Vědci objevili mimozemský kód v naší DNA

Vědci, kteří 13 let pracovali na Projektu lidského genomu, naznačují, že dosáhli úžasného vědeckého objevu: věří, že 97 % takzvaných nekódujících úseků lidské DNA je ve skutečnosti genetický kód mimozemských forem života. Funkce „junk DNA“ (odpadní DNA) byla pro vědce po dlouhou dobu tajemstvím. Nyní se domnívají, že se jedná o DNA mimozemského původu.

REKLAMA

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Po rozsáhlé analýze za pomoci dalších vědců z nejrůznějších oborů, jako jsou matematika, chemie a programování, přišel Maxim A. Makukov z Fesenkov Astrophysical Institute s otázkou, zda existuje možnost, že by to, co nazýváme „junk DNA“, byl ve skutečnosti nějaký druh mimozemského kódu napsaného „cizím“ programátorem.

Kazachstánští vědci přišli s hypotézou, ve které tvrdí, že „vyspělejší civilizace byla zapojena do tvorby nového života a jeho vysazení na různých planetách. Země je pouze jednou z nich.“

Vědci naznačují, že „to co vidíme v naší DNA, je program, který se skládá ze dvou verzí: obrovský strukturovaný kód a jednoduchý či základní kód."

Tým vědců je přesvědčen o tom, že první část našeho DNA kódu nebyla napsána na Zemi a podle nich je toto tvrzení ověřitelné. Za druhé, a co je nejdůležitější, geny samotné nestačí k objasnění evoluce či náhlých evolučních procesů, a v tom případě musí být „ve hře“ něco víc.

Podle Makukova „se musíme dříve nebo později smířit se skutečností, že veškerý život na Zemi v sobě nese genetický kód našich mimozemských příbuzných a že evoluce není tím, za co ji považujeme“.

Důsledky těchto vědeckých nálezů podporují tvrzení dalších jednotlivců a pozorovatelů, kteří údajně přišli do styku s mimozemšťany, kteří vypadali jako lidé. Takoví mimozemšťané by mohli poskytnout část genetického materiálu důležitého pro lidskou evoluci.

„Tato interpretace je navádí k za vlasy přitaženému závěru: že genetický kód ‚vypadá, jako by byl vynalezen mimo sluneční soustavu již před několika miliardami let‘. Takové tvrzení podporuje myšlenku panspermie – hypotézy, která říká, že na Zemi byl vysazen mezihvězdný život. Je to každopádně nový a odvážný přístup k dobývání galaxie, pokud si představíme, že se jednalo o záměrnou snahu mimozemských bytostí ve stylu Johnnyho Appleseeda.“ – News.Discovery

Kazachstánští vědci věří, že do lidské DNA byl zakódován cizí signál pro starověkou mimozemskou civilizaci. Tento signál nazývají „Biological SETI“. Matematický kód v lidské DNA nelze vysvětlit evolucí. V podstatě jsme žijící a dýchající nosiči nějaké mimozemské zprávy, které lze využít k hledání mimozemského života daleko efektivněji než rádiové signály.

Jakmile by byl kód nastaven, zůstal by v nezměněné podobě po celý čas. Podle článku v časopise Icarus vědci věří, že naše DNA je nejodolnější „konstrukcí“ jakou známe, a proto představuje mimořádně spolehlivé a inteligentní úložiště pro mimozemskou signaturu.

V časopise Icarus tvrdí: „Po zafixování může kód zůstat nezměněn bez ohledu na kosmologický harmonogram; ve skutečnosti jde o nejodolnější známou konstrukci. Proto představuje mimořádně spolehlivé úložiště pro inteligentní signaturu. Jakmile je genom vhodně přepsán, zůstane nový kód s podpisem „zmražen“ v buňce a jejím potomstvu, které pak lze přemisťovat v prostoru a čase.“

Vědci věří, že je lidská DNA uspořádána tak přesně, že odhaluje „sérii aritmetických vzorců a ideografický symbolický jazyk“. Tyto studie přivedly vědce k domněnce, že jsme byli doslova vynalezeni „mimo Zemi“ před několika miliardami let.

Takové myšlenky nejsou ve vědecké komunitě přijímány. Přesto tyto studie prokázaly něco, o čem někteří vědci mluví celá desetiletí – že evoluce nemohla nastat sama od sebe a že v celém našem druhu je něco mimozemského. Je celá naše historie chybná?

V případě, že by to vše byla pravda, by přesto zůstala nezodpovězena hlavní otázka: pokud mimozemšťané vytvořili lidskou rasu a život na Zemi, kdo nebo co potom stvořilo tyto mimozemské bytosti? (zdroj: ancient-code.comarxiv.org)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vědci objevili mimozemský kód v naší DNA 269b - Vědci objevili mimozemský kód v naší DNA  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědci objevili mimozemský kód v naší DNA  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci objevili mimozemský kód v naší DNA  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*