Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek

Archeologové nalezli dvě dýmky z čistého zlata staré 2 400 let, ze kterých náčelníci árijských kmenů kouřili během obřadů marihuanu. Tyto starodávné nástroje k užívání drog byly nalezeny spolu s dalšími třemi kilogramy zlatých předmětů v Rusku během výkopových prací pro elektrické vedení. Předměty byly pohřbeny v kamenné komnatě zakryté silnou vrstvou hlíny.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmekKriminologové následně provedli řadu testů, které zjistily, že silná černá vrstva uvnitř dýmek vznikla kouřením konopí a opia.

Experti věří, že tyto předměty patřily Skytům, příslušníkům kočovných kmenů, kteří obývali značnou část východní Evropy a Asie mezi 9. stoletím před naším letopočtem a 4. stoletím našeho letopočtu.

Znamená to, že tyto „dýmky“ jsou jedny z nejstarších na světě. Několik historiků tvrdí, že Skytové konopí a opium kouřili nebo z nich připravovali silné odvary, které měly navodit změnu stavu mysli předtím, než se vydali do boje.

Známý řecký historik Hérodotos, který zemřel v roce 425 před naším letopočtem, napsal: „Skytové používali rostlinu k tvorbě dýmu, který nepřekonala žádná řecká parní koupel, a po kterém hlasitě křičeli.“

Na místě byly nalezeny i zlaté poháry, prsteny a náhrdelníky. Všechny nalezené věci již byly očištěny a umístěny k nahlédnutí do ruského muzea. „Jedná se o jedny z nejlepších předmětů, které jsou nám z této oblasti známy,“ řekl Anton Gass z nadace Prussian Cultural Heritage Foundation.

zdrojový článek: www.ancient-code.com

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek269b - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 1500 korun MACA BIO 100 g, nad 2000 Kč Respirátory 6 ks, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*