Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek

Archeologové nalezli dvě dýmky z čistého zlata staré 2 400 let, ze kterých náčelníci árijských kmenů kouřili během obřadů marihuanu. Tyto starodávné nástroje k užívání drog byly nalezeny spolu s dalšími třemi kilogramy zlatých předmětů v Rusku během výkopových prací pro elektrické vedení. Předměty byly pohřbeny v kamenné komnatě zakryté silnou vrstvou hlíny.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek Kriminologové následně provedli řadu testů, které zjistily, že silná černá vrstva uvnitř dýmek vznikla kouřením konopí a opia.

Experti věří, že tyto předměty patřily Skytům, příslušníkům kočovných kmenů, kteří obývali značnou část východní Evropy a Asie mezi 9. stoletím před naším letopočtem a 4. stoletím našeho letopočtu.

Znamená to, že tyto „dýmky“ jsou jedny z nejstarších na světě. Několik historiků tvrdí, že Skytové konopí a opium kouřili nebo z nich připravovali silné odvary, které měly navodit změnu stavu mysli předtím, než se vydali do boje.

Známý řecký historik Hérodotos, který zemřel v roce 425 před naším letopočtem, napsal: „Skytové používali rostlinu k tvorbě dýmu, který nepřekonala žádná řecká parní koupel, a po kterém hlasitě křičeli.“

Na místě byly nalezeny i zlaté poháry, prsteny a náhrdelníky. Všechny nalezené věci již byly očištěny a umístěny k nahlédnutí do ruského muzea. „Jedná se o jedny z nejlepších předmětů, které jsou nám z této oblasti známy,“ řekl Anton Gass z nadace Prussian Cultural Heritage Foundation.

zdrojový článek: www.ancient-code.com

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek 269b - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*