Lidé vstřebávají energii od ostatních

Stalo se vám někdy, že jste byli s nějakým člověkem a měli špatný pocit, jako by vám kradl energii? "Všechno je energie" je jedním z hlavních principů vědy, a pro lidi není přeměna energie nic nového. Na univerzitě Bielefeld v Německu byla provedena zajímavá studie, která ukazuje, že rostliny mohou absorbovat energii jiných rostlin. Lékařka a terapeutka Olivia Bader-Leeová výsledky tohoto šetření sledovala.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

když příroda pohladí tvář 300x250 - Lidé vstřebávají energii od ostatníchVěda, která studuje chování energie v živých bytostech, se nazývá bioenergetika. Tento výzkum byl proveden u řas, konkrétně u řas s názvem Chlamydomonas reinhardtii. Bylo objeveno, že kromě fotosyntézy mají také alternativní zdroj energie, a tím bylo absorbování energie jiných řas. Vedoucím tohoto výzkumu je německý biolog a evolucionista Olaf Kruse, a jeho nálezy byly oznámeny na webu nature.com.

Podle Bader-Leeové jsou naše těla jako houby, které pohlcují energii nacházející se kolem nás. "To je přesně ten důvod, proč se někteří lidé cítí nepříjemně, když jsou v určité skupině lidí se směsí energie a pocitů".

"Lidské tělo je velmi podobné rostlině, která nasává, absorbuje energii potřebnou k živení všeho emocionálního stavu, a může povzbudit buňky a zvýšit množství kortizolu a odbourává a krmí buňky v závislosti na emocionální potřebě." říká dále Bader-Leeová.

maca250 - Lidé vstřebávají energii od ostatních

To je důvodem, proč mnoho lidí dokáže měnit svou náladu, což vede ke stavům nervozity, stresu, hněvu, úzkosti, smutku, ale také štěstí, optimismu a smíchu.

Bader-Leeová říká, že v průběhu staletí člověk ztratil toto spojení s přírodou, ve kterém mohla výměna energie znamenat obrovský přínos lidstvu.

V konečném důsledku je duch energií, a čemu říkáme "nadpřirozeno" není ničím jiným než projevem různých energií ve světě. To bylo známo již v dávných kulturách ze všech kontinentů, ale věda se rozhodla to ignorovat a jen málo vědců má odvahu řešit tyto problémy kvůli strachu z kritiky a odmítnutí vědeckou komunitou.

zdrojový text: paranormalhorror.com

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*