Lidé vstřebávají energii od ostatních

Stalo se vám někdy, že jste byli s nějakým člověkem a měli špatný pocit, jako by vám kradl energii? "Všechno je energie" je jedním z hlavních principů vědy, a pro lidi není přeměna energie nic nového. Na univerzitě Bielefeld v Německu byla provedena zajímavá studie, která ukazuje, že rostliny mohou absorbovat energii jiných rostlin. Lékařka a terapeutka Olivia Bader-Leeová výsledky tohoto šetření sledovala.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

když příroda pohladí tvář 300x250 - Lidé vstřebávají energii od ostatníchVěda, která studuje chování energie v živých bytostech, se nazývá bioenergetika. Tento výzkum byl proveden u řas, konkrétně u řas s názvem Chlamydomonas reinhardtii. Bylo objeveno, že kromě fotosyntézy mají také alternativní zdroj energie, a tím bylo absorbování energie jiných řas. Vedoucím tohoto výzkumu je německý biolog a evolucionista Olaf Kruse, a jeho nálezy byly oznámeny na webu nature.com.

Podle Bader-Leeové jsou naše těla jako houby, které pohlcují energii nacházející se kolem nás. "To je přesně ten důvod, proč se někteří lidé cítí nepříjemně, když jsou v určité skupině lidí se směsí energie a pocitů".

"Lidské tělo je velmi podobné rostlině, která nasává, absorbuje energii potřebnou k živení všeho emocionálního stavu, a může povzbudit buňky a zvýšit množství kortizolu a odbourává a krmí buňky v závislosti na emocionální potřebě." říká dále Bader-Leeová.

maca250 - Lidé vstřebávají energii od ostatních

To je důvodem, proč mnoho lidí dokáže měnit svou náladu, což vede ke stavům nervozity, stresu, hněvu, úzkosti, smutku, ale také štěstí, optimismu a smíchu.

Bader-Leeová říká, že v průběhu staletí člověk ztratil toto spojení s přírodou, ve kterém mohla výměna energie znamenat obrovský přínos lidstvu.

V konečném důsledku je duch energií, a čemu říkáme "nadpřirozeno" není ničím jiným než projevem různých energií ve světě. To bylo známo již v dávných kulturách ze všech kontinentů, ale věda se rozhodla to ignorovat a jen málo vědců má odvahu řešit tyto problémy kvůli strachu z kritiky a odmítnutí vědeckou komunitou.

zdrojový text: paranormalhorror.com

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*