Rh faktor negativní = mimozemský gen? (2)

Skutečnost, že lidé s Rh faktorem negativním by mohli patřit k mimozemským genetickým liniím, má i konkrétní projevy v jejich vzhledu, tělesných znacích a schopnostech, které je odlišují od většiny populace. Dávní potomci mimozemské rasy Anunnaki, která stála v Sumeru za opětovným vzestupem civilizace na Zemi, často bývají duchovně vyspělejší, kvůli čemuž se hlavně v dětství mohou stát i terčem šikany.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokračování prvního dílu.

Obecně mívají nadprůměrné IQ, jsou citlivější, intuitivnější, mentálně silnější, zkrátka „vidí“ více než ostatní. Z tělesných znaků je pro ně charakteristická nižší tělesná teplota, vyšší krevní tlak (aniž by byli obézní), zvýšená senzitivita na teplo a sluneční světlo, vlasy do zrzavých odstínů, převážně modré, zelené, hnědé oči a obratel navíc. A nemohou být klonováni.

Ačkoliv tomu vědci nemohou přijít stále na kloub, lidé s Rh faktorem negativním se stále v populaci vyskytují ve stejném celkovém procentu (okolo 15%), a to především u bílých Evropanů, zatímco u Afričanů a Asiatů zcela nerasisticky vyjádřeno – pouze v jednom procentu. Což samozřejmě krajně nabourává evoluční teorii, jelikož ta by pak platila pouze pro většinu lidstva s Rh pozitivním faktorem, které se tak mohlo skutečně vyvinout z primitivních primátů. Rh faktor je totiž pojmenován podle makaků Macaca mulatta (anglicky Rhesus Macaque), u kterých jej vědci Karel Landsteiner a Alexander Wiener v roce 1940 objevili.

Od té doby je původ Rh faktoru zahalen tajemstvím, proto se teorie o mimozemském genu snaží toto narušení v evolučním paradigmatu rozluštit. Pokud bychom četli Starý zákon nikoliv jako slovo boží, jak jej nazývají příslušníci křesťanských církví, ale jako popis skutečné historie (byť notně upravované), začneme vidět původ Rh faktoru ve zcela jiném světle.

Bible a mnoho dalších starověkých textů vyprávějí příběhy o vyspělé rase Bohů, kteří přišli na Zemi z nebes. Velmi podrobně o tom referuje Henochova kniha, která se nikdy nedostala do bible, protože se až příliš zaobírala příběhy „andělů“ (rozuměj Anunnaki) a kříženců Anunnaki s lidmi. Ti tak získali schopnosti svých vyspělých otců, kteří si podle biblických textů brali lidské dcery a plodili s nimi děti. Což je až příliš konkrétní popis klasického rozmnožování rodu, a tedy žádná nadpřirozená věc z pohledu církví, které se takového prozření v běžné populaci přirozeně bojí, protože by to ohrožovalo jejich existenci podobně jako legalizace marihuany.

Zejména teologové se snaží číst starověké biblické texty symbolicky, protože nedokáží kvůli svému systému víry připustit, že Bohové byli až příliš skuteční. Ať už tak činili vědomě či nikoliv, poslední výstřelkem, jak zamést stopy, bylo vydání Bible 21. století v roce 2009, v němž se již pojem Nefilim, tedy „neprobuzení“ zástupci mimozemské rasy Anunnaki, pro jistotu nevyskytuje. Snad aby už nikoho nemátl. Tak se ostatně vždy manipulovalo s historií, tudíž nic nového pod Sluncem.

Duchovní dimenze

Co vůbec Anunnaki Nefilim přimělo zkřížit se s primitivními lidmi? Nabízí se duchovní vysvětlení, které říká, že vývoj na Zemi (rozuměj evoluce) probíhal velmi pomalu a Jahve/Jehova (kolektivní vědomí primitivního lidstva) chtěl rychlejší vývoj. Proto Annunaki (jakožto vyspělé bytosti) přistáli v kosmických lodích na Zemi, i když ve fyzické skutečnosti je zajímalo především monoatomické zlato. Předání znalostí je sice zásadní věc, která způsobila zlom ve vývoji lidstva, ale pro duchovní rozvoj celé populace to rozhodně nestačí. Proto došlo ke genetickému křížení, protože těla kříženců umožňovala inkarnaci zástupců vyspělých bytostí (tedy nejen Anunnaki) přímo mezi lidmi. Protože jedině jako součást kolektivního vědomí lidstva jsou tyto duše schopny evoluci popohnat. Při vší úctě ke všem psychoaktivním rostlinám a psychedelickým houbám, ty dokáží v člověku probudit jen to, co už v něm je a dále to rozvíjet. Nedokáží však evoluci, která je pomalá, jednoduše obejít. Zkratky ve skutečnosti neexistují. Tedy ani v evoluci, která neumožňuje náhlý vzestup vědomí, protože to z její povahy zkrátka není možné. Jedině zásahem zvenčí. Shůry. Už chápete, proč podle Bible Bůh sídlí na nebesích?

amber

Pokračování.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (2)269b - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (2) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (2) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (2) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


1 Comment

  1. Z tělesných znaků je pro ně charakteristická nižší tělesná teplota, vyšší krevní tlak (aniž by byli obézní), zvýšená senzitivita na teplo a sluneční světlo, vlasy do zrzavých odstínů, převážně modré, zelené, hnědé oči a obratel navíc. A nemohou být klonováni.
    Je to opravdu fakt?
    Jak si potom vysvětlit že vládnoucí elita která je převážně bez Rh fakoru jsou podle esoteriků snadno klonováni?
    A není to náhodou obráceně?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*