tajné služby byl Ingo v úžasu. Úspěšně provedl vzdálená pozorování objektů, struktur a základen na odvrácené straně Měsíce. Podle všeho si však tajné služby byly tohoto fenoménu vědomy. Tajné služby jeho přínos vlastně ani nepotřebovaly.

„Jedna věc je číst si o UFO a souvisejících záležitostech v novinách nebo knihách a další je slyšet zvěsti o tom, že armáda nebo vláda mají zájem o tuto problematiku – zvěsti, které říkají, že zajali mimozemšťany a sestřelili jejich loď. Ale úplně jiná věc je ocitnout se v situaci, která vše potvrzuje. Našel jsem věže, techniku, světelné budovy, humanoidy usilovně pracující na něčem, co jsem si nedokázal vysvětlit,“ prozradil Swann fakta, která zřejmě málokterý člověk vzhledem k dlouhodobému a systematickému lhaní ze strany vládnoucího systému bude ochoten přijmout. (ško)

Bude pokračováno.

Autor: Arjun Walia

zdroj: http://www.collective-evolution.com


GREPOVÉ JÁDRO 20 g

silná imunita

299 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*