Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?

Vědci objevili, že nemalé množství žen má v krvi genové sekvence chromozomu Y. Což je zajímavé, protože jak asi víte, chromozomy Y jsou mužské chromozomy, takže dámy, co u vás dělají a jak se k vám dostaly?

eshop energie života nabízí


ZLATÉ KAPKY 50 ml

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

186 Kč


Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?
Pohlavní styk = výměna vlastností milenců?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nasnadě by mohla být odpověď, že pocházejí z doby těhotenství od mužského potomka. Každá žena, která byla těhotná, totiž nosí i nadále buňky plodu v krevním řečišti. Buňky z těhotenství zůstávají v matčině krvi a orgánech po zbytek jejího života. Dokonce i v případě, že těhotenství bylo přerušeno nebo nastal potrat. Každý pohlavní styk tak může mít zcela fatální význam.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů

Tento stav má i svůj název, říká se mu mikrochimérismus. Název pochází z řeckého slova chiméra, což bylo oheň chrlící obludné mýtické zvíře, jehož tělo tvořily části tří zvířat (lva, hada a kozy). Tím se situace vysvětluje u žen, které porodily syna. Ale co ženy, které syna nemají a přesto jejich krev obsahuje mužské buňky?

Co může způsobit pohlavní styk?

Imunologové na Fred Hutchinson Cancer Center na toto téma zpracovali v roce 2014 studii. Zahrnovala vzorky 120 žen, které nikdy neměly syna. Zjistila, že 21 % těchto žen měla mužskou DNA. Ženy byly poté rozděleny do 4 kategorií podle druhu mateřství: Ženy ve skupině A měly pouze dcery, ženy ve skupině B prodělaly jeden nebo více potratů. Do skupiny C byly zařazeny ženy, jež prodělaly umělý potrat a ve skupině D byly ženy, které ještě nebyly těhotné.

Převaha mužského mikrochimérismu značně převažovala ve skupině C, ačkoliv ten byl přítomný v každé skupině. Ve skupině A 8 %, ve skupině B 22 %, ve skupině C 57 % a ve skupině D 10 %.

Výsledky této studie poukazují na to, že možným zdrojem mužského mikrochimérismu mohou být vědomá těhotenství, potraty, vstřebaná dvojčata mužského pohlaví nebo pohlavní styk.

Samotný pohlavní styk tedy může způsobit, že žena bude do konce života nosit mužské geny a DNA ve své krvi a orgánech.

Pohlavní styk jako přenos části vědomí

Přijde mi to opravdu fascinující, protože spirituální přítel a učitel mi jednou řekl, že vždy, když máme s někým pohlavní styk, odnášíme si jeho část s sebou.

Brala jsem to jako metaforu v tom smyslu, že si odnášíme část jejich energie. Není třeba dodávat, že mě to donutilo zamyslet se nad určitými věcmi z minulosti a celá tato analogie mi dávala opravdu hluboký smysl.

Ale dozvědět se, že existuje skutečný vědecký důkaz potvrzující, že se jedná o fyzickou záležitost a ne pouze o přenos energií, je vskutku ohromující. Myšlenka, že jako ženy jsme schopny fyzicky převzít DNA mužů, s nimiž máme pohlavní styk, mi otevřela oči doširoka.

Tyto vědecké poznatky vrhají zcela nové světlo na pohlavní styk jako celek. Jedná se o velmi posvátný a spirituální akt a podle mého názoru bychom na něj měli odpovídajícím způsobem nahlížet.

Sex jako posvátný akt

Mnoho lidí pohlavní styk zneužívá a zapomíná na jeho pravý účel. Na jeho důležitost a posvátnost. Myslím, že budu hovořit jménem mnoha žen, když řeknu, že z vlastní zkušenosti vím, jaké to je uchylovat se k sexu kvůli pocitu bezpečí. Anebo abych zaujala či potěšila muže, aniž bych si uvědomovala, jak to bylo nezodpovědné.

Protože v té době to byl pouze obyčejný pohlavní styk, sex chcete-li. Když ztratíte spojení se sebou samotným, nezdá se to být jako velký problém. Nyní, když jsem starší a více propojená se svým duchovním já, uvědomuji si, že pohlavní styk není něco, co bych měla poskytovat bez zábran a na počkání.

Ale jedná se o posvátný akt, který vytváří pouto mezi dvěma lidmi, kteří se navzájem milují a starají se o sebe. A je velmi důležité, abychom si to my jako lidé uvědomili. V tomto aktu je mnoho síly a úžasného potenciálu a má schopnost propojit nás s naším skutečným já.

Mnoho z nás lpí na spoustě sexuální zátěže z minulosti a nechci teď, abyste litovali předchozích zkušeností.

Spíše abyste se od nich oprostili, přijali, co vás minulost naučila a moudře ji využili k posunu směrem kupředu.

Jsem si jistá, že s těmito informacemi si nyní dvakrát rozmyslíte, s kým máte pohlavní styk. Věřím, že jistě použijete kondom! Mnoho lásky. (zdroj: collective-evolution.com)


SPIRULINA BIO 200 tbl.

vyčistí krev

180 Kč

ZLATÉ KAPKY 50 ml

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*