Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?

Podle jedné z aktuálních teorií lidé, kteří mají Rh faktor negativní, patří k mimozemským genetickým liniím. Na jakých základech je tato teorie postavena?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?
Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Rh faktor je skupina téměř padesáti antigenů, tedy speciálních bílkovin na povrchu červených krvinek, z nichž nejdůležitější je antigen D. Pokud jej máte, jste Rh pozitivní, pokud nikoliv, jste Rh faktor negativní.

Drtivá většina lidí bytostí na této planetě jsou Rh pozitivní. Ale menší skupina, která má Rh faktor negativní, tyto proteiny postrádá. Přestože objev Rh faktoru nastal již v roce 1940, dosud nenašli vědci uspokojivé vysvětlení, proč toto rozdělení v populaci vůbec existuje.

Nicméně vědecké teorie, které mají smělé ambice přijít tomu na kloub, stále vznikají. Poslední z nich je ovšem poměrně dost kontroverzní. Podle ní v dávné minulosti mimozemšťané zvaní Anunnaki navštívili Zemi a prostřednictvím genetické manipulace zplodili lidské bytosti s Rh faktorem negativním se záměrem vytvořit rasu otroků.

Nicméně i tato na první pohled bláznivá teorie by podle výzkumníků vysvětlovala, proč matky, kterou jsou Rh faktor negativní, nesnášejí plody s krví Rh faktorem pozitivním. Tato radikální, těžko vysvětlitelná, přírodním zákonům odporující intolerance, by mohla plynout ze starověké genetické modifikace. A může být tak důvodem, aby se lidé s Rh faktorem pozitivním a Rh negativním spíše odpuzovali a nikoliv spojovali.

Uvedená teorie čerpá z dob starodávného Sumeru, kdy podle historických záznamů lidskou civilizaci navštívila vysoce pokročilá rasa z vesmíru – Annunaki – aby vytvořila první lidskou společnost. Předpokládá se, že Annunaki geneticky pozměnili primitivní lidský druh, když vytvořili silnější bytosti, které posléze používali jako otroky.

151006annu - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?

Je Rh faktor negativní důkazem spojení s Annunaki?

Rh faktor negativní by tak mohl být dědictví, které Anunnaki mimo jiných věcí zanechali na Zemi. Zajímavé je, že Rh faktor negativní je charakteristický například pro britskou královskou rodinu, která tak dala vytvořit kontroverzní teorii o možné mimozemské linii.

Ačkoliv tato hypotéza nebyla nikdy potvrzena, palčivé otázky stále visí ve vzduchu: Jak bude civilizovaný svět reagovat na skutečnost, že malá část populace zemského má genetický kód, který byl změněn v dávné minulosti velmi pokročilými mimozemskými bytostmi?

Co když je nakonec možné, přes všechny naše skeptické názory, že skupina lidí, kteří mají Rh faktor negativní, má pouto k bytostem, které ze Země nepocházejí? A co když to tajemné pouto mezi nimi stále přetrvává? Jak to může změnit život na Zemi?

Důkazy jsou ve Starém zákoně

Genesis 6:2

„Boží synové viděli, jak jsou lidské dcery krásné, a brali si je za ženy všechny, jichž se jim zachtělo.“

Genesis 6:4

„Bohové přišli k lidským dcerám, které jim porodily děti a ty se staly stejně mocné jako oni sami.“

Z Bible krále Jakuba:

„Třikrát v roce se každý z vás, kdo je mužského pohlaví, ukáže před Pánem Hospodinem, Bohem Izraele – Exodus 34:23“

„Nepravost otců volá k odpovědnosti syny i vnuky do třetího i čtvrtého pokolení – Exodus 34:7.“

Význam: Ke genetickému křížení si Annunaki vybírali lidské ženy, díky čemuž bylo možno uchovat mimozemský gen, který se přenášel až do čtvrté generace potomků. Mužští potomci v této genetické linii museli třikrát do roka na preventivní prohlídky, zda nedochází k nečekaným zdravotním komplikacím v důsledků zkřížení lidských a mimozemských genů.

Lidé Rh negativní jsou rychlejší

Obecně platí, že lidé, kteří mají Rh faktor negativní, jsou co se týče reakcí rychlejší než lidé s Rh faktorem pozitivním, což by potvrzovalo výše zmíněnou teorii, že mají v sobě gen vyspělých mimozemských bytostí. Tato genetická výhoda se ovšem může naopak změnit k horšímu v případě nákazy toxoplazmózou gondii, kterou přenášejí například kočky.

Pokud se nakazí, jsou pak reakce Rh negativních mnohdy horší než Rh pozitivních, protože ti jsou díky antigenu D před parazitickým prvokem lépe chráněni. (zdroj: ancient-code.com a další)

Monoatomické prvky mění fungování mozku i celého těla

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?269b - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


6 Comments

  1. Vidím pranu vidím auru vidím astrální eter vidím jiné energie. Pracuj s ním 30 let. Mám ab rh negativ.

  2. Už od narození vnímám že nepatřím mezi lidi nigdy jsem to nechápal až za posledních několik let co se mi dostávají tyto informace mám víc a víc jasno jsem opravdu rychlejší jak fyzicky tak psychicky občas se mi stává že mě lidé říkají jakto že jim odpovídám na otázky které ještě ani nestihli říct a nepotřebuju se ucit jako ostatní stačí chvílí přemýšlet a jde to samo a nemám důkazy ale to 3 krat ročně se mi děje užívám měď a je mi sni dobře cítím se dobře už nekolik let 30 mg deńe

  3. Jsem 0 Rh negativ. Nyní mě je již 73 let. Celý život se cítím, jako cizinec mezi lidmi. Stále mě chyběli a chybí bytostně blízké osoby. Ty vlastnosti na mě též sedí. Náhodně jsem asi na nikoho podobného nenarazila. Ale ani mě nenapadlo tímto směrem hledat. Také jsem se o této věci dozvěděla až poslední dobou. Asi jsem pochopila, a to i vzhledem k středověkým kořenům mého rodu, o co jde. Mrzí mě, že jsem to nevěděla dříve.

  4. Mám podle rodiny problem,prý rychlé mluvím než myslím jsem faktor negativní prosím jak se mužů bránit

    • Dobrý den Květuše, to je naprosto normální u osob s Rh- faktorem.

      Určitě doporučujeme začít pít dlouhodobě odvar z indické byliny Brahmi a k tomu i extrakt. Dojde k upravení mozkových funkcí, budete lépe využívat řeč i písmo jako nástroj velmi výkonné mysli, kterou již teď máte, jen je zapotřebí ji vyladit na pro vás optimální frekvenci.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*