Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek

Archeologové nalezli dvě dýmky z čistého zlata staré 2 400 let, ze kterých náčelníci árijských kmenů kouřili během obřadů marihuanu. Tyto starodávné nástroje k užívání drog byly nalezeny spolu s dalšími třemi kilogramy zlatých předmětů v Rusku během výkopových prací pro elektrické vedení. Předměty byly pohřbeny v kamenné komnatě zakryté silnou vrstvou hlíny.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmekKriminologové následně provedli řadu testů, které zjistily, že silná černá vrstva uvnitř dýmek vznikla kouřením konopí a opia.

Experti věří, že tyto předměty patřily Skytům, příslušníkům kočovných kmenů, kteří obývali značnou část východní Evropy a Asie mezi 9. stoletím před naším letopočtem a 4. stoletím našeho letopočtu.

Znamená to, že tyto „dýmky“ jsou jedny z nejstarších na světě. Několik historiků tvrdí, že Skytové konopí a opium kouřili nebo z nich připravovali silné odvary, které měly navodit změnu stavu mysli předtím, než se vydali do boje.

Známý řecký historik Hérodotos, který zemřel v roce 425 před naším letopočtem, napsal: „Skytové používali rostlinu k tvorbě dýmu, který nepřekonala žádná řecká parní koupel, a po kterém hlasitě křičeli.“

Na místě byly nalezeny i zlaté poháry, prsteny a náhrdelníky. Všechny nalezené věci již byly očištěny a umístěny k nahlédnutí do ruského muzea. „Jedná se o jedny z nejlepších předmětů, které jsou nám z této oblasti známy,“ řekl Anton Gass z nadace Prussian Cultural Heritage Foundation.

zdrojový článek:www.ancient-code.com

překlad:Siw

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek269b - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kočovní Skytové kouřili konopí ze zlatých dýmek monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

RHODIOLA extrakt

zdravé nervy

299 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*