Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?

Vědci objevili, že nemalé množství žen má v krvi genové sekvence chromozomu Y. Což je zajímavé, protože jak asi víte, chromozomy Y jsou mužské chromozomy, takže dámy, co u vás dělají a jak se k vám dostaly?

REKLAMA

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč


Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?
Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nasnadě by mohla být odpověď, že pocházejí z doby těhotenství od mužského potomka. Každá žena, která byla těhotná, totiž nosí i nadále buňky plodu v krevním řečišti. Buňky z těhotenství zůstávají v matčině krvi a orgánech po zbytek jejího života. Dokonce i v případě, že těhotenství bylo přerušeno nebo nastal potrat. Každý pohlavní styk tak může mít zcela fatální význam.

Tento stav má i svůj název, říká se mu mikrochimérismus. Název pochází z řeckého slova chiméra, což bylo oheň chrlící obludné mýtické zvíře, jehož tělo tvořily části tří zvířat (lva, hada a kozy). Tím se situace vysvětluje u žen, které porodily syna. Ale co ženy, které syna nemají a přesto jejich krev obsahuje mužské buňky?

Co může způsobit pohlavní styk?

Imunologové na Fred Hutchinson Cancer Center na toto téma zpracovali v roce 2014 studii. Zahrnovala vzorky 120 žen, které nikdy neměly syna. Zjistila, že 21 % těchto žen měla mužskou DNA. Ženy byly poté rozděleny do 4 kategorií podle druhu mateřství: Ženy ve skupině A měly pouze dcery, ženy ve skupině B prodělaly jeden nebo více potratů. Do skupiny C byly zařazeny ženy, jež prodělaly umělý potrat a ve skupině D byly ženy, které ještě nebyly těhotné.

Převaha mužského mikrochimérismu značně převažovala ve skupině C, ačkoliv ten byl přítomný v každé skupině. Ve skupině A 8 %, ve skupině B 22 %, ve skupině C 57 % a ve skupině D 10 %.

Výsledky této studie poukazují na to, že možným zdrojem mužského mikrochimérismu mohou být vědomá těhotenství, potraty, vstřebaná dvojčata mužského pohlaví nebo pohlavní styk.

Samotný pohlavní styk tedy může způsobit, že žena bude do konce života nosit mužské geny a DNA ve své krvi a orgánech.

Pohlavní styk jako přenos části vědomí

Přijde mi to opravdu fascinující, protože spirituální přítel a učitel mi jednou řekl, že vždy, když máme s někým pohlavní styk, odnášíme si jeho část s sebou.

Brala jsem to jako metaforu v tom smyslu, že si odnášíme část jejich energie. Není třeba dodávat, že mě to donutilo zamyslet se nad určitými věcmi z minulosti a celá tato analogie mi dávala opravdu hluboký smysl.

Ale dozvědět se, že existuje skutečný vědecký důkaz potvrzující, že se jedná o fyzickou záležitost a ne pouze o přenos energií, je vskutku ohromující. Myšlenka, že jako ženy jsme schopny fyzicky převzít DNA mužů, s nimiž máme pohlavní styk, mi otevřela oči doširoka.

Tyto vědecké poznatky vrhají zcela nové světlo na pohlavní styk jako celek. Jedná se o velmi posvátný a spirituální akt a podle mého názoru bychom na něj měli odpovídajícím způsobem nahlížet.

Sex jako posvátný akt

Mnoho lidí pohlavní styk zneužívá a zapomíná na jeho pravý účel. Na jeho důležitost a posvátnost. Myslím, že budu hovořit jménem mnoha žen, když řeknu, že z vlastní zkušenosti vím, jaké to je uchylovat se k sexu kvůli pocitu bezpečí. Anebo abych zaujala či potěšila muže, aniž bych si uvědomovala, jak to bylo nezodpovědné.

Protože v té době to byl pouze obyčejný pohlavní styk, sex chcete-li. Když ztratíte spojení se sebou samotným, nezdá se to být jako velký problém. Nyní, když jsem starší a více propojená se svým duchovním já, uvědomuji si, že pohlavní styk není něco, co bych měla poskytovat bez zábran a na počkání.

Ale jedná se o posvátný akt, který vytváří pouto mezi dvěma lidmi, kteří se navzájem milují a starají se o sebe. A je velmi důležité, abychom si to my jako lidé uvědomili. V tomto aktu je mnoho síly a úžasného potenciálu a má schopnost propojit nás s naším skutečným já.

Mnoho z nás lpí na spoustě sexuální zátěže z minulosti a nechci teď, abyste litovali předchozích zkušeností.

Spíše abyste se od nich oprostili, přijali, co vás minulost naučila a moudře ji využili k posunu směrem kupředu.

Jsem si jistá, že s těmito informacemi si nyní dvakrát rozmyslíte, s kým máte pohlavní styk. Věřím, že jistě použijete kondom! Mnoho lásky. (zdroj: collective-evolution.com)

REKLAMA

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


1 Comment

  1. Aby vědci toto potvrdili, museli by změřit nejdříve panny (a pokud by byl u nich výsledek 0% mužské DNA, tak by pokračovali dále – pokud by panny v sobě měly mužskou DNA, tak by bylo vysvětlení asi jiné než přenos pohlavním stykem). Pak by změřily mužskou DNA u žen, které sice nejsou panny, ale měly pohlavní styk pouze s kondomem. Pak by změřily mužskou DNA u žen, které nejsou panny a spaly s mužem bez kondomu (ale neměly a nemají dítě). No a pokud by u první a druhé skupiny v sobě mělo mužskou DNA 0% žen, zatímco ve třetí skupině těch cca 10%, tak by vědci začali zkoumat, jak to, že pouze u 10% žen se vstřebalo mužské DNA při pohlavním styku a u 90% žen se nevstřebalo? Co když na to má vliv kvalita muže a žena si nevědomě „vybírá“, jestli chce mužské geny do sebe vstřebat či nikoli (jestli se jí dané vlastnosti hodí či už je má a tak tento mužský gen nepotřebuje či pokud muž není v ničem moc dobrý tak jeho DNA asi také nevstřebá).

    Podle mě výzkum tak, jak byl proveden, nedokazuje téměř nic.

    Také může existovat možnost, že cca 10% žen bylo někdy v životě např. na pár dní těhotných, ale nevědí o tom, protože přirozený potrat vypadal stejně jako menstruace (tím by se také vysvětlilo, proč zbylých 90% žen mužskou DNA „při styku“ nevstřebalo, protože by se vstřebávala pouze z těhotenství, byť krátkého).

    Také by měli vědci vyzkoumat, jestli se mužská DNA vstřebává přes dělohu/vaječníky a nebo i při orálním sexu či líbání? Myslím si, že v tomto ohledu mají vědci co zkoumat.

    PS. já vím jak to je: mužská DNA se vstřebá při těhotenství vždy. Zároveň se většinou něco vstřebá při prvním pohlavním styku (tam se vstřebá asi jen od mužů Rh mínus nějaký ten gen vědomí). A ve zbylém sexu se vstřebají jen ty geny, které si holka nevědomě vybere (resp. její tělo si je vybere) = tedy princip „nejlepšího samce“.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*