Rakovinové buňky lze přeprogramovat na zdravé

Vědci oddělení pro biologii rakoviny z kliniky Mayo na Floridě úspěšně přeprogramovali rakovinné buňky plic, prsou a močového měchýře zpět na normální zdravé buňky tím, že obnovili funkci, která jim brání nadměrně se množit.

eshop energie života nabízí


BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

GARCINIA 100 kapslí

sníží hmotnost

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ačkoliv se testy na lidských buňkách prováděly pouze v laboratoři (namísto testování na lidech), jejich práce má ohromné důsledky pro budoucí léčbu rakoviny. Vědci doufají, že tato technika bude jednoho dne využita k cílení na nádory. Tudíž rakovina bude „vypnuta“ bez nutnosti podrobit se operaci, chemoterapii a braní dalších léků.

„Tato důležitá studie řeší dlouhotrvající biologickou záhadu, ale nesmíme chválit dne před večerem. Je před námi ještě dlouhá cesta, než budeme vědět, zda tato zjištění na buňkách pěstovaných v laboratoři pomohou léčit rakovinu u lidí. Je to však významný krok kupředu v porozumění mechanismu, díky němuž určité buňky v našich tělech ví, kdy růst a kdy přestat. Porozumění těmto klíčovým konceptům představuje stěžejní pomoc v pozvbudivém pokroku proti rakovině, který jsme v nedávných letech zaznamenali,“ uvedl Henry Scowcroft z britské výzkumné instituce Cancer Research.

Když američtí vědci aplikovali molekuly zvané mikroRNA, rakovina zůstala zcela paralyzovaná. Podle profesora Panose Anastasiadise, předsedy oddělení pro biologii rakoviny ve floridském kampusu kliniky Mayo, je možné rakovinné buňky efektivně přeprogramovat tak, aby se staly normálními a také se tak chovaly.

„Takže vezmeme velmi agresivní nádorové buňky, které rostou a migrují, doplníme je molekulami mikroRNA, které jsou deregulované a efektivně je změníme na normální buňky,“ vysvětluje profesor.

Existuje mnoho způsobů léčení rakoviny

Je opravdu úžasné, kolik objevů bylo učiněno jen v poslední dekádě, což naznačuje slibné výsledky na cestě k vymýcení rakoviny. Konopí je toho skvělým příkladem. Za dlouhé roky mnoho studií prokázalo hned několik vlastností konopí, které zcela zabíjí rakovinné nádory. Ale dodnes se neprovedly žádné klinické testy na lidech.

Navzdory tomuto faktu množství lidí vzalo věci do svých rukou a mělo obrovský úspěch v léčbě vlastní rakoviny touto cestou.

Nicméně velmi důležitá je prevence. Při rostoucím počtu výskytu rakoviny, kdy je neuvěřitelná padesátiprocentní šance, že za svůj život tuto nemoc dostanete, musíme začít posouvat debatu a hovořit raději o předcházení rakoviny, než o její léčbě. A vše to začíná pohledem na naše toxické životní prostředí.

Bylo odhaleno mnoho spojení mezi rakovinou a pesticidy, které rozprašujeme na potraviny a do prostředí. Nehledě na těžké kovy v kosmetice, geneticky modifikované potraviny, zpracované potraviny, domácí produkty denní potřeby, přísady v zubních pastách a deodorantech a v tisících dalších druzích spotřebního zboží. Denně jsme obklopení karcinogeny. Je zřejmé, že musíme přijít na lepší způsob, jak si poradit. (zdroj: collective-evolution.com)


da5236d46ad17cfcdc1925d176796932 0 - Rakovinové buňky lze přeprogramovat na zdravé

REISHI prášek 100 g

prodlouží váš věk

249 Kč

426980c17b883e671449059ae66b351c 0 - Rakovinové buňky lze přeprogramovat na zdravé

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

399 Kč

06dcc63d1babcf9e5f20ff456a918f13 0 - Rakovinové buňky lze přeprogramovat na zdravé

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

5442d0f587954aa89dc83206c8c9c768 0 - Rakovinové buňky lze přeprogramovat na zdravé

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

349 Kč


Chemici používají ruthenium jako katalyzátor k reakci, která oslabuje rakovinu a povolává starého buněčného nepřítele – oxidanty – jako spojence.


KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zkrásní pokožku

149 Kč

MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zkrásní vaši pokožku

199 Kč

CAIGUA 100 g

vyčistí cévy

199 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*