CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy

Vědci z velkého hadronového urychlovače částic (LHC) objevili v naší realitě neuvěřitelnou anomálii takového významu, že by mohla otřást základy samotné fyziky.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy.
CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Objev v urychlovači CERN ve Švýcarsku je natolik problematický, že by mohl podkopat takzvaný standardní model. Ten představuje základ veškeré moderní fyziky, přičemž je zároveň pokusem formulovat teorii všeho.

Vedoucí britská fyzička Tara Shears, která provádí výzkum v urychlovači CERN, je naprosto kategorická. Pokud se podle ní tato anomálie, která se ještě stále analyzuje, ukáže jako skutečná, tak „zboří základy vědy“.

„Je to stejně přelomové jako Einstein,“ dodává. „Je to vzrušující, protože by to mohlo vést k přelomovým změnám a dalekosáhlým důsledkům.“

Standardní model byl snem většiny vědců od Einsteina po Hawkinga. Mnoho fyziků věřilo tomu, že lidstvo se blíží ke konečné teorii, která vysvětlí vše ve vesmíru.

Nový objev LHC však optimismus vědců zchladil.

CERN nejdříve nový objev vyhodnotil jako chybu

Vědci v obřím sedmimílovém LHC nejdříve nová zjištění zavrhli jako chybu nebo zvláštnost.

Opakovaný identický výskyt podivných pohybů nekonečně malých částic známých jako muony však potvrdil jejich průkaznost.

Důležitější však je, že tato data nelze vysvětlit stávajícími normami teoretické fyziky.

Profesorka fyziky Tara Shears na Liverpoolské univerzitě prohlásila, že částice se normálně chovají podle předpovědí teoretické fyziky. V tomto případě by se elektron měl rozpadnout na dva druhy částic známých jako tauony a muony.

Výzkumníci v LHC však zjistili, že muony se nechovají podle standardního modelu a při rozpadu jich vzniká o čtvrtinu méně, než by mělo.

Profesorka Shears říká: „Muonů vznikalo o 25 % méně než elektronů. A to se ve standardním modelu nemůže stát.“

„Může se to stát jen v podmínkách nové fyziky.“

„Výsledky LHC vykazují 25% deficit a my s napětím očekáváme výsledky analýzy těchto údajů. Pokud zůstanou platné, bude to první známkou toho, že se objevilo něco zcela nového.“

Vědci netuší, o co vlastně jde

„Nemáme ponětí, co to je. Nejde však o nic, co bychom znali z dřívějška.“

Vědci věří, že řešení hádanky kolem muonů pomůže objasnit největší záhadu fyziky – problém temné hmoty a s ní spojené temné energie.

Profesorka Shears říká: „Je to další krok na cestě tohoto dobrodružství.“

„Mnoho lidí má za to, že jsme možná našli důkaz temné hmoty a naše testy jsou v tomto ohledu velmi nadějné.“

„Je to větší věc, než Higgsův boson s potenciálem získat Nobelovu cenu. Říká nám, z čeho je utkáno předivo vesmíru.“

„Na tyto otázky zoufale hledáme odpovědi. Jediné, co však vidíme, jsou měření, která neodpovídají předpokladům.“ (zdroj: express.co.uk)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy 269b - CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - CERN ohlásil šokující objev, který boří základy vědy  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


1 Comment

  1. To by mohlo potvrdit,že se nacházíme blíže horizontu událostí a necich obav z užití, či zneužití černé technologie,jak bylo měřeno třeba právě před 2000 let.Takže, někdo si opravdu průběžně bere co Zemi a lidu dal ???? Hauw

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*