Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?

Podle jedné z aktuálních teorií lidé, kteří mají Rh faktor negativní, patří k mimozemským genetickým liniím. Na jakých základech je tato teorie postavena?

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč


Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?
Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Rh faktor je skupina téměř padesáti antigenů, tedy speciálních bílkovin na povrchu červených krvinek, z nichž nejdůležitější je antigen D. Pokud jej máte, jste Rh pozitivní, pokud nikoliv, jste Rh faktor negativní.

Drtivá většina lidí bytostí na této planetě jsou Rh pozitivní. Ale menší skupina, která má Rh faktor negativní, tyto proteiny postrádá. Přestože objev Rh faktoru nastal již v roce 1940, dosud nenašli vědci uspokojivé vysvětlení, proč toto rozdělení v populaci vůbec existuje.

Nicméně vědecké teorie, které mají smělé ambice přijít tomu na kloub, stále vznikají. Poslední z nich je ovšem poměrně dost kontroverzní. Podle ní v dávné minulosti mimozemšťané zvaní Anunnaki navštívili Zemi a prostřednictvím genetické manipulace zplodili lidské bytosti s Rh faktorem negativním se záměrem vytvořit rasu otroků.

Nicméně i tato na první pohled bláznivá teorie by podle výzkumníků vysvětlovala, proč matky, kterou jsou Rh faktor negativní, nesnášejí plody s krví Rh faktorem pozitivním. Tato radikální, těžko vysvětlitelná, přírodním zákonům odporující intolerance, by mohla plynout ze starověké genetické modifikace. A může být tak důvodem, aby se lidé s Rh faktorem pozitivním a Rh negativním spíše odpuzovali a nikoliv spojovali.

Uvedená teorie čerpá z dob starodávného Sumeru, kdy podle historických záznamů lidskou civilizaci navštívila vysoce pokročilá rasa z vesmíru – Annunaki – aby vytvořila první lidskou společnost. Předpokládá se, že Annunaki geneticky pozměnili primitivní lidský druh, když vytvořili silnější bytosti, které posléze používali jako otroky.

151006annu - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?

Je Rh faktor negativní důkazem spojení s Annunaki?

Rh faktor negativní by tak mohl být dědictví, které Anunnaki mimo jiných věcí zanechali na Zemi. Zajímavé je, že Rh faktor negativní je charakteristický například pro britskou královskou rodinu, která tak dala vytvořit kontroverzní teorii o možné mimozemské linii.

Ačkoliv tato hypotéza nebyla nikdy potvrzena, palčivé otázky stále visí ve vzduchu: Jak bude civilizovaný svět reagovat na skutečnost, že malá část populace zemského má genetický kód, který byl změněn v dávné minulosti velmi pokročilými mimozemskými bytostmi?

Co když je nakonec možné, přes všechny naše skeptické názory, že skupina lidí, kteří mají Rh faktor negativní, má pouto k bytostem, které ze Země nepocházejí? A co když to tajemné pouto mezi nimi stále přetrvává? Jak to může změnit život na Zemi?

Důkazy jsou ve Starém zákoně

Genesis 6:2

„Boží synové viděli, jak jsou lidské dcery krásné, a brali si je za ženy všechny, jichž se jim zachtělo.“

Genesis 6:4

„Bohové přišli k lidským dcerám, které jim porodily děti a ty se staly stejně mocné jako oni sami.“

Z Bible krále Jakuba:

„Třikrát v roce se každý z vás, kdo je mužského pohlaví, ukáže před Pánem Hospodinem, Bohem Izraele – Exodus 34:23“

„Nepravost otců volá k odpovědnosti syny i vnuky do třetího i čtvrtého pokolení – Exodus 34:7.“

Význam: Ke genetickému křížení si Annunaki vybírali lidské ženy, díky čemuž bylo možno uchovat mimozemský gen, který se přenášel až do čtvrté generace potomků. Mužští potomci v této genetické linii museli třikrát do roka na preventivní prohlídky, zda nedochází k nečekaným zdravotním komplikacím v důsledků zkřížení lidských a mimozemských genů.

Lidé Rh negativní jsou rychlejší

Obecně platí, že lidé, kteří mají Rh faktor negativní, jsou co se týče reakcí rychlejší než lidé s Rh faktorem pozitivním, což by potvrzovalo výše zmíněnou teorii, že mají v sobě gen vyspělých mimozemských bytostí. Tato genetická výhoda se ovšem může naopak změnit k horšímu v případě nákazy toxoplazmózou gondii, kterou přenášejí například kočky.

Pokud se nakazí, jsou pak reakce Rh negativních mnohdy horší než Rh pozitivních, protože ti jsou díky antigenu D před parazitickým prvokem lépe chráněni. (zdroj: ancient-code.com a další)

Monoatomické prvky mění fungování mozku i celého těla

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

SLZOVKA 250 g

detoxikace těla

119 Kč


2 Comments

  1. Vidím pranu vidím auru vidím astrální eter vidím jiné energie. Pracuj s ním 30 let. Mám ab rh negativ.

  2. Už od narození vnímám že nepatřím mezi lidi nigdy jsem to nechápal až za posledních několik let co se mi dostávají tyto informace mám víc a víc jasno jsem opravdu rychlejší jak fyzicky tak psychicky občas se mi stává že mě lidé říkají jakto že jim odpovídám na otázky které ještě ani nestihli říct a nepotřebuju se ucit jako ostatní stačí chvílí přemýšlet a jde to samo a nemám důkazy ale to 3 krat ročně se mi děje užívám měď a je mi sni dobře cítím se dobře už nekolik let 30 mg deńe

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*